Pitanja o Wrestlingu

Daj svoj odgovor

Za sve druge wrestling stvari
Odgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Znam da imamo opštu temu za raspravu o wrestlingu, gde se takodje mogu postavljati pitanje, ali sam želeo da napravim temu u kojoj bi svi mogli da postavljamo pitanja koja su vezana za wrestling.


1. Da li bi Sheamus po povratku trebao da uzme još jednu world titulu?
2. Da li je Okada najbolji in-ring wrestler u odlazećoj deceniji?
3.Da li je Charlotte Flair najveće ime u ženskom wrestlingu trenutno?
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Rio146 »

1. Mislim da nebi bilo dobro. Pored toliko odličnih hrvača, ja osobno nebi dao titulu jednom midcarderu, pogotovo ne bez nekog pusha.

2. Gledao sam ga samo zadnje tri godine, ali u te tri godine je pokazao da je jedan od najboljih ikada. Iz eventa u event je dostavljao 5 star mečeve. Daj Boze da ga ozljede zaobiđu, i mogao bi bez konkurencije postati All-time Greatest.

3. Malo teško pitanje, ali mislim da je. I to samo zato jer je kćerka Ric Flaira. Da je nešto posebno u ringu, i nije, al zahvaljujući tati, veliko ime je.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

1. Ne. Sheamus nije nikada zapravo bio world title materijal, pushan je jer je bio dobar sa Tripsom.

2. Jeste. Ne sviđa mi se njegov overpush, ali vjerovatno je i GOAT.

3. Ne. Njen overpush joj samo odmaže a nije dobra u ringu kao Okada da to prevaziđe.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

1. Ne, iako ne zato šta mi smeta Sheamo ko prvak nego zato šta je on ima svoje momente već. Po meni idealno da ga vrate u tag tim s Cesarom jer je to obojici (nažalost) bilo nešto najbolje šta su imali u dugo vrimena.

2. Po meni bez sumnje da.

3. Definitivno, samo zbog toga šta je lice ženske divizije najveće kompanije. Da si pita o in ring stvarima/promoima/nećem drugom tu bi se već dalo raspravljat :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Hvala na odgovorima momci, sad da odgovorim na svoja pitanja.

1. Ne, iz razloga što su mu već prošle najbolje godine, ali bih ga iskoristio za neki meč za titulu i pushanje mladjih.

2. Definitivno.

3. Svakako, nije najbolja, ali je dobra, mislim da danas ne postoji legitimnija žena u svetu wrestlinga.
Avatar
Sky
Rank 5
Rank 5
Postovi: 135
Pridružen/a: 22 pro 2019, 16:06
4
Lokacija: Raven Ryder's
O meni: I'm kind of a big deal
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Sky »

1. IC belt mozda i nije toliko losa ideja, posto su me licno smorili Nakamura i Zayn.

2. 100%

3. Zbog oca ponajvise.
“we ain’t reading history books anymore, baby, we’re writing ‘em...”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

1. ne. danas ima boljih. kada se prije par godina vratio kao heel i bio mitb imali su sjanu priliku. napraviti warrior sheamusa koji će staviti mitb na liniju za title shot - koji će se ponašati kao ratnik i koji će kao ratnik htjeti doći do pojasa, ili na isti način izgubiti. to je bila enormna propuštena prilika zbog 'svi moraju biti bookirani isto', danas je puno 'bogatiji' roster

2. uh. O ovome sam htio govoriti u temi desetljeća. pošto je pitanje što gledamo. Ako gledamo koliko je netko imao peak unutar desetljeća, onda apsolutno, jedan od najboljih reignova kojeg sam ja vidio. no ako gledamo čitavo deseteljeće, što traži da je netko bio konzistentan kroz 10 godina, onda je moj glas Tana i(li) AJ Styles.

3. ako gledamo samo ime. onda je odgovor ne zbog rousey. Ali ako nju izbacimo iz tog gledanja, da. je.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la AlenB »

1. Da li bi Sheamus po povratku trebao da uzme još jednu world titulu?
Ja bih prvo ovako napravio. Vratio ga i onda ga malo ispitao da vidim vrijedi li on jos i bi li bilo potencijala od njega i potencijalnog world title reigna. Ako da, onda probati, ako ne onda nista. Premda mislim da bi njemu najviše dobro došla IC titul ili slično.

2. Da li je Okada najbolji in-ring wrestler u odlazećoj deceniji?
Ne znam iskreno. To je jedno od onih pitanja čiji odgovor ovisi o tome kakvo je vrijeme vani. Jedan dan mi je možda Okada, drugi dan netko drugi itd. Premda bih ja više rekao da ne jer se sjećam jednog onog perioda iz 2016. ili 2017. godine kada su mi njegovi mečevi išli jako na živce.

3.Da li je Charlotte Flair najveće ime u ženskom wrestlingu trenutno?
Slažem se sa Sherpom, ako izbacimo Rondu onda definitivno je. Iako po in-ring skillovima definitivno nije na prvom mjestu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

1. Da li AEW treba MC titulu?
2. Da li je vreme da Moxley skine titulu sa Jericha?


1. Svakako, mislim da im je više nego potrebna. Imaju gomilu wrestlera kojima bi takva titula doprinela i učinila ih zanimljivijim. Moje je mišljenje da je nedostatak MC titule, veliki nedostatak AEW-a, pre svega, jer se u najbitnijem programu okreću isti ljudi, dok su ostali ipak zapostavljeni u odnosu na njih.

2. Da, mislim da je vreme. Jericho je odličan šampion, možda i najbolji u nzm koliko godina, ali mislim da mu duži reign od ovog nije potreban, a treba se pružiti prilika i ostalim wrestlerima. Pa ako je neko pogodan za skidanje titule, to je definitivno Mox, vruć je od od trenutka kada se pojavio, radi dobre mečeve, publika ga želi, mislim da je sada njegov red i mislim da bi pokidao kao šampion.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

1. Da. Potrebna im je. Wrestleri poput Spearsa, Allina, Janele itd. bi mogli da se takmiče za taj pojas i pruže dobre partije.

2. Ne. Jericho je ultra zabavan i reign mu je vrlo dobar, ali to mi je više jer je Jericho GOAT. Nekako imam osjećaj da nije pretjerano puno uradio sa pojasom. Najzabavniji Jerichovi AEW momenti su mi oni momenti koji nisu bili povezani za pojas tipa meč sa Jungle Boyem. Imao je 3 odbrane, no jedina neizvjesna mu je bila protiv Codya, a i taj feud je bio više oko Codya pa i MJFa. Radije bih da Jericho dobije još jedan feud prije nego što izgubi od Moxleya.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Rio146 »

1. Mislim da još ne treba. Hoću reći, ne želim da netko feuda samo zbog titule. Neka nekako spontano dođu s pričom da nam treba još jedna titula.

2. Ne. Reign mu je jako zanimljiv. Volio bi da se još malo Mox podigne, pa da mu skine titulu tamo negdje oko Uskrsa. Smatram da je još rano.
Yes Sir!
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister »

1. Da li bi Sheamus po povratku trebao da uzme još jednu world titulu?
2. Da li je Okada najbolji in-ring wrestler u odlazećoj deceniji?
3.Da li je Charlotte Flair najveće ime u ženskom wrestlingu trenutno?
1. Pa ja mislim da bi, Universal Title. Trenutno još može ostati u midcardu ali kad tad mogao bi za titulu. Mnogi priželjkuju da Jeff Hardy bude Universal Champion. Pa onda tad osvoji titulu od Hardyja. Zašto ne?

2. Po mom mišljenju tu mu opaku konkurenciju pravi Omega, ipak mislim da je Ikada ipak #1.

3. Naravno da je, jedna od najboljih ikad, a trenutno najbolja, čak i kad zanemarimo koliko je overpushana. Puno je radila i trenirala, zaslužuje uspjeh zbog toga, ne jer je Ricova kći. Po toj logici bi Ted Dibiase Jr bio višestruki WWE prvak, a Curtis Axel završio karijeru nekoj legendi.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la The A-Lister »

Moja pitanja:

1. Smatrate li Carilla i Garzu pregeneričnima i bez karaktera, samo dosadnim highflyerima?
2. Koliko daleko može Liv Morgan dogurati?
3. Što je iduće za Lesnara?


Ja mislim da Carillo i Garza imaju potencijala ali očajnički trebaju karakter, bez toga neće doprijeti do publike.
Ja vidim Liv kao prvakinju, publika ju podržava, dobro da je izašla iz propalog Squada. Nije ni tako loša u ringu, zaslužuje titulu.
Ja mislim da mu je ovo zadnji Title reign bio (naiivvčinaaa) i da sad ima ulogu sličnu kao Goldberg, vrati se tu i tamo i squasha pojedince. Jedno je sigurno - nećemo ga vidjeti dok se publika ne vrati.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ja imam pitanje... kaj se dogodilo s 24/7 titulom? uopce ju nisam vidio vec dugo vremena,jel netko zna kaj je s tom titulom, jel uklonjena ili?
WENDY CHOO GANG!

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

1. U pitanju su talentovani momci, meni se čak Garza više svidja, ali ne mogu da kažem da su mi neki materijal za ME scenu, mogli bi i ne bi morali.

2. Liv mi je dosta bolja u poslednje vreme, čak bih se usudio da kažem da je najveći potencijal od tih plavokosih lutkica na MR sceni, sačekao bih još neko vreme, pa ako pokaže napredak, možda bi joj se mogla dati i neka titula.

3. Lesnaru je dsfinitivno potrebna neka pobeda u budućnosti, vezao je poraze na velikim PPV-ima 2019/2020, bilo bi dobro da ga ne vidimo sa titulom više, ili bar neko vreme. Lično bih voleo da vidim neke njegove feudove, ali je totalno nepredvidiva njegova budućnost.
Odgovori