Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Titulu je skoro odmah izgubio od Stylesa i nikad je nije ni vratio te je sletio niz card.
iako je to meni bio jebeno zabavan fjud. meni nije smetao elseworth, pošto je služio kao trigger za iritirati AJa.
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Bray i Orton su trebali imati duzi reign kao tag prvaci
sad u retrospektivi, to je trebao biti wm meč, ali godinu nakon što je bio. pošto je meni bilo super, napokon netko tko kada ga pozivaju da im se pridruži se i pridruži. dok su bili skuda i wyatt i orton su izgledali prokleto moćno
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la SwitchBlade »

Iako taj odličan period Smackdowna nije dugo potrajao opet imam neke lijepe uspomene od njega :).Nikad nisam uživao u WWE main rosteru showu koliko sam tad uživao u toj eri Smackdowna.Aj Styles je bio glavna main event atrakcija što mi je tad bilo fantastično za vidjeti pogotovo onaj njegov heel run,Miz je imao odličan IC reign te možda pomalo zaboravan feud sa Zigglerom koji mi je bio izvrstan,Becky je imala svoj prvi reign kao SD woman's champion te Alexa Bliss mi nije tada smetala naprotiv bila mi je jedna od dražih ženskih wrestlera na tadašnjem rosteru,Cena nije bio part timer te dosta se poboljšao u ringu,Ambrose je sigurno to vrijeme bilo high point njegove samostalne WWE karijere,tag team divizija je bila zanimljiva, i da sad ne nabrajam još :lol: Uglavnom Smackdown je tada bio land of opportunity što se za današnji ne može baš reći.Sigurno jedan od mojih dražih perioda otkad sam krenuo gledati pro hrvanje redovito prije osam godina.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la SwitchBlade »

Te zaboravio sam još nadodati Talking Smack koji je išao poslije Smackdowna koji mi je bio super.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la AlenB »

Talking Smack je bio sve ono što bi WWE imao svaki tjedan na TVu dan danas da zapravo dopuste svojim hrvačima da naprave nešto na svoju ruku i odrade nešto kako oni žele a ne kako producent želi.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Bliss-Lynch feud je bio grozan. Becky je ispala super jadna. Imala je samo 1 odbranu pojasa a i tu je Alexa nepravedno izgubila te je ispala moralni pobjednik. Sljedeći meč naravno LOLBlisswins.

Mogli su na Ambroseu ostaviti pojas još jedan PPV. Mogli su na Backlashu napraviti ne-clean finish i onda dati pojas AJu na No Mercyu.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la ejdzejp1 »

Wyatt briljantno izvodi split personality ulogu, baš me zanima meč sa Mizom

Reigns/Corbin je bilo užasno
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Markovic619 »

Sve što se vrti oko Corbina je užasno.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

2016 SD je zadnji put kad je WWE bia vridan gledanja :mrgreen:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la TheViper »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST 2016 SD je zadnji put kad je WWE bia vridan gledanja :mrgreen:
Bio je i 2017 pre WM, nakon shakeupa i overpusha Jindera sve krenulo nizbrdo.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WON: "The high point of [SmackDown] with 2,461,000 viewers was the Bayley, Sasha Banks and Lacey Evans angle and a Firefly Fun House segment."
yes Sasha Banks, yes ratings :clap: :clap:
WENDY CHOO GANG!

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST 2016 SD je zadnji put kad je WWE bia vridan gledanja :mrgreen:
Bio je i 2017 pre WM, nakon shakeupa i overpusha Jindera sve krenulo nizbrdo.
Tada je Wyatt trebao da zadrži titulu, ili da Orton ne izgubi titulu baš od Mahala. U potpunosti te razumem, jer je Mahal najbesmisleniji šampion kog sam ikad video.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Jedini sam kome je taj Jinderov reign u prvoj polovini bio megazabavan. Sjećam se da nakon Backlasha nisam mogao dočekati srijedu i SD.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

očigledno

ja nisam podnosio njegovu vladavinu zato što je imala loše mečeve, loše programe. što nemam problema da netko slučajno postane prvak (nešto što se stalno u sportu događa, kada netki autsajder dobije prvaka), no on je tako počeo i odjednom dobio super power bez ikakve tranzicije. ako što je gotovo bez ikakve tranzcije ih kasnije izgubio.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:Jedini sam kome je taj Jinderov reign u prvoj polovini bio megazabavan. Sjećam se da nakon Backlasha nisam mogao dočekati srijedu i SD.
Poštujem.
Samo mislim da je Wyatt još tada mogao da ide over, onda bi sve izgledalo mnogo bolje, pogotovo jer se meni Wyatt više svidjao od Fienda, uvek je bio odličan na micu, pokazivao velik potencijal u ringu, a u realnosti je u promoima bio strašan i uverljiv, onda gubio gomilu feudova. Nekako je bilo žalosno da se sa njega skine titula, samo da bi se dala Mahalu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Wyatt je svakako trebao odbraniti na WM 33, no kad već nije draže mi je što smo dobili prezabavan momenat kad je Jinder uzeo titulu nego da smo trpili face Ortona kao šampiona.
Odgovori