Alexa Bliss

Blissful Superstar

Zabava ponedjeljkom
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la emirates »

@Maki Publika ga je booala jer je bio overpushan, nevezano za ovo sto ja pricam. Kazem ako cemo pozivati Alexu na odgovornost da ispravlja los booking, onda moramo svakoga. Zasto se AJ Styles nije bunio protiv lose bookiranog feuda sa Nakamurom iz kojeg je Nakamura izasao izgledajuci nikad losije? Da li bi bilo fer reci da je AJ Styles unistio Nakamuru?

Bile su pushane, apsolutno. Ali je Carmella dobila jedan title reign koji je bio bezvezan i nakon njega je zestoko pala niz card. Lacey za sada ima samo par title matcheva. Ne znam sta ce dalje biti, ali ostajem pri tome da, za razliku od Alexe, biti zgodna plavusa nije niti jednu od njih odrzalo pri vrhu carda, a sigurno ih publika nije zgotivila zbog toga.

Pa nije to prvi put da je Sasha tako bookirana. Charlotte je drzala promo kako je Sasha choker, Charlotte ju dobije clean i vrati titulu. I to tri puta tako. Mogli su oni bookirati Sashu u neki redemption angle koji kulminira osvajanjem titule i ozbiljnijim reignom. Imali su milion prilika da to naprave, pa i sada sa Becky. Kraj je uvijek bio isti - Sasha gubi, makne se iz title scene i postane irelevantna. Razlog tome je sto: 1. ne vide Sashu kao ozbiljnog igraca i 2. Ne znaju bookirati non-title zenske feudove.

@Sherpa Bingo. U NXTu nije bila overpushana, i ljudi su pozeljeli da je neko pusha. Bliss nije losa koliko je izlozena, sa svim vrlinama i manama.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13657
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

Post Postao/la AleksaVP »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Ne znaju bookirati non-title zenske feudove.
Znali su odraditi dobru stvar ponekad, prvo mi pada na pamet Nikki Bella vs Natalya
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

Post Postao/la Sherpa »

Meni je alexa vs jax fjud, gdje su pričali bully priču, pokazao koliko su truba u tome. Pošto nije jax bila bully nego alexa, premda oni sami to nisu vidjeli
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Maki »

HBK je napisao/la:QR_BBPOST @Maki meni se cini da ti jednostavno mrzis Alexu iz nekog razloga. Nemoguce da te toliko iritira njen push. Sto onda ne kritikujes isto tako Cenu i Romana koji su puno vise od Bliss pokopali wrestlere. Da ti nije neka koja liči na Alexu slomila srce ili tako nešto :mrgreen:
Otkud ti to da ja ne kritikujem overpushane? Pa ja sam jedan od onih koji smatra da je Cena jebeno opran od tone sranja nakon što je postao part time i sad ga kao vole i proglašavaju megazvijezdom i drawom.

Alexa je dobila veći push od Romana. Romanov push je zapravo bio stop-start većinu vremena, samo je WWE odmah na početku sa njim zasrao pa se u fanovima pojavila slika Romana koji je konstantno overpushan. Roman je daleko više velikih mečeva izgubio.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Maki »

@emirates Ja nisam rekao da ona mijenja BOOKING, već strukturu mečeva ili prosto rečeno: da više bumpa, a ne da 70% meča ona kao mala sitna cura jebenu Niu Jax dominira. AJ Styles je bumpao za Nakamuru, ali da, možemo reći da je on uništio Nakamuru.

Lacey se već builda kao veliki igrač na SDu. Prozvala je Bayley što znači da dobijamo title feud koji će Lacey vjv i dobiti. Dakle, nema naznake da se njen push smanjuje.

Nije prvi put za Sashu, da, ali ako ništa drugo, fanovi su se mogli nadati da će Sasha dobiti svoje kad Charlotte ode na drugi brand. Kad se pokazalo da nije tako, tona fanova je jednostavno odustalo od Sashe i od tog poraza protiv Alexe Sashine reakcije se dosta smanjuju. Isto tako, Charlotte vs Sasha je bio feud koji je pružio tonu dobrih mečeva i bio je buildan kao nešto najveće ikad u ženskoj diviziji pa je eto i to malo ublažilo Sashina chokeanja. Kod Alexa feuda ništa od tog nije bilo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la HunterDX »

Mislim da nikako nije isto kad Flair pokopa neku i kada Bliss to uradi, Bliss se pokazala kao gubljenje vremena. Da su Sasha ili Moon dobile onakav booking, danas bi bile skroz over, dok Bliss nije za ME scenu, jer je ni publika nikad neće preozbiljno shvatiti.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13657
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

Post Postao/la AleksaVP »



:dance:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la SwitchBlade »

Njezin najdraži bend joj posvetio pjesmu,kul za nju.

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Njezin najdraži bend joj posvetio pjesmu
Nisam očekiva puno, al jebote ovo je ono dno dna šta se tiče ovog žanra :lol: :lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Njezin najdraži bend joj posvetio pjesmu
Nisam očekiva puno, al jebote ovo je ono dno dna šta se tiče ovog žanra :lol: :lol: :lol: :lol:
Hahah pa da,nije baš nešto dobra pjesma,ali kao što sam rekao kul za nju. :D
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma naravno drago mi je radi nje, mislia sam na bend ne na pismu specifično :D
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ma naravno drago mi je radi nje, mislia sam na bend ne na pismu specifično :D
Aha razumijem,pa i bend nije baš neki. :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Alexa Bliss

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Alexa Bliss

Post Postao/la Sherpa »

Wwe isključivi krivac. Uzeli jednu koja nezna bumpat da radi s jednom koja jedva zna išta. Naravno da će se nešto dogoditi loše
slika
Odgovori