NXT Takeover: War Games III

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24463
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Maki »

TUE su ga napali na Rawu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST TUE su ga napali na Rawu.
nisam odgledao taj raw (jebiga, kasnim). onda ima donekle smisla, al nije da sam baš oduševljen još jednim mr likom u nxt takeover meču. došao se vratiti osvetiti se UE, ali ne i ponovo probati ugrabiti pojas koji mu je jedno vrijeme bio toliko važan. al ok, ajmo reći da je ovo samo ss efekt.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24463
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST TUE su ga napali na Rawu.
nisam odgledao taj raw (jebiga, kasnim). onda ima donekle smisla, al nije da sam baš oduševljen još jednim mr likom u nxt takeover meču. došao se vratiti osvetiti se UE, ali ne i ponovo probati ugrabiti pojas koji mu je jedno vrijeme bio toliko važan. al ok, ajmo reći da je ovo samo ss efekt.
Zar gledaš Raw?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Zar gledaš Raw?
gledam sve za power rankinge (želim da budu što točniji, premda su u zadnjih par epizoda uvijek imali jedan prilično solidan meč, samo je najveći problem što svaki takav izgleda identično, kao da sam isti taj meč vidio samo s drugačijim ljudima u njemu)... zato toliko i kasnim, imao sam obaveza i nisam mogao raditi i gledati, morao sam se fokusirati samo na rad.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la SwitchBlade »

Koliko god Cole zarađuje nije dovoljno :lol: .Čovjek mora imati danas meč na SS poslije onog finisha sa Ciampom te je još imao ovaj tjedan ladder meč sa Dijakovićem i tag meč na Smackdownu.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la KOMANIA »

Moram da angažujem Cola i UE za slavu, da mi nameštaju stolove. :lol:

Odličan TakeOver, posle pišem ocene i možda recenziju.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la ante »

Meni je triple threat bome predugo trajao
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24463
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Maki »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Meni je triple threat bome predugo trajao
Posljedica ženskog WGa.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la KOMANIA »

1p - Garza vs. Isaiah - 3.50
Dobar meč, Garza je jebeni talenat, ima harizmu, dobar je u ringu, nadam se da uzima CW titulu. Mnogo je bolji od Humberta, koji je dosadan i generičan. Isaiah je isto super, mogao bi i on u budućnosti da bude CW sampion.

2 - Ženski War Games - 4.75
Najviše zbog sjajne priče. Ovaj meč je imao svega. Brutalnosti je bilo sasvim dovoljno, Shayna je bila genijalna, Io i Candice su nosile meč, a Ripley se pokazala kao dostojna sledeća šampionka verovatno, ona će biti zvezda sigurno. Io je odradila savršen moonsault, odlični zahvati Shayne i Ripley. Svakako treba pohvaliti i ostale devojke. I kao šlag na tortu heel turn Dakote Kai, ono je bilo genijalno, i dobili smo 4 na 2, ali su Ripley i Candice savladale sve prepreke, malom nepažnjom heel tima. Završni spot sjajan, i Ripley sada komotno može da uzme titulu.

3 - Dunne vs. Priest vs. Dain - 4.50
Odličan meč, svako je bio drugačiji, i to se fino uklopilo. Priest će verovatno uspeti u budućnosti, za Daina baš nisam siguran, posle onog sranja na main rosteru sa Sanity. I ispravna odluka pobednika, Dunne je sada NXT član završio je sa UK, i sada može da uzme NA titulu, pošto mi nije baš za NXT šampiona. Večeras će biti još jedna ludnica, i on i Cole će pokidati, ako dobiju dosta vremena.

4 - Balor vs. Riddle - 4.25
Vrlo dobar meč, malo je falilo da bude odličan, još 5 minuta bi dobro došlo za još akcije. Heel Balor sa svojim starim potezima je mnogo bolji, od generičnog face Balora koji se kezi. Riddla ne gotivim, ali je čovek najbolji wrestler iz MMA. Malo su sporije krenuli, ali su postepeno gradili meč. Imitacija Goldberga je bila dobra. Stari Balorov finišer mi je bolji, i više mu odgovara sada kada je heel.

5 - Muški War Games - 5.00
Savršenstvo! Prvo mi je drago što nisu koristili oružja, već su rešili da zadovolje publiku stolovima. 6 stolova je bilo polomljeno, na odlične načine. UE odlična kao i uvek, i pohvalio bi Fisha, koga mnogi smatraju najslabijom karikom UE, ali čovek je najstariji, i imao je povredu, a meni je sinoć bio dobar. Keith Lee je kraljina, kakak pb kroz sto, skokovi, harizma... Dijaković isto savršen, chokeslam ozvodi dobro, brutalni kickovi, udarci, biće on dobar u NXT-u. I sada ko će biti 4. član Ciampionog tima?
Dream, Kushida... Morison? Ne, nego su rešili mene da izuju iz čarapa, i doveli su KOa. Poludeo sam, a on je pokazao da je u NXT još bolji. Bilo je svega i on je pokazao zašto je jedan od najboljih. Svaka mu čast na onom spotu sa Coleom, mene je zabolelo. A još više me je zabolela završnica, zato sam Ciampu čuvao za kraj. Ono je prebrutalno, dobro je Cole prošao i super za kraj i pobedu Ciampe i njegovog tima. Ciampa treba još jednu NXT titulu da uzme, jer je čovek bog.

I za kraj, moraju da NXT titulu tretiraju kao world, i da se računa i ona i sve ostale, jer NXT je nešto najbolje na ovom svetu, pomiri se sa tim Vince, i predaj stolicu Hunteru!

NXT! TRIPLE H! NXT! TRIPLE H! NXT! TRIPLE H! NXT!
:dance: :clap: :dance: :clap: :dance: :clap: :dance:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la ~MandyRose~ »

isto tako pohvale ovom britanskom NXT komentatoru koju uvijek spominje kako je Dominik Dajžakovik hrvat :clap: :D
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24463
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Maki »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Lol.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la AleksaVP »

Prejeben show, svaka čast :clap: :clap:

Trips se pravdao da ovi na kameri nisu znali ko je Brit Baker nego su nasumično slikali koja je osoba najviše bila u šoku :lol:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la emirates »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la AlenB »

Garza vs Scott - dobar meč, malo je publici trebalo da budu unutra, ali završnica je bila super, premda bi Scott trebao malo smanjiti s nekakvom improvizacijom u ringu, recimo onaj salto na početku meča gdje se čudno odbio od užad i sletio na Garzina koljena je bio baš bezveze ***1/4

Ženski War Games - Meni je ovo bilo fantastično. Prvo me oduševio heel turn Dakote Kai. Da, ona je rođena za pozitivku i prije ovoga mi je bilo teško povjerovati da ju možemo vidjeti kao heela, ali ovaj turn je genijalno odrađen. Kao prvo, ima super podlogu. Kai nije bila u prvoj postavi tima nego je bila zamjena za Yim, što joj se naravno nije dopalo pa je zbog ljubomore napala svoju prijateljicu Tegan Nox. Napad baš brutalno odrađen. Po meni perfektan heel turn. Meč je sadržavao sjajnih spotova, brutalnost, odlično korištenje kaveza, ludi potezi poput poisoned frankensteiner LeRae, moonsault Shirai itd. Super je bilo. I kraj odlično odrađen, ni u kojem mi smislu ovo ne izgleda nadrealno da su Candice i Ripley uspjele ovo dobiti jer je pitanje pobjednika odlučio trenutak. ****1/2

Priest vs Dain vs Dunne - slažem se da je bilo možda mrvicu predugo, čak ne ni to nego su svi dijelovi meča bili identičnog tempa po meni pa došlo da to ga izgleda da su otišli u overkill, no bilo je kul poteza tijekom čitavog meča, pogotovo onaj kada je Priest napravio planchu preko užadi iako je izgledalo da se ide samo zaletjeti u kut. ***1/2

Riddle vs Balor - Jako dobro, svidjela mi se Balorova agresivnost i Riddle je imao nekoliko uvjerljivih nearfallova. ***1/2

main event odgledam kasnije
slika
Odgovori