NXT Takeover: War Games III

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la TheViper »

Ovo je prvi Takeover posle dugo vremena za koji nemam neki hype, ali opet verujem da nece razocarati.

Inace jel ima nekih naznaka ko bi mogao biti 4-ti clan u Ciampinom timu? Ja tipujem na Dreama.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la AlenB »

Moguće da će biti on budući da je bio u feudu s njima

E sad Meltzer je kazao kako se neće oporaviti do Survivor Seriesa, a sad vidjet ćemo možda i je
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la:Ovo je prvi Takeover posle dugo vremena za koji nemam neki hype, ali opet verujem da nece razocarati.

Inace jel ima nekih naznaka ko bi mogao biti 4-ti clan u Ciampinom timu? Ja tipujem na Dreama.
Negdje sam vidio da bi mogli Dream, Kushida, ili čak John Morrison.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la Maki »

Team Undisputed Era

Team Shayna

Balor

Dunne
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la Markovic619 »

Undisputed Era, Balor, Dunne i Team Ripley.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la Sherpa »

Ja se nadam da će riddle ubit boga u baloru. Valjda sam jedini koji to želi.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ja se nadam da će riddle ubit boga u baloru. Valjda sam jedini koji to želi.
Nisi. :D
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

NXT Takeover: WarGames 2019 predviđanja

Post Postao/la KOMANIA »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Undisputed Era, Balor, Dunne i Team Ripley.
Sve se slažem + Garza
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la ~MandyRose~ »

odlicano bookiran storytelling opening War Games mač!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Maki »

Team Baszler vs Team Ripley
Reći ću da mi se ovo nije svidjelo sa booking perspektive. Ajmo prvo dobre stvari, meč nije bio dosadan, uvijek se nešto dešavalo i dobili smo prejeben spot kad su se Shayna i Rhea gledale dok su držale protivnice u submissionu. I heel turn Dakote Kai je super odrađen, no moram reći da mi se taj turn nikako, ali nikako ne sviđa. WWE mora prestati turnati prirodne faceove, Bayley, Kairi, Dakota. Ajde za prve dvije mogu skontati, loš booking pa su ih turnali, ali kod Dakote to nije slučaj. Šta Dakota dobija turnom? No. 1 ženski heel u NXTu je Shayna, no. 2 Io Shirai. Kai može jedino biti midcard heel, a kao face je mogla biti šampion jer je imala dobru priču sa Shaynom. Nije ni da je publika booa, dobijala je uvijek dobre reakcije. Loš potez. Loš potez je i rezultat meča. Glupost je da neko dobije u WarGamesu 2 na 4. I ono, kraj je bio okej odrađen, ali po meni je trebalo biti dosta brutalnije. Riptide na stolice jeste brutalno, ali ovo je WarGames. Shayna je trebala daleko više štete primiti prije Riptidea. Prvi WarGames je završen Knee Kickom Adam Colea, ali je prije toga Eric Young primio tonu poteza. Ovdje to nije bio slučaj. Tako da, nije mi se svidjelo.
6,5/10

Pete Dunne vs Damian Priest vs Killian Dain
Veoma dobar meč. Svidjelo mi se Priestov Razor's Edge Dunneu na komentatorski sto, pa Dainov Cannoball Priestu kroz barikadu. Ono što sam baš zapazio je da su sva 3-ica pukli svoj finisher i da je svako makar jednom spriječio da protivnik dobije finisherom. Dunne spriječio da Dain dobije Vader Bombom, Dain da Priest dobije nakon Reckoninga i Priest kad je ono kickao Dunnea nakon Bitter Enda. Prejebeno je bilo i kad je Priest izletio iz ringa na Daina. Naravno treba izdvojiti i onaj dio kad je Dain Cannoballao i Dunnea i Priesta u corneru. Kraj dosta kreativan i kul je bilo što smo vidjeli da je Dain zamalo spriječio da Dunne pina Priesta.
9/10

Matt Riddle vs Finn Balor
Solidno. U početku je bilo malo isprazno, no onda je postalo bolje. Balor ima lijep Single Leg Dropkick, a Riddle ima daleko ljepši Ripcord Knee od Rollinsa. Meč je kasnije lijepo i tekao, a najjače je naravno bilo kad je Riddle radio Goldbergove poteze. Mauro još i rekao da je Goldbergu drago što je Balor kickoutao iz Riddleovog Jackhammera. I Riddle i Balor su sjajno ispali, a ono što mi se posebno sviđa je da Balor nije dobio Coup de Graceom, već 1916-om. Pokazuje se da neko kao Balor ima više aduta u rukavu, a ne samo jedan finisher. Dobar meč, mogao je ići i duže.
8/10
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la HBK »

Meni se ženski War games meč puno više svideo od muškog. Meni je bio dovoljno brutalan i pun atrakcije. Onaj let sa vrha kaveza me je posebno oduševio. :clap:
U muškom mi je falilo nešto, ne znam šta, ali ženski mi je ostavio puno jači utisak.
Triple threat i Balor/Riddle meč solidni
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Markovic619 »

I meni je bolji bio ženski War Games meč nego muški, bilo je dosta akcije i bio je više brutalan nego muški.

Muški War Games meč je bio dobar, ali običan steel cage meč, tek na kraju razbiše 4 stola, to mi se nije svidjelo, malo korišćenih oružja.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24462
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Maki »

The Undisputed Era vs Team Ciampa
Dosta bolji WarGames. I u onom prvom dijelu smo vidjeli dobrih stvari kao kad je Dijak odbijao O'Reillya od konopce udarcima. Svidjelo mi se naravno i kad je Cole bačen kroz sto na ringsideu koji je sam postavio. KO dobio ogroman pop i ima smisla što je on 4. član jer se želi osvetiti TUE. Meč je onda ušao u veću brzinu, vidjeli smo prejeben Strongov Avalanche Strong Slam i Coleov Panama Sunrise Owensu na metalni dio između ringova. Naravno, vrhunac meča je bio onaj pad Ciampe i Colea kroz stolove. Prebrutalan momenat. Haha, spomenuli su Britt Baker. Iskreno ne znam kako vam je ženski bio brutalniji od ovog, ništa što su žene napravile nije bilo ni upola kao ovdje.
9/10

Okej TakeOver, ali je malo i podbacio. Build je bio prilično meh jer je SS preuzeo primat a i NXT sad ima taj novi, match-heavy format koji ne ostavlja puno prostora za segmente i buildove. No, ipak je bilo dobro.
8/10
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Jel Martinez stvarno toliko bolji u NXT-u nego je bia u ROH-u :think:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57693
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

NXT Takeover: War Games III

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Jel Martinez stvarno toliko bolji u NXT-u nego je bia u ROH-u :think:
ja nisam gledao ppv još, ali na tjednim showima je jako jako zanimljiv lik

ps: zašto KO? koji je smisao njega?
slika
Odgovori