Goldberg

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la FilipS »

Treba moć pobijedit Lesnara u manje od 2 minute, zato ovaj čovjek zaslužuje temu da se raspravlja njemu
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Cenation Leader »

Cijenim ja što je on legenda i sve to ali dokada će starci uzimati ono što trebaju mladi :sad-roulette:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la AleksaVP »

Nebitan starac ali eto pravi pare, publika u Americi i dalje ga obožava.. Poštujem sve što je uradio u WCW i kasnije WWF ali ova pobeda nad Lesnarom je bezze. Pa on ne može 5 minuta da wresla šta da pričamo više, nsiam neki ljubitelj skvašova ali neko to voli.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Wulf7X »

I Goldberg i Lesnar su imali pristojne karijere ali to se završilo 2004. godine. Sada nisu tu kao wreslteri već kao imena i sve to da bi se povećala zainteresovanost za PPV tako da ih ne treba uzimati za ozbiljno ili razmatrati ih. Ja čak ignorišem to, gledao sam meč čisto reda radi da vidim na šta to liči :lol:
slika
Avatar
Cenation Leader
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2535
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:32
7
O meni: Ljubitelj ProWrestlinga, veliki filmofil, Madridista u duši.
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Cenation Leader »

Ma ja nisam uopste bio ni zainteresiran za meč toliko, samo mi je bilo bitno da Lesnar ne izgubi a eto sta se desilo.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Wulf7X »

Cenation Leader je napisao/la:QR_BBPOST Ma ja nisam uopste bio ni zainteresiran za meč toliko, samo mi je bilo bitno da Lesnar ne izgubi a eto sta se desilo.
Pa zar si oprostio title lost na Slamu 2014? :shock: :shock: :lol: :lol:
Zadnja izmjena: Wulf7X, dana/u 28 stu 2016, 23:20, ukupno mijenjano 1 put.
slika
lux002
Rank 2
Rank 2
Postovi: 17
Pridružen/a: 26 stu 2016, 15:59
7
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la lux002 »

Za tih 1:26 su i Lesnar i Goldberg zaradili vise novca nego sto ostali superstarovi zarade na godisnjem nivou. Ne znam da li je tacno, ali je Goldberg navodno bio povrijedjen i bilo je pitanje hoce li se rvati, pa je imao toliko kratak mec. U svakom slucaju je glupost.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Ma Vince-u je bitno da promovira meč. Goldberg i Lesnar su imena, koja će privući pažnju medija i publike, tako da kvaliteta pada u drugi plan. Obojica su loši hrvači, ali zbog nekih nostalgičara za prošla vremena, ovo je raj.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57702
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Obojica su loši hrvači
Lesnar nije loš hrvač, samo ne želi raditi
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la TheViper »

Goldberg is expected to leave WWE following Wrestlemania 33 unless he signs a new contract with WWE within the next 3 weeks
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HBK »

Legenda :D
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la AlenB »

Goldberg returned to WWE in the fall of 2016 and he’s had quite the run over the past few months. He defeated Brock Lesnar in his first match back, and he didn’t just defeat Lesnar, he squashed him.

Bill Goldberg then went on to challenge Kevin Owens for the WWE Universal Title at Fastlane, and he’s the man who is currently holding the big red belt. Bill is set to defend his Universal Title against Brock Lesnar at WrestleMania 33, but his WWE deal is coming to an end soon.

The former WCW World Champion is only being advertised for one more episode of Raw, and it’s the March 27th episode which will be the go-home show for WrestleMania. Unless Goldberg signs a new deal with the company then the March 27th episode of Raw will be his last appearance on the show.


Valjda neće potpisati novi ugovor. Nadam se.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

I ja se nadam, ali vjerujem da mu ova pažnja godi.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sake »

slika
Avatar
Igor
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1311
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Bjelovar
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Igor »

Iako ga svi tu ne možete smisliti..ali evo jedna osobna priča, nije baš da volim pričati o privatnim stvarima na forumu ali eto.

Billov povratak i cijela priča oko njega je mene osobno motivirala za rad na sebi. rekao sam si ako netko može nakon 13 godina jebat mater utezima i znoju suzama i krvi pa mogu i ja. Nisam 15 godina apsulutno ništa trenirao, čak niti rekreativno, previše sam bio zaokupiran životom. Ali sad sam počeo odnosno prije nekih dva tjedna, vježbam svakodnevno jedem zdravo, idem u teretanu bar na sat vremena dnevno. Počeo sam se osjećati fenomenalno tjelesno i duševno, nije bilo lako početi nakon toliko vremena ali ustrajao sam. jednostavno mi je trebala nekakva motivacija. Imao sam i imam još viška kila, pošto sam puno na putu najbrže mi je bilo neki junk ubaciti u sebe i tako. Mogu reći da sam posljedice osjećao.

Eto ako ništa drugo Goldberg je nekome dao motivaciju da malo poradi na sebi.
GENERALNI MENAĐER
Odgovori