Full Gear

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Sherpa »

Mox i omega su rekli da će biti blood fjud i bio je. Mislim da je meč odličan za ono što su pričali. Meni jedan od boljih ppva godine.

@maki prebili su ih uz pomoć, u 4 na 3, kao payoff za ono što su ih napali dva tjedna prije. Po meni jako pametno odrađeno. Nisu ih dobili u ringu i nisu ih ponizili. Pnp ne izgleda nimalo jadno nakon toga. Osim toga. Izveo im je frikin destroyer sa svojih 60+ godina.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Evo i moji dojmovi
► Prikaži “Spoiler”
Sve u svemu još jedan jako dobar AEW show, jedini pravi prigovor mi je Cody/MJF priča.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Full Gear

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
@maki prebili su ih uz pomoć, u 4 na 3, kao payoff za ono što su ih napali dva tjedna prije. Po meni jako pametno odrađeno. Nisu ih dobili u ringu i nisu ih ponizili. Pnp ne izgleda nimalo jadno nakon toga. Osim toga. Izveo im je frikin destroyer sa svojih 60+ godina.
Idalje su ih prebili starkelje. Ni Revival na Rawu 25 nije prebio DX solo, već DX + Balor Club pa su Revival ipak ispali jadni. Ne zaboravi da je jedan od Bucksa imao sjebanu nogu i da je Guevara bio svjež tako da to prebijanje koje su dobili zapravo izgleda još i gore.

Cody vs Chris Jericho
Mora se priznati, AEW je super predstavio ovaj meč. Stvarno je izgledao kao najbitniji meč ikad, legende kao sudije, ulasci, prezentacija 10/10. Meč kao meč solidan sa nekoliko dobrih spotova. Bilo je prebrutalno kad se Cody nabio na rampu i taj jedan Codyev pad mi je ostavio veći utisak nego 90% Mox-Omega, ali o tome ćemo kasnije. Jericho tipično odličan kao prljavi heel, nije tu bilo sad nekih holy shit trenutaka, ali ispričali su fenomenalnu priču. Sjajno je bilo kad je mama Rhodes ošamarila Jericha, a Cody to iskoristio. Cody je imao dva sjajna nearfalla, nakon Diamond Cuttera i nakon Cross Rhodesa. Odlično su napravili i ono sa Hagerom. Jericho imao sjajnu Hurricanrana u Liontamer tranziciju takođe. Kraj meča fenomenalan sa bacanjem peškira. Sjajno. Mislio sam da je MJFov turn preran, ali opet sam skontao da su napravili takvu situaciju da nije bilo druge nego da MJF turna. Odlično.
10/10

Jon Moxley vs Kenny Omega
A joj. Dostavili su ono što se tražilo. Brutalni hardcore. Bilo je svega, stolova, stakla, lanaca, mišolovki. Predstavljeni su baš kao likovi koji žele da ubiju jedan drugog. Brutalni spotovi kad je Omega objesio Moxa ili kad su se redali na komade stakla. Naravno i ono sa bodljikavom žicom. Brutalne scene kad im se slijevala krv. Tako da, ono što se očekivalo, dostavili su. Da su otišli u overkill, jesu. Sve sa onim ice pickom mi je bilo overkill kao i ono sa mrežom od bodljikave žice. Jednostavno se tad osjetilo da malo vještački guraju granice čisto da bude što više holy shit momenata. Posljednje sekvence meča na otkrivenom ringu mi nisu izazvale nekakvu emociju upravo zato jer sam osjetio da su overkillali to. No sveukupno mi se svidjelo, dostojno ovog rivalstva i builda.
8/10

Vrlo dobar PPV sa praznjikavom sredinom, ali sve u svemu opravdali su očekivanja.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la SwitchBlade »

Dr. Britt Baker vs. Bea Priestley **3/4 (2.75 stars)

The Young Bucks vs. Santana & Ortiz ****1/4 (4.25 stars)

PAC vs. Adam "Hangman" Page **** (4 stars)

Shawn Spears vs. Joey Janela ***(3 stars)

SCU (c) vs. Lucha Bros vs. Private Party ***1/2 (3.5 stars)

Riho (c) vs. Emi Sakura ***3/4 (3.75 stars)

Chris Jericho (c) vs. Cody ****1/4 (4.25 stars)

Kenny Omega vs. Jon Moxley ***** (5 stars)
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST li opet sam skontao da su napravili takvu situaciju da nije bilo druge nego da MJF turna.
Ne vidim zašto nisu mogli nastavit. MJF baci ručnik iz iskrene zabrinutosti, kroz idućih par tjedana pokazuješ lagane tenzije i onda turnaš MJF-a. Možda sam jedini u tome, al ovako mi je MJF ispa dosta jednodimenzionalan.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Idalje su ih prebili starkelje. Ni Revival na Rawu 25 nije prebio DX solo, već DX + Balor Club pa su Revival ipak ispali jadni. Ne zaboravi da je jedan od Bucksa imao sjebanu nogu i da je Guevara bio svjež tako da to prebijanje koje su dobili zapravo izgleda još i gore.
odi ću se složit, apsolutno nepotrebno da su ih razbili nakon meča. Kužim da je to cheap pop i to sve al nema potrebe da tag tim koji je trenutno nepobijeđen prima batine od ekipe koju su upravo dobili+2 starkelje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Full Gear

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST li opet sam skontao da su napravili takvu situaciju da nije bilo druge nego da MJF turna.
Ne vidim zašto nisu mogli nastavit. MJF baci ručnik iz iskrene zabrinutosti, kroz idućih par tjedana pokazuješ lagane tenzije i onda turnaš MJF-a. Možda sam jedini u tome, al ovako mi je MJF ispa dosta jednodimenzionalan.
Zato što jednostavno ne mogu zamislit nekog kao MJF da prima od Codya ribanje i da mu se izvinjava, a da to ustvari ne planira da ga nekako sjebe.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Sherpa »

Sammya ne raučnam kao svježeg, gledam na njega kao netko tko je došao 'lagano pod gasom' proslaviti sjajnu večer za frakciju. Tako da je 3 na 4 skoro pa kao 2 na 4

Po pitanju mjfa, ovisi što naprave. Shvatio je da je cody gubitnik te da ne želi biti više u njegovoj sjeni. Ili je pomislio da će cody njega udariti pa je on reagirao prvi. Mogu ovo ispričati na sto raznih način te da i dalje ispadne vrlo dobro.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Full Gear

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Sammya ne raučnam kao svježeg, gledam na njega kao netko tko je došao 'lagano pod gasom' proslaviti sjajnu večer za frakciju. Tako da je 3 na 4 skoro pa kao 2 na 4

Po pitanju mjfa, ovisi što naprave. Shvatio je da je cody gubitnik te da ne želi biti više u njegovoj sjeni. Ili je pomislio da će cody njega udariti pa je on reagirao prvi. Mogu ovo ispričati na sto raznih način te da i dalje ispadne vrlo dobro.
Ali i Nick Jackson je imao sjebanu nogu tako da, i ako izbacimo Guevaru, onda je 3 na 2, a od 3 2 su starci, a Bucksi su svakako više poteza primili od ove dvojice. Santana i Ortiz nisu trebali popiti batine da bi starci dobili pop od publike.

Ja se nadam da će ići na tu priču da je MJF shvatio da Cody nema "to".
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Markovic619 »

Kao veliki fan no dq mečeva moram priznati da sam uživao gledajući Moxa i Omegu.

A što se tiče turna MJF-a, mislim da je prerano, mogli su sačekati još malo.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Sherpa »

Al ti starci su
► Prikaži “Spoiler”
.

Plus, nisu ih prebili , nego zadali par udaraca i otjerali iz ringa.

Zašto ne? Priča bi ionako bila lažna, pošto je govorio da nikada neće izazvati codya dok je on prvak. Ovako se pobrinuo da on nikada ne bude prvak
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Plus, nisu ih prebili , nego zadali par udaraca i otjerali iz ringa.
Nije govno neg se pas posra :roll: Ovo s titulama je više sramota za NWA nego razlog da oni prebiju LAX AEW-u.

Ovo je bia čisti WWE potez i znam da bi svi srali da je WWE napravia istu stvar :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Sherpa »

Srali bi zato što wwe ne bi objasnio. Ovi budu.

Mislim, u usporedbi s balorovim turnom ovo je avion. Tamo se nije ništa postiglo. Ovdje smo odmah dobili novi program, novu priču i top babyface kompanije je postao još veći babyface - te će jednom biti savršen payoff. Budete vidjeli kroz iduće tjedne da će sasvim dobro to postaviti. Zaslužili su vjerovati da će dobro postaviti
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Full Gear

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTMislim, u usporedbi s balorovim turnom ovo je avion. Tamo se nije ništa postiglo. Ovdje smo odmah dobili novi program, novu priču i top babyface kompanije je postao još veći babyface - te će jednom biti savršen payoff. Budete vidjeli kroz iduće tjedne da će sasvim dobro to postaviti. Zaslužili su vjerovati da će dobro postaviti
Kako se Balorovim turnom ništa nije postiglo? Prvo, Balor je revitalizovan, drugo, Gargano je konačno dobio svrhu koja mu je falila od kad je izgubio NXT titulu. I NXT je isto zaslužio da im se vjeruje i to čak više nego AEWu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Full Gear

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Srali bi zato što wwe ne bi objasnio. Ovi budu.
Glupo je objašnjenje. Može i WWE vratiti APA i dati im tag pojaseve i onda ih poslati da prebiju Viking Raiderse npr. Nešto mi govori da bi se tada ti bunio.
Odgovori