Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AlenB »

The stock market has closed, and WWE did not recover from its massive opening price drop following the Q3 financial report. WWE’s stock closed at $56.04, down a total of $10.40 (15.65%) from last night’s opening price. This makes for the lowest closing price for the stock since May 18th, 2018 when the stock closed at $51.42 before leaping on the 19th.

The stock is, as of this writing, down an additional $0.47 (0.84%) in after-hours trading. It was a regular day for the market as a whole, which was down 0.52% on the day.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la ~MandyRose~ »

loš booking i storyline, ne cudi me sto su ljudi sve manje zainteresirani
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la HunterDX »

Šta mislite o Fiendu kao šampionu? Tj, kakav će biti?

Ja vidim opciju koja me najviše plaši. Njegov gimmick je je odličan ali, toliko gledaju da ga predstave kao monstruma da u potpunosti zapostavljaju rad u ringu kada ima mečeve, ona crvena svetlost je jako iritantna i nepregledna. Tako da je moguće da će sve vreme biti tako, što bi meni ubilo želju da ga gledam, a verujem i mnogima.

Jedina stvar koja bi bila pozitivna je Wyatt medju top likovima, ali šta mi to znači ako su mu mečevi na nivou Takerovih.

Postoji i bolja opcija, gde bi radio dobre mečeve i držao titulu dugo, čak mu je ni na WM ne bih skinuo u tom slučaju.
Mada je ovo nešto što ne očekujem od WWE kompanije.
Lako može da se desi da ga ugase kao Rollinsa.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Markovic619 »

Šta mislite da li je stvarno bio neki problem u Arabiji ili su samo to naveli kao razlog, da bi počeli sa ovim invazijama.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Šta mislite da li je stvarno bio neki problem u Arabiji
je, bilo da je zbilja mehanički ili nešto više (ja mislim da je ovo), nešto se dogodilo

nitko ne ostaje jedan dan dulje iz čista mira.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la HunterDX »

Ni AJ ne zna pravu istinu, ili se samo pravi lud.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Šta mislite da li je stvarno bio neki problem u Arabiji ili su samo to naveli kao razlog, da bi počeli sa ovim invazijama.
Triple H je kontaktirao Saudijskog Princa da im sjebu transport tako da bi on mogao bookirati Smackdown :D
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Šta mislite da li je stvarno bio neki problem u Arabiji ili su samo to naveli kao razlog, da bi počeli sa ovim invazijama.
Triple H je kontaktirao Saudijskog Princa da im sjebu transport tako da bi on mogao bookirati Smackdown :D
:vince: :vince: :vince:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Šta mislite da li je stvarno bio neki problem u Arabiji
je, bilo da je zbilja mehanički ili nešto više (ja mislim da je ovo), nešto se dogodilo

nitko ne ostaje jedan dan dulje iz čista mira.
Realno ima tu previše dima da ne bude nimalo vatre. Ne mislim sad da ih je MBS htio pobiti, ali nije bilo samo mehaničkih poteškoća.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la emirates »

Dosta stvari koje su se objavljivale u tom periodu su se ispostavile netacnim. Od toga da saudijci nisu platili Vinceu prije showa, do navodne naoruzane vojske na aerodromu. Naslovi su bili clickbait bez konkretnih dokaza vec samo spekulacije sa dozom slobodnog tumacenja. Hrvaci su se sto puta zalili na letove i imali slicne tweetove poput 'never again' ali je ovaj put to bilo u Saudiji, zanimljivije je da razmisljamo da ih neko drzi kao taoce tamo. Svi ti silni novinari i bloggeri su glavni krivci, jer je jako neodgovorno prenositi ono sto oni jesu i dopustati porodicama tih hrvaca da pretpostave da se radi o najgorem. Onda to pocnu prenositi kao vijest, jer ko bi rekao da ce se supruga pojesti od brige kad ne moze da dobije svog muza na mobitelu a svi pisu o tome kako ih saudijska naoruzana vojska izvodi iz aviona i kako ih skoro pa drze kao taoce. Treba imati na umu da bi ovakve stvari bile u domeni medjunarodnog incidenta, i o tome bi se informisali dosta vece medijske kuce od hrvackih dirt sheeta.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Od toga da saudijci nisu platili Vinceu prije showa
sam reci, di je bio dio gdje je ovo ispalo netočno. pošto se meni čini kako je bilo nešto zbog čega je wwe na kraju morao unajmiti vlastiti avion da odu od tamo.

al sve ovo s vojskom i da su bili taoci, to nemam pojma tko je kazao, al ko što kažeš, to bi svi mediji odmah prenjeli, tako da to ne bih ni uzeo za ozbiljno da sam i čuo
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la HunterDX »

Ja bih svakom novinaru koji sa namerom napiše netačnu vest, zabranio da se bavi tim poslom do kraja života, prezirem tu profesiju. Na kraju se stvarno desi nešto ozbiljno, a mi nismo sigurni u to.
Na kraju je bitno da su se svi članovi WWE kompanije vratili živi i zdravi, a sve ostalo je sada nebitno.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST sam reci, di je bio dio gdje je ovo ispalo netočno. pošto se meni čini kako je bilo nešto zbog čega je wwe na kraju morao unajmiti vlastiti avion da odu od tamo.
Ispravi me ako grijesim, ali cini mi se da sam na redditu neki dan procitao kako su i na WON rekli da su pare legle na racun dan prije showa. To da su oni na kraju unajmili avion sa njih 20ak jeste tacno, pokusali su stici na SD sa ekipom koja je najavljena, ali su zakasnili.
I ja sam pomislio da je takav scenario moguc, jer jbg Saudija ima reputaciju kakvu ima, Vince jeste lud i totalno bih mogao zamisliti kako bjezi i spasava svoju glavu dok ostale ostavlja iza sebe da se snalaze kako znaju i umiju. Ali ponavljam, jako je glupo kad si kao neki novinar i prenosis takve spekulacije kao fakt bez da si trostruko prije toga provjerio sve informacije. Pogotovo kad su ovako ozbiljne stvari u pitanju. Uopcenito mrzim taj tip novinarstva 'bolje prvi pausalno prenijeti vijest, nego zadnji provjereno i ispravno'.
slika
Odgovori