Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

A što se Bryana tiče, ništa nije čudno što je izgubio, nema on problem da izgubi i pomogne drugima, to je bar očigledjo.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maridius98 »

Povratak otpisanih :D

Konačno zgrabih malo vremena, da odgledam nešto što se tiče kečera i videh da je SmacDown vs NXT. Rekoh ajde da bacim pogled.
Ne mogu da kažem da je bilo sranje, ali očekivao sam malo više s obzirom kako NXT uglavnom razvaljuje main roster što se tiče kvaliteta. Jedina stvar koja mi je bila draga je da vidim toliko lica na jednom mestu, što naravno ne treba da mi bude kriterijum za ocenjivanje, ali svakako je dinamičnije od svega što se desilo u poslednje vreme. Khm khm Crown Jewel.

Prvo primetio sam neke vrlo čudne stvari. Pre svega ponovo su krenuli sa reklamama KIDS DONT TRY THIS AT HOME. JEEEEEEj nostalgija. Druga stvar imali su neke vrlo čudne reklame za neke kečere u sred programa (Ali, Randy Orton, Roman Reings) kao da dolaze iz NXTa. I na kraju zašto jednostavno ne zajebu da pričaju o tim PPV u Saudiskoj arabiji. Posle svega što se dešavalo, pre svega mislim politički na odnos Amerike i Saudiske Arabije. I s obzirom na kvalitet programa tj. nepostojanja istog ljudi go with the flow idemo sledeći PPV. Ne mogu da kažem da je nebitno što se desio meč Evans vs Natalya, onako u majicama ko dizelaši, ali mnogo stvari se desilo bitnijih za njihove žene nego ovo.

Kreće program izlazi Brock od sada poznat i kao Aleksandar Vučić jer ON MOŽE SVE. Smislili su da će čika da izdivlja nad malim, sirotim Mysteriom i ide na RAW. Kao da do sada nismo imali prilike da vidimo da kečeri prelaze preko wildcard pravila kako im qrcu ćef, ali čika Brock to teatralno najavljuje. Čak ih nije bilo sramota da ladno puste ceo meč od 2-3 minuta.

Manje više ceo program je bio koncipiran za NXT vs WWE. Mnooogo ljudi se pojavilo,zaista ukratko ću da rezimiram. Shayna Baszler je izdominirala sve nakon meča Bayley vs Nikki Cross. Znali smo da Nikki neće da pobedi, ali dobro se držala s obzirom na okolnosti. Imali smo meč favorit za ovo veče Miz vs Tomasso Ciampa nakon kratkog Miz TVa na kome su u 2 minuta objasnili da je Bray novi Universal šampion, kao da to apsolutno nije bitno. Vrlo simpatičan meč. Maltene jedan squash meč u ženskoj tag team diviziji. Matt Riddler i Keith Lee su urnisali Sami Zayna u vrlo kratkom segmentu. Uzgred skroz mi se svidela Zaynova uloga ovde. I na kraju balade imali smo odličan meč između Adam Colea i Daniel Bryana. Odličan meč i pokazuje tu neku širinu cele situacije da Bryan može da unapredi mlađe talente. Meč su nadgledali DX, posle toga ulazi tata H da objasni kolko je sati i da ovo znači rat.

Sve u svemu iako mi se dopalo što će na kraju odraditi koncept NXT vs WWE, mislim da je ovde bilo mnogo muzike, a malo para. Pokušali su da uguraju toliko talenta za jako kratko vreme, da su se neki npr. Bianca Belair pojavila na 10 sekundi. Nije mi se svidelo to što je tata H morao da nastupi kao neka zaštitnička figura, iako su oni svi sposobni za sve pare. Situacija oko Brocka je i više nego smešna, ali šou kao celina mi je držao pažnju.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
emirates je napisao/la:QR_BBPOST Reci da je Adam Cole ulizivac jer je bookiran da dobije Bryana je bezvezarija
svi znamo kako tripsić (a i mcmahon familija) voooooooli DBa. tako da sigurno ima dio i do toga. misliš li da bi mogao progurati da cole dobije lesnara, setha ili romana?

ja sam rekao da je show bio jako dobar. ali da jako pokazuje kako bi tripsić vodio show jednom kada preuzme. ne bi davao priliku po kvaliteti nego po tome koliko se njemu sviđaš.
Pa Bryan je donedavno bio WWE prvak jbt. To im je najjace ime koje su imali na showu, tako da niko drugi ne bi bolje legao u toj ulozi. Ako je Cole ulizivac samo jer je u NXTu, onda to mozemo reci i za pola main rostera koji su svi bili NXTu i bili su Hunterovi ljudi. Pa vidis i sam koliko bezveze to zvuci. Show je svakako bookiro Vince i skripta je bila njegova, tako da je suvisno pricati o tome kako bi Hunter to vodio, jer ovaj put nije.

Znas ti da te ja cijenim, ali po pitanju NXTa i svega oko njega ti je misljenje motivirano negativnim osjecanjima (ja bih licno isao do toga da kazem mrznjom, ali znas ti svakako bolje sebe nego ja) prema Triple Hu. Frajer ako bookira dobar show zarad toga da ga fanovi nazivaju spasiocem hrvanja, iskreno mogu zivjeti sa tim. Svi to rade ili radi slave ili radi para, Tony Khan bi prvi nogirao AEW ako bi primjetio da mu proizvodi gubitke. A NXT zaista jeste bio alternativa u tezem periodu kad je main roster bio bezveze a nisi imao toliko kvalitetnog izbora kao sto imas danas. Jeste bio supak u 00im godinama, ali gledajuci po NXTu i sveopcem zadovoljstvu hrvaca na njemu zadnjih 5-6 godina, radi dobro ovog puta. Nek mu to bude i vid iskupljenja svijetu hrvanja. Ako sam ja kao gledaoc zadovoljan i ako su hrvaci zadovoljni, sta je vise potrebno? I ratni zlocinac bi do sada odlezao kaznu jbt :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST misljenje motivirano negativnim osjecanjima (ja bih licno isao do toga da kazem mrznjom, ali znas ti svakako bolje sebe nego ja) prema Triple Hu
samo da kažem, nije čak mržnja prema tripsu koliko mržnja prema onome što se svim tim likovima u koje sam uložio vrijeme dogodilo jednom kada su došli na main roster. uložio sam vremena u mnoge priče, zayn prva titula, pa dolazak owensa, kasnije nakamura, roode i još poneki (recimo revival). I kako su oni bili tretirani na main rosteru? kao druga liga. sama kompanija je otišla tako daleko da kaže 'gledajte sve te nxt prvake, sada će prvo gutati govna par godina prije nego ima damo MOŽDA nešto relevantno.

Zbog toga su mi zgadili nxt i zbog toga jednostavno želim gledati nxt kao išta drugo nego drugu ligu. Možda je više što sam ljut na sebe, što sam trebao znati da dobar dio njih nije veliki i jak te zna urlikati te da će proći kao ziggler.

Dok se to kompletno ne promijeni, pri tome ne mislim jedan dobar sd na kojem je nxt izgledao al pari, imat ću to mišljenje. to mišljenje ne osporava da nxt ima sjajne showe, niti jako dobre epizode (pa čak i na power rankingsima su mi drugi svekupno), ali jednostavno su ih postavili tako da su druga liga.

za jednu drugu raspravu je da li hhh koristi išta svog utjecaja kada dođu na main roster da im pomogne, ili samo igra igru te želi da ne prođu dobru kako bi on izgledao kao spasilac wwea (isto nije isključeno kao opcija, on je tip osobe koju vidim da bi to napravila, čak i iskoristila utjecaj da im odmogne)
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la emirates »

To stajaliste razumijem. Prestao sam se i ja truditi da ocekujem ista od tih prijelaza na MR, ali zato mi i jeste drago sto je NXT postao brand za sebe, jer to vise nece biti potrebno i moci ce vratiti razvaljene igracke. Ali to da su UE, Riddle, Ciampa ulizice ne mogu npr. To mi vec zvuci kao hejt cisto radi hejta :p Show i nacin na koji su prezentirali NXT za sad je odlican, ako obrnu plocu kasnije onda ce biti katastrofa. Imat cemo kad popljuvati to ako bude potrebe sigurno.

Nema Hunter nikakvog uticaja. Meltzer je sam rekao da je Vince glavni i da niko od Shanea, Huntera ili Stephanie nemaju uticaj na njega. Prenosio je i sto puta da je Hunter odlazio sa showova ljut i frustriran zbog bookinga. Bar Meltzer nema nista od toga sto bi njega oslikavao kao spasioca.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maridius98 »

koliko ljudima iz NXT ne ide pokazuje ovo (mnogo mi je dosadno danas)

SmackDown

Apollo Crews: maltene dzober
Big E: odlican, nasli su sa new day stos i voze sa njim, to cak i funkcionise
Bo Dallas: mukica
Daniel Bryan: jedan od najboljih, mada on dolazi iz vremena kad jos NXT nije bio ko danas tako da ne znam dal da ga racunam
Revival: nista nisu odradili od kad su dosli, klasicni midcarderi
Elias: jel on uopste imao neki title shot?
"The Fiend" Bray Wyatt: videcemo sta ce da urade sa ovim sad, ali prethodno je bilo katastrofa (vs Orton, Balor)
Heath Slater: povratak mukice
Kalisto: mukica 3 deo
King Corbin: BDSM mrzite me molim vas (uzgred nek me svi ponizavaju)
Lars Sullivan: jel ziv sve ok?
Luke Harper: cekajuci kraj ugovora
Heavy Machinery: ne znam sta da mislim, a ne znaju verovatno ni oni
Robert Roode: mukica 4 deo (kakav potencijal)
Roman Reigns: vaskrso je Hulk Hogan, mislim da do kraja njegove karijere on ima da bude u igri
Sami Zayn: mukica na kub
Shinsuke Nakamura: ne znam kako s njim nisu nista napravili, stvarno su talentovani
Shorty G: ime govori koliko ga cene

Alexa Bliss: super sve vreme, samo da nije imala povredu
Bayley: sampion za sad videcemo sta ce da urade u sledecm periodu
Carmella: mnogo zabavna sa Truthom, mada nista isto ko i on
Dana Brooke: snimicu film mukica
Ember Moon: nista od kad je dosla na main
Lacey Evans: za sad soldicno
Mandy Rose: lepa sam divite mi se
Nikki Cross: ne znam sta ce s njom da rade, ali vrlo verovatno 0
Sasha Banks: ne mogu ni da izbrisu sta su sve ovoj zeni radili tolke godina, a medju najtalentovanijim je sto se zena tice.

prosek katastrofa sta da kazem. kolega pali ste.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10298
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

drago mi je da Dana Brooke dobiva priliku i pokazuje da zasluzuje i da se popravila i jako radila za ovaj moment! jedva cekam ju gledati na Survivor Seriesu!

svida mi se novi Sasha Banks theme song!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST pokazuje da zasluzuje i da se popravila i jako radila
Šteta šta nije konjožena ili Blissica
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24463
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST pokazuje da zasluzuje i da se popravila i jako radila
Šteta šta nije konjožena ili Blissica
Jel sad narativ da su kao konjožene megapushane?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma ne znam za druge, samo imam dojam da kad god se nešto događa u ženskoj diviziji na main rosteru uvik su njih 4 ili Blissica u pitanju, dopizdilo mi više :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24463
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ma ne znam za druge, samo imam dojam da kad god se nešto događa u ženskoj diviziji na main rosteru uvik su njih 4 ili Blissica u pitanju, dopizdilo mi više :lol:
Pomalo je apsurdno reći da su 4HW megapushane kad su do prije pola godine dvije od njih bile apsolutno nebitne, a i sad su samo 2 zapravo megapushane.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Meni bi njih 4 trebale da budu top, uz Asuku i Moon, Bliss je najviše kriva što Sasha i Bayley nisu top, čak je i Becky pokopala u jednom trenutku. Ta Bliss ima probleme sa povredama, a i da ih nije imala, nikad ne bi mogla biti over. I sad umesto da ima 6+ neoborivih wrestlerki, oni nemaju legitimnih žena na SDu da bi se Bayley izgradila kako treba.
Zato tvrdim da je Bliss najveće zlo koje je pogodilo program ženske divizije, ne lično ona, ali je tako.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la AlenB »

3.9% više od proslog tjedna što je dobra vijest s obzirom da je show bio pretaped

Friday's WWE SmackDown episode drew an average of 2.617 million viewers in the overnight ratings, according to Showbuzz Daily. Hour one drew 2.725 million viewers, then hour two dropped 8% to 2.510 million viewers.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la AleksaVP »

Zašto su za Boga miloga skinuli titule sa Revivala :( Ajde možda je satsfakcija Kofiju zbog sramnog gubitka titule..
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Zašto su za Boga miloga skinuli titule sa Revivala :( Ajde možda je satsfakcija Kofiju zbog sramnog gubitka titule..
Pa oni su prethodnih godina uvek pripremali već izgradjene timove za Survivor S, uglavnom Uso,Bar i ND. Što mi postaje iritantno.
A Kofiju su mogli da daju bolju ulogu u 5v5 meču, on je rodjen za takve mečeve.
Odgovori