Goldberg

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST napisao sam samo da bih Okadu volio vidjeti u WWE-u.
al imaš šablonu kako su prošli oni koji su došli iz Japana, te možeš otprilike očekivati kako bi on prošao. zato ga malo tko tamo želi vidjeti.

od pretendenta za najboljeg u povijesti bi postao čovjek koji udara druge u jaja (vidi nakamura). baš zbbog tih predrasuda (čak i rasizma) okada u wweu nikada ne bi mogao pokazati zašto je najbolji na svijetu - a to je rad u ringu.

čaki ti znaš da bi se ovako nešto desilo.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ja ne znam zašto raspravljamo, kada svako ima svoje mišljenje.
Pa samo iznosimo svoje mišljenje, opušteno drugar. :D
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST onda mora da pomogne NJPW-u da prestigne WWE u popularnosti...
Da, samo mora probit japansku kompaniju u americko trziste, nes ti :roll:
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST @Smarkbuster
Rollinsov booking je prilično loš. Ta clean pobjeda nad Lesnarom je jedina dobra stvar.
Rollins glumi kao da je u ,,Krv nije voda'', to je gore nego da ima ring skill kao Great Khali...
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
okada u wweu nikada ne bi mogao pokazati zašto je najbolji na svijetu - a to je rad u ringu.
Nije Okada ni u čemu najbolji na svijetu. Okadine tehničke rvačke sposobnosti su smiješne naspram Henrya Cejudoa i još mnogih drugih...
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST Okadine tehničke rvačke sposobnosti su smiješne naspram Henrya Cejudoa i još mnogih drugih
Opet ti mješaš legitimne sportove s ovim miksom sporta i glume.
Yes Sir!
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Opet ti mješaš legitimne sportove s ovim miksom sporta i glume.
Namjerno to činim kako bih ukazao na apsurdnost tvrdnje da je Okada jedan od najboljih predstavnika suštine kečera ikad.
Ja sam svjestan šta su kečeri i svjestan sam da ne treba da teže ka tome da budu nešto što nisu, ali mnogi miješaju legitimne sportove sa glumom i uzimaju nekakve ,,tehničke rvačke sposobnosti'' kao mjeru ko je koliko dobar kečer.

Ono što svijet kečera čini autentičnim jeste kontrola publike, energija spektakla, harizma, te sposobnost da se stvori nezaboravan i energičan ŠOU. Zato bi dobar primjer nekog od najvećih kečera ikad bio Stone Cold ili recimo Undertaker, a nikako neki kvazi majstor kvazi tehničkog rvanja koji je cijenjen samo u elitističkom diskursu smarkova.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST
Ono što svijet kečera čini autentičnim jeste kontrola publike, energija spektakla, harizma, te sposobnost da se stvori nezaboravan i energičan ŠOU.
okada ima apsolutno sve navedeno
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ionako jedan GOAT ne postoji, kao i u svakoj drugoj umjetnosti glupo je govorit da je jedan jedini najbolji ikad. Moš se fokusirat na određene aspekte naravno, al najbolji ikad u svemu nit je rođen nit će bit. S tim rečenim Okada definitivno spada među najbolje ikad.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Maki »

@Smarkbuster
A jel ne misliš da Rollinsu odmažu i užasni WWE scriptovi?
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST @Smarkbuster
A jel ne misliš da Rollinsu odmažu i užasni WWE scriptovi?
Mislim da ako pratimo istoriju WWE kompanije i navodimo svakog ko je bio face of company da je Rollins ubjedljivo najgori u toj ulozi.
Bruno Sammartino je van sumnje bio bolji,
Superstar Billy Graham je jebena avangarda čovjek je izmislio sve što je Hogan prekopirao,
čak je i jebeni Backlund bio bolji za tu publiku u tom trenutku,
Hogan je učinio da kečeri postani mejnstrim,
Bret Hart je jedan od vrhunaca psihologije u kečerima,
Stone Cold i The Rock su najveće zvijezde u istoriji kečera uz Hogana,
John Cenu ne volim ali je bio prikladan za djecu, a WWE je tada i bio dječiji program.
Cm Punk je kratko trajao ali je bio odličan u tom kratkom periodu.
Seth Rollins je prosto užasan, čak je dokazano da na njegovim segmentima ljudi prebacuju kanal koliko lik loše glumi. Vjerovatno tome doprinose WWE scriptovi ali mislim da je svakako besmisleno da on bude face of company.
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ionako jedan GOAT ne postoji, kao i u svakoj drugoj umjetnosti glupo je govorit da je jedan jedini najbolji ikad. Moš se fokusirat na određene aspekte naravno, al najbolji ikad u svemu nit je rođen nit će bit. S tim rečenim Okada definitivno spada među najbolje ikad.
U čemu je to Okada najbolji ikad? Po tehničkim rvačkim sposobnostima ne može se porediti ni sa jednim pravim olimpijskim rvačem.
Po harizmi ne može se porediti sa Rockom i Stone Coldom,
po izgledu ne može se porediti sa Goldbergom i Lesnarom,
po mic skillu ne može se porediti sa opet Rockom ili Stone Coldom.
Kao draw ne može se porediti opet sa Rockom ili Stone Coldom...Dakle u čemu je to Okada najbolji ikad kaži mi makar jedan konkretan aspekt osim fiktivne sposobnosti fiktivnog tehničkog rvanja koja je bitna samo irelevantnom, minornom i mizernom procentu publike koju čine smark neckbeardovi i weeaboosi što pate od krize identiteta...
Zadnja izmjena: Smarkbuster, dana/u 08 stu 2019, 21:26, ukupno mijenjano 1 put.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HunterDX »

@Smarkbuster Rollins nikako nije loš glumac.
Bio je jako, ali pogrešno bookiran, dobijao je loše skripte.
Ovo je drugačije doba, publika je već videla Austina,Hogana,Rocka, traži se nešto drugačije, taj Rollins je odlično radio kao face pred WM34, problem je bio kada je došlo vreme za push, prvo loš feud sa Lesnarom, onda dosadan program sa Corbinom, sve je to uticalo loše na njega. Nisu mu dali pravu priču, nisu radili sa njim na pravi način.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST U čemu je to Okada najbolji ikad? Po tehničkim rvačkim sposobnostima ne može se porediti ni sa jednim pravim olimpijskim rvačem.
Po harizmi ne može se porediti sa Rockom i Stone Coldom,
po izgledu ne može se porediti sa Goldbergom i Lesnarom,
po mic skillu ne može se porediti sa opet Rockom ili Stone Coldom.
Kao draw ne može se porediti opet sa Rockom ili Stone Coldom...Dakle u čemu je to Okada najbolji ikad kaži mi makar jedan konkretan aspekt osim fiktivne sposobnosti fiktivnog tehničkog rvanja koja je bitna samo irelevantnom, minornom i mizernom procentu publike koju čine smark neckbeardovi i weeaboosi što pate od krize identiteta...
zato što je, za razliku od navedenih koji su bili dobri u jednoj ili dvije kategorije on dobar u svima.

Tehnički je sjajan, možda nije olimpijska razina, ali je korak do. karizmu ima nevjerojatnu, samo ti gledaš kroz američke oči koje traže nešto drugo. mic skill mu je također fantastičan, samo ne priča na engleskom. svaki njegov promo nakon meča je čista perverzija koliko je dobar da onako umoran bez imalo problema digne publiku na noge. draw? njpw je jači nego ikada, sa sve više fanova, dok je on lice kompanije. čista draw definicija. izgled? čovjek izgleda kao neki polubog.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la crocop97 »

Za Okadu bih bez imalo premišljanja rekao da je na razini Misawe, Kobashija i Kawade, njegovi mečevi su umjetnost
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST čovjek izgleda kao neki polubog.
slika
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Svjestan si da je moguće bit all around dobar bez da si najbolji ikad u jednoj stvari, nego da sve radiš na dovoljno visokoj razini?
slika
Odgovori