Kečerana (video serijal)

Za sve druge wrestling stvari
sharan
Rank 2
Rank 2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 stu 2019, 22:47
4
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la sharan »

Pozdrav svima, desetominutna opservacija onog što sam vidio u posljednjih nekoliko sedmica. Nisam želio da idem preduboko jer bi video trajao pola sata minimum. Od Full Geara ću se zadati da analiziram mečeve malo revnosnije jer sam sad uhvatio ritam sa objavama.



Ko izdura do kraja, čeka ga iznenađenje :)

Što se tiče samog serijala, volio bih da pokrenemo priču odgovaranja na pitanja, pa ako imate kakvih pitanja od "ko ti je najdraži i zašto" do "šta misliš o ovome ili onome",pošaljite mi poruku privatnu ovdje ili ostavite komentar na temi.

Hvala!
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la HunterDX »

Ne mogu da se složim oko Jericha, nije on zaboravio odakle je došao, dugo im je bio lojalan, oni su ti koji nisu imali razumevanje za njega.
Ostalo je sve ok, samo tako nastavi.
I hvala na pozdravu. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sherpa »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST oni su ti koji nisu imali razumevanje za njega
ja i dalje tvrdim da je ono prvo krstarenje bilo točka kada je njemu pukao film. premda naravno nemam dokaza za to.

pošto je on došao wwe menadžmentu s idejom da s wwe rosterom napravi to wrestling krstarenje, na što su ga odjebali. pa je morao potražiti nekoga na indy sceni, a to je bio roh. sada će to biti aew (ne bi me čudilo da jedna epizoda bude baš s broda)

ja znam da kada bih imao takvu ideju, nakon što sam godinama bio lojalan, i dobijem takav odjeb, da bi ta kompanija meni pala u očima opako. ali baš opako.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST oni su ti koji nisu imali razumevanje za njega
ja i dalje tvrdim da je ono prvo krstarenje bilo točka kada je njemu pukao film. premda naravno nemam dokaza za to.

pošto je on došao wwe menadžmentu s idejom da s wwe rosterom napravi to wrestling krstarenje, na što su ga odjebali. pa je morao potražiti nekoga na indy sceni, a to je bio roh. sada će to biti aew (ne bi me čudilo da jedna epizoda bude baš s broda)

ja znam da kada bih imao takvu ideju, nakon što sam godinama bio lojalan, i dobijem takav odjeb, da bi ta kompanija meni pala u očima opako. ali baš opako.
Upravo, nije ni čudo što je to uradio. Uostalom, da nije prešao u AEW, nikad ga ne bi videli u poziciji kakvu je odavno zaslužio.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sherpa »

al u wweu on nije trebao biti prvak, i svaki puta je pomogao nekome s kime je radio, to što taj netko kasnije nije bio dobro korišten nije njegova krivica.

al ovdje je on trebao biti prvakom, pošto je daleko najbolji izbor za prvog prvaka. osoba koju poznaju svi koji su u zadnjih 20 godina gledali wrestling.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la HunterDX »

Nije trebao biti prvak, istina, ali je bio neko ko je više trebao biti medju top momcima. Kod mene Cena i kompanija nikad ne bi mogli da budu ispred njega.

On nosi AEW kao najveća legenda tamo, a iz sedmice u sedmicu vidimo da je on i u tim godinama materijal za veliku scenu, čovek je fantastičan u svom poslu.
Zato mislim da mu ovo nije jedina i poslednja, glavna titula u AEWu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sherpa »

dvije stvari vezane uz epizodu.

podatci o broju posjetitelja - njih nemaš, ali showi su rasprodani još prije mjesec plus dana. to ne znači da je dvorana puna pošto ima dobar postotak prodanih karata preprodavačima. al manje više je puna
inner circle nije prva frakcija u aewu, elite je prva frakcija.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Markovic619 »

Prva stvorena u AEW-u.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Prva stvorena u AEW-u.
čak bi se i o tome dalo raspravljati, dal računaš jurasikovce kao frakciju (pošto im je stunt pridodan)
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Prva stvorena u AEW-u.
čak bi se i o tome dalo raspravljati, dal računaš jurasikovce kao frakciju (pošto im je stunt pridodan)
Za njih sam zaboravio...
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Sherpa »

znači ako gledamo da je više od dva frakcija, elite, inner circle, jurasic, best friends, scu

u jednom trenu mi je izgledalo kako bi mogli dodati trios titule.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST znači ako gledamo da je više od dva frakcija, elite, inner circle, jurasic, best friends, scu

u jednom trenu mi je izgledalo kako bi mogli dodati trios titule.
A znamo da imaju odličnu tag tim diviziju.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la HunterDX »

Pa biće im potrebno tako nešto, obzirom da imaju i gomilu tag timova.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Tribaju je dodat, makar je tretirali ko NEVER 6 man, čisto da imaš nešto oko čega se stableovi mogu borit.
slika
sharan
Rank 2
Rank 2
Postovi: 18
Pridružen/a: 05 stu 2019, 22:47
4
Status: Offline

Kečerana (video serijal)

Post Postao/la sharan »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST dvije stvari vezane uz epizodu.

podatci o broju posjetitelja - njih nemaš, ali showi su rasprodani još prije mjesec plus dana. to ne znači da je dvorana puna pošto ima dobar postotak prodanih karata preprodavačima. al manje više je puna
inner circle nije prva frakcija u aewu, elite je prva frakcija.
Fulao si moment na tom dijelu, koji sam naknadno dopisao u donjem desnom uglu: prva koja, barem po meni, ima smisla. Meni su All Elite više kao neki showcase ekipe, nepovezani su mi (moguće jer sam tek se vratio u cijelu priču), dok s druge strane tag teamove ne smatram frakcijama, čak ni u kombinaciji tag team + član (ala SCU...)

Podatke o rasprodanosti nisam pronašao, vidio sam nekoliko slika Charlottea iz sale - sa jedne strane je potpuno prazna, tako da je show rasprodan - mislim da nije. S druge strane, u Full Sail može stati do 1500 ljudi, mislim da je on pun.

Razumljivo mi je da Jericho stvara heat sa komentarima na konto WWE-ja, samo ima ih jako mnogo i doimaju se u jednom trenutku kao pokušaj uvrijeđene mlade da kaže koliko pati :) A odličan je kao heel, ovdje zaista pripada.

Hvala svima na kritikama i pohvalama, idemo dalje, malo je jebeno sve popamtiti i rokati ovako deset minuta, ali je zabavno :)
Odgovori