AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Izašao je full u card za sljedeći Dynamite zamijenili su Cimu sa Trentom za meč protiv Paca

Full list of Match-ups (from TNTdrama.com):

Shawn Spears (w/ Tully Blanchard) vs. Brandon Cutler

Private Party vs Dark Order

Trent? (w/ OC & Chuckie T) vs Pac

Shanna & Riho vs Emi Sakura & Jamie Hayter

Hikaru Shida vs Big Swoll

Hangman Page & Kenny Omega vs Sammy Guevara & Chris Jericho
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6575
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Opaka završnica, ima i logike, sledi prvi PPV posle prvih epizoda i odlično su ga pripremili.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la emirates »

Codyev promo je bio odlican, jako vatren i iskren. Jerichov hype promo je bio prehumoristican. Jebeni Virgil je bio u njemu :lol: Hager koji je samo zurio u kameru isto predobro. Zavrsni brawl odlicno odradjen. Glavne matcheve su super prodali na go home.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Posle mesec dana od starta Dynamite, Jericho je za mene najbolji šampion 2019, definitivno. Računam sve kompanije.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

I najmlađi AEW World šampion ikada.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Pogledao sam sad završni brawl samo i mogu reći kako je bilo fantastično, sjajan stvar za go home show.

Ostatak pogledam navečer nadam se.
slika
Avatar
HBK
Rank 10
Rank 10
Postovi: 2883
Pridružen/a: 23 pro 2016, 21:29
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HBK »

Ovaj poslednji show je bio izvrstan (kao i svake sedmice uostalom) pogotovo završni segment koji me je baš nahajpovao za ppv.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Wulf7X »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST I najmlađi AEW World šampion ikada.
i longest reigning :mrgreen:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Show je bio odličan. Cody je odradio izvrstan promo! Do te mjere da sam 5050 tko dobiva taj meč. I napravilisu izvanredan posao da cody bude face, a Jericho heel. Što je vraški teško koliko ljudi zapravo vole Jericha.

Wrestling je opet bio na razini. A završni brawl je maltene perfektno odrađen. Niti jedan meč kojeg imaju za ppv nije dobio nekoga tko je ostao stajati. tako da nema onoga ba što nas je wwe navikao - tko ostane stajati na go home showu gubi ppv. Sve su ostavili tako da su 5050 šanse. I to mi se jako, ali baš jako sviđa. Mogu imati svog favorita, ali nema baš jasnog pobjednila, čak ni po tome tko bi pričom trebao dobiti meč.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Show je bio odličan. Cody je odradio izvrstan promo! Do te mjere da sam 5050 tko dobiva taj meč. I napravilisu izvanredan posao da cody bude face, a Jericho heel. Što je vraški teško koliko ljudi zapravo vole Jericha.

Wrestling je opet bio na razini. A završni brawl je maltene perfektno odrađen. Niti jedan meč kojeg imaju za ppv nije dobio nekoga tko je ostao stajati. tako da nema onoga ba što nas je wwe navikao - tko ostane stajati na go home showu gubi ppv. Sve su ostavili tako da su 5050 šanse. I to mi se jako, ali baš jako sviđa. Mogu imati svog favorita, ali nema baš jasnog pobjednila, čak ni po tome tko bi pričom trebao dobiti meč.
To je ono što se traži, kada se ppv ovako pripremi, niko neće reći da je bio dug i težak za gledanje, već će publika čekati svaki meč.
Iskreno ni sam ne znam koji mi se meč gleda više.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Zabavan opener čak i uz sjeb na kraju, ne mogu virovat da WWE nije zna kako iskoristit PAC-a. Odličan ali baš odličan promo Cawdya. Dark Order su jako dobri al nekako nikako da kliknu, gimmick im je na sve strane. Segment s Jerichom divota, od Virgila do youngest champ komentara do Swaggera koji ništa ne govori :lol: :lol: :lol:
Ženski tag isto solidan, nisma mislia da će Riho bit ta koja prima pin al bar ima smisla. Šta bi da da Brandy nikad ne uđe u ring :pray: Cutler je savršen jobber.
Kraj showa odličan, nada sam se nekom screwy finishu al nisam mislia da će bit onoliki brawl, PPV će bit čista uživancija.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57158
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Odličan ali baš odličan promo Cawdya
slušam jučer dave i kaže dave 'cody je o ovom razmišljao preko vikenda'

a moj brat samo kaže 'prije zadnjih 15 godina'

I to želim. neka wrestler razmišlja cijeli tjedan što će kazati na showu, neka si i napiše skriptu, nemam problema ni s tim. no ostaje činjenica da su na ovaj ili onaj način to njegove riječi. ne riječi koje mu je netko stavio u usta. a to čini razliku. enormnu razliku.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čak i da je loš promo bar moš sam sa sobom vidit šta si falia ili pitat nekog "ej kako poboljšat promoe", ne samo čekat idući script koji će ti dat.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Pa uz slobodne promoe mogu više da pokažu, a jebeno je velika razlika kada se vidi WWE promo i AEW promo, to je nebo i zemlja.
Čak ima i ogroman broj wrestlera koji nemaju dobar promo zbog skripti, dok bi možda i razbili ako bi im se dala sloboda.
Mogu Miza samo da zamislim uz puno slobodu na micu.
Odgovori