3. godine ProHrvanje foruma!!!

Snijeg i lampice!!!

I dani foruma od 6.12.

NXT TV

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program pun hottest free agent ljudi
Markovic619
Rank 6
Rank 6
Status: Online

NXT TV

PostPostao/la Markovic619 » 07 stu 2019, 23:26

Iskreno nevjerujem, jedino ako Cody uzme titulu u nekom odličnom meču. Ali teško.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

PostPostao/la Sherpa » 07 stu 2019, 23:28

Markovic619 je napisao/la:Source of the post Iskreno nevjerujem, jedino ako Cody uzme titulu u nekom odličnom meču. Ali teško.

to neće biti najbolji meč večeri

omega i mox će rastrgati, a i tag timovi izgledaju jako jako sexy.
slika

Markovic619
Rank 6
Rank 6

NXT TV

PostPostao/la Markovic619 » 07 stu 2019, 23:31

Sherpa je napisao/la:Source of the post
Markovic619 je napisao/la:Source of the post Iskreno nevjerujem, jedino ako Cody uzme titulu u nekom odličnom meču. Ali teško.

to neće biti najbolji meč večeri

omega i mox će rastrgati, a i tag timovi izgledaju jako jako sexy.

Znam da neće ali mislim da je to jedina opcija ako žele da budu preko 1m naredne sedmice.

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

NXT TV

PostPostao/la Sherpa » 08 stu 2019, 13:33

jako zanimljiv komentar alvareza koji kaže ovo: 'da su najavili da OC dolazi na nxt dobili bi ovaj tjedan u rejtinzima'

kako je razlika ispala svega 9 tisuća, mislim da je čak u pravu. nije da su bili neko ogromno iznenađenje kada su se pojavili na samom početku shwoa.
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

NXT TV

PostPostao/la ~MandyRose~ » 10 stu 2019, 21:27

Queen tingz
slika

AlenB
Administrator
Administrator

NXT TV

PostPostao/la AlenB » 14 stu 2019, 00:24

Jebote pa mi to imamo ladder meč Yim i Shirai

To će bit kul
slika

Maki
Rank 11
Rank 11

NXT TV

PostPostao/la Maki » 14 stu 2019, 14:17

Lio Rush vs Angel Garza
Odličan opener. Garza je ovdje ispao puno bolje od Rusha. Znao sam da će se skinuti pred Rushovom ženom čim su je prikazali. Imao je tonu sjajnih poteza tipa ona kontra Rushevog Divea u Powerslam na ringsideu pa ona kontra Stunnera Dropkickom i naravno Moonsault Powerslam sa top ropea. Svidjelo mi se i kad su se rokali headbuttovima na top ropeu. Moglo je bez finisher kickouta tho. Kraj meča mi se svidio jer ih štiti obojicu i očekujem revanš. Dobro je počelo.
9/10

Xia Li vs Aliyah
Čini mi se da je Li stvarno opalila Aliyu na kraju.
N/A

Balor imao dosta bolji promo nego prošli put. Sve ono kasnije sa Riddleom, TUE i Ciampom je bilo odlično. I to nas je dovelo do...

Roderick Strong vs Keith Lee
Okej meč, ali mogu oni bolje. Bilo je dobrih stvari tipa kad je Lee Double Chopom srušio Stronga iz vazduha, pa onaj Strongov top rope Superplex. Kul je naravno bilo i vidjeti Leeja kako dominantno ruši Stronga, no nekako mi se činilo da su samo išli kroz checklist spotova koje moraju napraviti. Meč je postao interesantniji sa onim uplitanjima ponovo, tako da mi se kraj svidio.
7/10

Dijakovic će biti sjajan u kavezima. Očekujem da TUE dobiju ipak taj meč.

Volim ove misterije sa napadima. Hej, vidjeli smo i Scarlett Bordeaux. Mislim da ih Kai sve napada.

Bronson Reed vs Isaiah Swerve Scott
Činilo mi se kao jedan filler meč, ali je zapravo bilo dosta zabavno. Reed je bio dosta bolji sa onim Banzai Dropovima pa kad je samo Suplexom bacio Scotta preko konopaca na ringside. Imao je i onaj kul Powerbomb. Ni Scott nije bio loš, imao je lijepe Kickove i Flatliner. Mislio sam u jednom trenutku da će ipak Reed napraviti Piledriver sa konopaca, no onda sam skontao da nema šanse da WWE to ikad dozvoli. Kraj je bio OK, mada publika nije puno reagovala.
8/10

I očekivao sam da do Dunne-Dain meča ne dođe, no dobili smo kul three-way brawl.

Io Shirai vs Mia Yim
A krenulo je kao generični ladder meč no popravilo se kad je Yim suplexala Shirai u ladder, a pogotovo kad je to ponovila sa onim Belly to Bellyem. Bilo je kul i kad je Shirai stavila Yim u ladder sendvič. No, bilo je i loših stvari. Tipa kad je ono Yim raskrvarila i Shirai krenula da postavlja ladder. Okej, postavlja ga je leđima jer joj je ruka bila povrijeđena, no kad ga je postavila bukvalno se vratila unazad 2-3 koraka i pala na koljena. Preočito da je kupovala vrijeme dok se Yim ne vrati u meč. Dosta mi je to razbilo imerziju. Kontam da bi mi debut ove Ray značio više da sam gledao NXT UK. Sve u svemu dobar meč, ali eto bilo je meh momenata.
8/10

Okej, Bayleyin napad i sve, očekivano, ali mi nema nikakvog smisla da Bianca Belair trči da brani Shaynu. Jesu one u timu i sve to (mada je i to upitna odluka), ali da je baš ide braniti je bezveze. Isto važi i za Shirai, ali ona je eto došla tek kasnije pa nije bilo tako očito.

Dobra epizoda, mogla je možda biti zericu bolja.
8/10

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

NXT TV

PostPostao/la ~MandyRose~ » 14 stu 2019, 18:31

dosta mi je stvarno sto Triple H nonstop bookira Aliyah kao jobbericu, a ovu botchamania kineskinju da pobjeduje ughh bljuv
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

NXT TV

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 14 stu 2019, 18:51

~MandyRose~ je napisao/la:Source of the post dosta mi je stvarno sto Triple H nonstop bookira Aliyah kao jobbericu, a ovu botchamania kineskinju da pobjeduje ughh bljuv

slika
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

Melloo
Rank 12
Rank 12

NXT TV

PostPostao/la Melloo » 14 stu 2019, 20:56

~MandyRose~ je napisao/la:dosta mi je stvarno sto Triple H nonstop bookira Aliyah kao jobbericu, a ovu botchamania kineskinju da pobjeduje ughh bljuv

Nemoj da bi to na glas rekao bgt

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11

NXT TV

PostPostao/la ~MandyRose~ » 14 stu 2019, 21:13

slika
slika

AlenB
Administrator
Administrator

NXT TV

PostPostao/la AlenB » 19 stu 2019, 20:08

Revival vs UE sutra!!

Say yeah
slika

SwitchBlade
Rank 5
Rank 5

NXT TV

PostPostao/la SwitchBlade » 19 stu 2019, 20:15

Uhh ovo bih trebalo biti dobro :D
slika

Eumaus The Swineherd
Rank 13
Rank 13

NXT TV

PostPostao/la Eumaus The Swineherd » 19 stu 2019, 21:01

Iskreno, s dovoljno vrimena i ako se sve poklopi, lako bi mogli imat jedan od najboljih tag mečeva godine.
Seth "The Tarpitect" Rollins

slika

AlenB
Administrator
Administrator

NXT TV

PostPostao/la AlenB » 19 stu 2019, 21:07

nadam se samo nekom normalnom finišu jer mi ne treba da se usred meča pojavi pola NXT rostera, pa onda pola SD-a i pola Rawa i nastane brawl. Da je ovo na SmackDownu ili Rawu bio bih uvjeren u takav nedefiniran završetak jer oni to vole raditi, ovdje imam nekako pouzdanja u NXT da će im dopustiti da odrade meč kako treba pa onda poslije nek rade šta žele
slika

Natrag na “NXT”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.