Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A najgore je što ona ne shvaća da je glupa.
Ljudi koji su svjesni da su glupi poduzmu korake da ne budu glupi. Ili bar šute.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Politika

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST A najgore je što ona ne shvaća da je glupa.
Ljudi koji su svjesni da su glupi poduzmu korake da ne budu glupi. Ili bar šute.
Istina da vam je potreban neko ozbiljniji i bolji od nje.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Ne. Istina je da nam je ta funkcija manje-više nepotrebna. Samo uzima pare od države, a doslovno ne donosu ništa.

Službeno je njena dužnost sukreiranje vanjske politike, no realno je jedina funkcija dužnosti koja je relevantna raspisivanje novih izbora i potvrđivanje većine kod kreiranja vlade. Znači čisto pro forme
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST a doslovno ne donosu ništa.
Donosi retardirane izjave na platformi koju čuje velika većina :mrgreen:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Premda je veći problem u ljudima koji ne razumiju zašto su izjave glupe

Kao ono da je navijala za dinamo i hajduk, a ne za rijeku. Optuživši klub iz maltene rodnog grada da je bio filijala zvezde i partizana. A bio je to klub koji nije imao prtokraku u grbu, i gdje se na izjavu javio i partizan kazavši da su samo dva igrača u povijesti prešla iz rijeke u partizan, te nijedan u suprotnom smjeru.

Ili jogurti, ili željezna zavjesa, ili pjevanje pjesama koje su bile zabranjene a nisu ni nastale, ili zabranjeno reći da si hrvat, ili izjava da mi pomažemo sukreirati američku politiku... I to je ovako na prvu... A kada bih se trudio mogao bih knjigu napisati, od stajanja pred ogradom bijele kuće pa zds
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maki »

Dosta tih poteza jeste povlađivanje desničarima što može biti pametan potez.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Politika

Post Postao/la HunterDX »

Pametan potez je da narod prestane da veruje političarima, malo im je što nas sistemski jebu, sad su videli da ljudi i više skidaju gaće, pa to danas rade na najgluplje fore.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Najgore od svega je sto ona vjerovatno ne bi bila toliko popularna danas medju svojima glasacima da nije imala takve izjave. Ima ljudi koji ce stvarno citati to sto ona kaze i mislit ce kako je sve to ispravno receno i da ona time hrabro izlazi u odbranu hrvatskog naroda. Takvi ljudi ne zele objektivne i smislene izjave, vec upravo to sto im ona daje - poluinformisane tvrdnje koje se prkose zdravom razumu.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Politika

Post Postao/la HunterDX »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Najgore od svega je sto ona vjerovatno ne bi bila toliko popularna danas medju svojima glasacima da nije imala takve izjave. Ima ljudi koji ce stvarno citati to sto ona kaze i mislit ce kako je sve to ispravno receno i da ona time hrabro izlazi u odbranu hrvatskog naroda. Takvi ljudi ne zele objektivne i smislene izjave, vec upravo to sto im ona daje - poluinformisane tvrdnje koje se prkose zdravom razumu.
Pa zato sam naveo gore da se sprdaju sa ljudima, na one najgluplje fore.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Najgore od svega je sto ona vjerovatno ne bi bila toliko popularna danas medju svojima glasacima da nije imala takve izjave. Ima ljudi koji ce stvarno citati to sto ona kaze i mislit ce kako je sve to ispravno receno i da ona time hrabro izlazi u odbranu hrvatskog naroda. Takvi ljudi ne zele objektivne i smislene izjave, vec upravo to sto im ona daje - poluinformisane tvrdnje koje se prkose zdravom razumu.
ima nešto u tome, ali mnogi glasaju za nju zato što je zgodna i uspješna. to što je njen uspjeh isključivo stranački... al hej... znaš i sam kako je to.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Melloo »

Ljuri u nasem.regionu jos od kraja 80tih sa boomom nacionalizma su ultra desnicari.Oni zele takve izjave od Kolinde
Ona tim retardirsnim izjavama zaprsvo glasace dobija
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maki »

Melloo je napisao/la:QR_BBPOST Ljuri u nasem.regionu jos od kraja 80tih sa boomom nacionalizma su ultra desnicari.Oni zele takve izjave od Kolinde
Ona tim retardirsnim izjavama zaprsvo glasace dobija
Ovo. Nacionalisti će ovdje uvijek dobijati. To ne znači da trebamo trpiti debile na vlasti samo zato jer su "nacionalisti".
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10275
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »

pa treba malo i lagati, ja sam sretan što je lagala kako će uvijesti obavezan vojni rok na prijašnjim predsjedničkim izborima. To je obecanje koje nitko ne želi da se ispuni osim tata boomera. Ali ono što je sve napravila, i kako nas lijepo i ponosno predstavlja u svijetu, pogotovo time što i jest lijepa i inteligentna žena je plus. Milanovićevi i Škorini glasači mrze što će morati gledati uspiješnu ženu još 5 godina na Pantovčaku hihihi

slika
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST kako nas lijepo i ponosno predstavlja u svijetu
ja se zbilja nadam da trolaš, pošto je ona radila možda to u očima stranaca, a u očima domaćih ljudi koji imaju gram mozga u glavi nas je sramotila gdjegod je stigla
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST kako nas lijepo i ponosno predstavlja u svijetu
ja se zbilja nadam da trolaš, pošto je ona radila možda to u očima stranaca, a u očima domaćih ljudi koji imaju gram mozga u glavi nas je sramotila gdjegod je stigla
Zar nije to najvažnije tho?
Odgovori