Goldberg

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST mislim da jedino još nije dosegnuo misawu
In ring ima vrimena, van ringa sumnjam da iko moze sta je Misawa
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Pa upravo zato što nisu kompetitivan sport.
Nisu bili kompetitivan sport ni kasnih devedesetih ranih 00ih pa su bili relevantni u globalnoj pop kulturnoj slici. Sherpa je dao neke logičnije argumente za situaciju.
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sebicnost i ukus nije isto
Ukus je slušati pagan black metal, sebičnost je smatrati da on treba biti najzastupljeniji oblik muzike.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST van ringa sumnjam da iko moze sta je Misawa
Ako ćemo gledati teritorijalno, El Santo je bio prilično velika pojava u Meksiku.
Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST Nisu bili kompetitivan sport ni kasnih devedesetih ranih 00ih pa su bili relevantni u globalnoj pop kulturnoj slici. Sherpa je dao neke logičnije argumente za situaciju.
Al '90-ih kayfabe je još donekle bio aktuelan.
Yes Sir!
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Al '90-ih kayfabe je još donekle bio aktuelan.
Kayfabe je bio aktuelan i sredinom 90ih pa je gledanost bila očajna. Dakle, kayfabe nije faktor.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Isto tako kad bi bia najzastupljeniji zasto bi ja koji ga slusam tia maknit iz te tocke? Slaba usporedba.

Kad si se vec dotaka glazbe, tu su najocitiji pop culture trendovi. Ako nesto poput rocka moze prakticki nestat iz mainstreama nakon 50-60 godina, kakve sanse imaju keceri da dugorocno drze ogromne brojke. Industrije rasty, industrije padaju. Sad je UFC in, keceri nisu.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Neće Okada biti ni blizu najboljeg svih vremena ako ne proba nešto drugo
ako ćemo tako, radio je sa svima najboljim ljudima AEWa, bio je često u americi kao dio RoHa i uvijek je bio over. napunio je prvi 10k non wwe event (all in). a sve što je u japanu napravio ne treba ni spominjati.

mislim da jedino još nije dosegnuo misawu, sve ostalo, mislim da je ih ili barem sustigao ili prestigao.
To je moje mišljenje, ako u najvećoj promociji na svijetu (WWE) pokaže da je onoliko dobar koliko je u Japanu, onda se može pričati da je u vrhu, do tada ništa.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HunterDX »

U WWE kompaniji se Jinder pokazao više od Ruseva. O čemu pričamo?
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Ako ćemo gledati teritorijalno, El Santo je bio prilično velika pojava u Meksiku
Mislia sam iskljucivo na japan u smislu dok Okada ne ode iz NJPW-a i osnune vlastitu promociju koja prestigne NJPW ne moze se usporedivat s Misawom van ringa. Da se razumimo to nije nesto sta bi tia da se dogodi.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Markovic619 »

Kakav sad Jinder, kakav Rusev.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HunterDX »

Goldberg ili Okada, Misawa ili Okada, El Santo ili Misawa.... :cry: Laki noć ljudi
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Goldberg ili Okada, Misawa ili Okada, El Santo ili Misawa.... :cry: Laki noć ljudi
Goldberg ili Misawa :think:
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST ako u najvećoj promociji na svijetu (WWE) pokaže da je onoliko dobar koliko je u Japanu
pa već sada je imao više uspjeha u americi nego pola wwe rostera. sudjelovao u prilično važnim stvarima.

a realno gledano, nema onoga u čemu se može dokazati, a da to nije morao napraviti u njpwu. njihova kultura i sistem rada stvara vrhunske hrvače, zato što im je to poanta. wwe odavno ne može parirati tome njpwu.

druga stvar je promo. okada je vrhunski promo, ali na japanskom. i vjerojatno nikada neće biti vrhunski promo na engleskom. pošto je japancima engleski jako jako težak jezik zbog potpuno različitih korijena.

po pitanju dosega, slažem se, wwe je tu najjači. ali sve ostalo okada već odavno ima. po meni najbolji fjud desetljeća, najolji meč kojeg sam ikada gledao i jedan od najboljih title reignova u povijesti. plus, da ne kažem da je po pahuljicama trenutno u top 5 i mogao bi do kraja karijere biti no1
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Al '90-ih kayfabe je još donekle bio aktuelan.
Kayfabe je bio aktuelan i sredinom 90ih pa je gledanost bila očajna. Dakle, kayfabe nije faktor.
Jednostavno je industrija dobila malo više na popularnosti. WWE kupio WCW, kayfabea više nema, i tu gledanost pada, što znači pad industrije. Šta misliš da UFC nebi pao da se pročuje da je sve fake?
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

@Sherpa sve to stoji, al dok ne bude u WWE-u poput velikana Kanellisa ili No Way Josea, za nista mu sve :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

jedan od najvećih problema kod mnogih je što je wwe indoktrinirao ljude da wwe = wrestling

a to je sve samo ne.
slika
Odgovori