Goldberg

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST pored Bad Luck Falea
A jes nasa ko je kredibilan :mrgreen:
Ne, ja govorim o tome tko je visok, i prirodno jak. Fale izgleda kao da može pojest jednog Ibushia za doručak.
Ma razumim sta si tia rec, al kad neko krepa od umora 5 sekundi u mec izgleda ko sve osim kredibilno neovisno o velicini.
Pa nije ni Goldberg radio 10 minutne mečeve, a kamoli kao okada 65-70 minute mečeve.
Yes Sir!
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Kayfabe više ne postoji. Pa da je to bitno, Rey nikad nebi bio ništa više od običnog jobbera. Ibushi nikad nebi osvojio G1 pored Bad Luck Falea. Ako ćemo suditi po tome tko izgleda kredibilno.
Čekaj, dakle kečeri ne moraju da izgledaju kredibilno samo zato što mi znamo da se oni ne tuku zapravo? Znači po toj logici ni filmski glumci više ne moraju znati da glume uvjerljivo samo zato što mi znamo da oni glume? Upravo takvo razmišljanje poput tvog je jedan od osnovnih razloga zašto je gledanost kečera jadnija nego ikad...
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HunterDX »

Ovo mi je najjače, danima traje rasprava na relaciji Okada i Goldberg. :lol:
Jasno je da je Okada jedan od najboljih u istoriji, možda i najbolji. A Goldberg je nešto deseto, danas bi se mogla naći gomila takvih likova.
Pa ono, sve je stvar ukusa, ne gledamo svi wrestling iz istog razloga.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST Devedesete su renesansa sporta, konkurencija je bila veća nego danas pa su kečeri svejedno bili uspješni.
i dok si donekle u pravu, isto tako i nisi

to je zlatno doba televizije, to je prvi puta gdje si mogao doći do stvari do kojih prije nisi mogao. ali danas toga nema, danas ti ako želiš cijeli dan gledati nogomet, nema problema, možeš, ne treba ti ništa drugo. danas je televizija sve manje bitna. daj mi izbor dal da nešto gledam na telki ili isto to u YT varijanti, ja ću vjerojatno izabrati YT varijatnu. a ja sam među malobrojnima mojeg godišta koji će to napraviti, svako godiše mlađe od mene taj postotak raste.

to ne znači da danas nema zvijezda, pogotovo u svim tim sportovima koje si nabrojao. zato što mogu sami postati to, u wrestlingu trebaju booking, a wwe im to ne daje. zašto sve stale kompanije mogu stvoriti zvijezde, zašto ufc može, a wwe nemre? jer ne želi
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Kayfabe više ne postoji. Pa da je to bitno, Rey nikad nebi bio ništa više od običnog jobbera. Ibushi nikad nebi osvojio G1 pored Bad Luck Falea. Ako ćemo suditi po tome tko izgleda kredibilno.
Čekaj, dakle kečeri ne moraju da izgledaju kredibilno samo zato što mi znamo da se oni ne tuku zapravo? Znači po toj logici ni filmski glumci više ne moraju znati da glume uvjerljivo samo zato što mi znamo da oni glume? Upravo takvo razmišljanje poput tvog je jedan od osnovnih razloga zašto je gledanost kečera jadnija nego ikad...
Al šta meni znači da on "izgleda" kao da može razbit deset ljudi, kad ja znam da je to sve skriptirano. To mi ne igra nikakvu ulogu. Zašto ljudi koji nisu prirodni heavyweighti, osvajaju titule, pored samih heavyweighta? Da si mi spomenuo Stipu Miocica i Demetrious Johnsona pa hajde, al ovako nema smisla.
Yes Sir!
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Markovic619 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ovo mi je najjače, danima traje rasprava na relaciji Okada i Goldberg. :lol:
Jasno je da je Okada jedan od najboljih u istoriji, možda i najbolji. A Goldberg je nešto deseto, danas bi se mogla naći gomila takvih likova.
Pa ono, sve je stvar ukusa, ne gledamo svi wrestling iz istog razloga.
Neće Okada biti ni blizu najboljeg svih vremena ako ne proba nešto drugo (AEW,WWE).
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ovo mi je najjače, danima traje rasprava na relaciji Okada i Goldberg. :lol:
Jasno je da je Okada jedan od najboljih u istoriji, možda i najbolji. A Goldberg je nešto deseto, danas bi se mogla naći gomila takvih likova.
Pa ono, sve je stvar ukusa, ne gledamo svi wrestling iz istog razloga.
Neće Okada biti ni blizu najboljeg svih vremena ako ne proba nešto drugo (AEW,WWE).
Ali zašto bi i morao probat? Hrvao je s najvećim imenima u industriji danas Omega, Tana, Naito, Ospreay...I pritom odrađivao jako dobre, ako ne odlične mečeve.
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Kredibilitet u stvarnom sportu se stvara pobjedama, zato se ne bi nikad zakacia s Ruizom neovisno o izgledu :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ovo mi je najjače, danima traje rasprava na relaciji Okada i Goldberg. :lol:
Jasno je da je Okada jedan od najboljih u istoriji, možda i najbolji. A Goldberg je nešto deseto, danas bi se mogla naći gomila takvih likova.
Pa ono, sve je stvar ukusa, ne gledamo svi wrestling iz istog razloga.
Neće Okada biti ni blizu najboljeg svih vremena ako ne proba nešto drugo (AEW,WWE).
Mislim na rad u ringu. A može realno i da bira gde će ići ako reši.
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Smarkbuster »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
zašto ufc može, a wwe nemre? jer ne želi
Koliko si siguran da je sve do bookinga, a nimalo do manjka talenta? Recimo, Mekgregor je zvijezda, ali da li se neki kečer u posljednjih 10 godina može porediti sa Mekgregorom po harizmi? Čisto sumnjam...
Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST

Al šta meni znači da on "izgleda" kao da može razbit deset ljudi, kad ja znam da je to sve skriptirano. To mi ne igra nikakvu ulogu.
Brate ne znači tebi ni meni, ali mi nismo mjerilo, čemu sebičnost? Čemu elitizam u kečerima? Tužno je što su kečeri svedeni na zabavu za hc fanove. Zašto ne podići standard i cilj da kečeri ponovo zauzmu značajno mjesto u globalnoj pop kulturnoj slici kao nekad? Dok god se vodimo logikom popu tvoje, kečeri će biti apsolutno irelevantni u široj slici...
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Neće Okada biti ni blizu najboljeg svih vremena ako ne proba nešto drugo (AEW,WWE).
Ovo ke ko da kazes da Misawa ili Inoki ne spadaju u najbolje jer nisu za Vincea hrvali :lol:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la HunterDX »

Fedor nikad nije bio UFC borac, a jedan je od najvećih.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Rio146 »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST kečeri će biti apsolutno irelevantni u široj slici...
Pa upravo zato što nisu kompetitivan sport.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Neće Okada biti ni blizu najboljeg svih vremena ako ne proba nešto drugo
ako ćemo tako, radio je sa svima najboljim ljudima AEWa, bio je često u americi kao dio RoHa i uvijek je bio over. napunio je prvi 10k non wwe event (all in). a sve što je u japanu napravio ne treba ni spominjati.

mislim da jedino još nije dosegnuo misawu, sve ostalo, mislim da je ih ili barem sustigao ili prestigao.
Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST Zašto ne podići standard i cilj da kečeri ponovo zauzmu značajno mjesto u globalnoj pop kulturnoj slici kao nekad?
zato što jednostavno nemaju taj doseg kao industrije koje su osnažile u međuvremenu. zato što ljudi biraju što im se sviđa. i zato što sve manje ljudi bira to. i zato što je broj onih koji gledaju 'što se nađe' je sve manji i manji iz godine u godinu, tj casual publike je sve manje i manje.

video igre su nekada bile manje popularne od wrestlinga, danas ih više ni hollywood nemre pratiti. esport je tu koji dolazi, drugo polufinale Worldsa je gledalo oko 4 milje ljudi, kada je raw zadji puta imao takvu gledanost. a oni uopće namju TV. jednostavno ljude zanima i uključe se. nema casualaca, samo oni koje zanima
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Smarkbuster je napisao/la:QR_BBPOST
čemu sebičnost
Sebicnost i ukus nije isto
slika
Odgovori