Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Tenis

Post Postao/la Markovic619 »

Kada počinje?
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13773
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Inače moguće je da Rafa otkaže nastup ako mu se zdrastveno stanje pogorša..
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Kada počinje?
U nedelju
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Inače moguće je da Rafa otkaže nastup ako mu se zdrastveno stanje pogorša..
Rafa je svakako uradio što je morao, moguće je da će otkazati, bilo mu je bitno da se prijavi, jer bi u suprotnom Novak mogao da dobije grupu bez Federera ili Medvedeva, ovako je Federer sa Novakom u grupi, pa će imati nešto teži posao.
Mada moram da priznam da mi se svidja Novakova grupa, dosta je lakša od Rafine.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Nadal ce u polufinalu da igra sa Federerom/Djokovicem. Njegovu nemoc na betonu protiv ovog dvojca je smesno i komentarisati.

Novak bi titulom, a Nadalovim ispadanjem u polufinalu:
- se vratio na prvo mesto i tako bio korak blize da stigne Federera po broju nedelja na prvom mestu sledece sezone.
- osvojio po 6.put zavrsni turnir u sezoni, izjednacio bi se sa Federerom na vrhu
- zavrsio bi goinu kao prvi teniser po 6. put i izjednacio bi se sa Samprasom

Sledece sezone ako otvori sezonu sa titulom na AO tesko ce ga neko skinuti sa prvog mesta do kraja sezone jer brani uzasno mali broj poena na masters turnirima. Ostaju jos ti Gren Slemovi da se jure i olimpijske igre.

Ovaj turnir za par dana je jedan od najvaznijih u Novakovoj karijeri.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Kakav jebeni meč Djokovića i Tima, Tim zasluženo pobedio. Jedan od najboljih mečeva sezone. :clap:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13773
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Baš šteta što je izgubio prednost u tb od 4:1 :roll:

Dominika Cibulkova i Tomaš Berdih objavili kraj karijere..
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Imao je Novak prvi set, ali posle osvojenog prvog vise nije bio na nekom novou, sve do trećeg, vodio je u tb, imao sve u svojim rukama, a sa druge strane je Tim maksimalno rizikovao i pogodio bukvalno sve. Novak je morao agresivnije u završnici, Tim je sličan Rafi kada je u formi, još je i dosta agresivniji igrač, neće sam sebe da pobedi. Tako da je ovo lekcija za Novaka, a Tim je sasvim zasluženo dobio ovaj meč. Lik je dobio dva apsolutna kralja tenisa u dvoranama, nikad ga nisam video na ovom nivou na betonu.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13773
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Tim je bio poznat kao igrač koji najbolje igra na šljaci ali evo pokazuje u Londonu da zna igrati i na betonu. Polako posustaje trojka a takozvani Nextgen polako grabi svoje šanse. Tim, Cicipas, Zverev, Medvedev i ostala ekipa će nadam se pružiti dobar otpor "matorcima" u odnosu na Dimitrova, Raonića i ostale..
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Nisu bili loši Raonić,Dimitrov i ostali, niti su ovi momci loši. Jedini su problem GS turniri za njih, tu je trojka uvek spremna, a da bi se osvojio GS treba dobiti nekog od njih, nekad dvojicu, nekad svu trojicu, a veoma je teško.
Momci iz trojke su navikli da ih osvajaju, spremni izlaze kada su finala u pitanju, imaju gomilu iskustva.
Novak je uspeo da se probije pored Federera i Nadala, ovi momci imaju i teži posao, tako da će im svakako biti teško.

Ja sam neko ko voli da mladji pobedjuju, oni to i rade, a može da ih raduje i činjenica da ova trojica nisu u stanju da igraju celu sezonu kao nekad.


Iduća sezona bi mogla biti zanimljiva, a moje je neko mišljenje da će to biti poslednja sezona u kojoj će trojka moći da dominira.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

@hunterdx oi tokyo. Što očekukeš tamo i kome je od njih to baš važna stvar. Mislim da federer zbog toga i dalje igra i mislim da je novaku turbo važno
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @hunterdx oi tokyo. Što očekukeš tamo i kome je od njih to baš važna stvar. Mislim da federer zbog toga i dalje igra i mislim da je novaku turbo važno
Kao što si rekao, upravo Djoković i Federer je žele najviše, jer nemaju olimpijsko zlato.
Desiće se u nezgodnom delu sezone, izmedju Wimbldona i US opena, njih dvojica će verovatno preskočiti i masterse pred US open zbog tog turnira.
Samo mislim da im nikako neće biti lako tamo, tu će biti gomila inspirisanih protivjika, pa će Murray i Nadal biti tu, ovi klinci. OL su uvek bile nepredvidive, tako da će verovatno biti uzbudljiv turnir. Mada bi mi bilo drago da Novak i RF uzmu, jer su na zalasku karijere i mislim da bi im zlato mnogo značilo, Federer kao što si rekao igra i danas zbog tih igara, Novak je opsednut, u svakom slučaju očekujem veliku borbu, ne samo od njih, već i svih ostalih.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57842
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Kada bi murry osvojio - treći puta... To bi bilo nešto za anale. I to uzastopno. Osobno ne vjerujem, ali ne isključujem

Nadal ima single i double, federer ima double. Nadal još nema zlato s oi. Čak ako se ne varam, onaj njegov pad u formi je došao nako ria i ispadanjamu prvom kolu

Al kao što kažeš, to je turnir di su favoriti često ispadali. Oi je zbog svog značenja, neovisno o sportu jedna nepredvidiva stvar, i to ga čini posebnim.

A tko kaže da ne želi zlato sa oi - laže. I znam da novaka to barem malo kopka
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Murray je to, nikad se ne zna, on je i sva dve vezane titule napravio mnogo, ali bi trećom mnogo napravio. Mada ću reći da zavisi u kakvoj će formi biti.

Nadal je uvek opasan i siguran sam da će se tamo boriti do kraja, kao i svaki put.

Novaka to baš kompa, porazi su mu uvek teško padali, tako da će imati šansu još na idućim igrama, za one tamo i nisam siguran, Federeru i definitivno poslednja prilika.

Mada ih razumem što se opterećuju, meni bi bila prestiž da osvojim zlato, pa verujem da je i njima tako, pogotovo što se dešava jednom u četiri godine. To je ono, Novak i Federer posle toliko osvojenih titula ne mogu da se pohvale zlatom, to stvarno stvara pritisak.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

MArej igra sa vestackim kukom, mozete slobodno da ga otpisete iz bilo kakve diskusije na temu tenisa.

Djokovic je igrao turnir u tokyu nedavno, jer ce se na toj podlozi igrati OI. Bas mu je pasala podloga, rutinski je osvojio turnir i njemu su OI opsesija.

Danas Djokovic Federer za prolazak i izlazak iz grupe. Ne bi bilo lose da Nadal ugrabi prvo mesto u svojoj grupi kako bi igrao sa Novakom, jer je Novaku to najlaksi protivnik iz druge grupe.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10618
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Najviše bih voleo da finale igraju Djoković i Tim. Prvi razlog je što bi mogli da ponove onakav klasik, drugi je što će Novak dobiti priliku da mu vrati, pa ako i tu izgubi, nije ni zaslužio titulu.
Slede mečevi koji mogu odlučiti ko će biti prvi na kraju godine, Svi članovi velike trojke imaju po poraz u grupi, Tim,Cicipas i Zverev su bili odlični. Meni je ovo najzabavniji top8 turnir koji sam pratio, smena generacija je sve bliža, počeli su momci opasno da se kolju sa velikom trojkom, dobijaju ih na svim podlogama, dok ovi polako padaju i imaju kraće sezone.
Tako da je ovo borba Tima,Cicipasa i Zvereva, protiv trojke. A svako od njih je dosta inspirisan sada. Baš me zanima ko će imati najjači mozak sada. :D
Odgovori