NXT TakeOver: Toronto II

10.08.2019.

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Ma kao da su te ocene realne. :roll:
Vjerovao ili ne, kasa uzmeš stranice di ljudi daju ocijene, kao recimo cagematch, i staviš ih bok uz bok s onima koje meltzer daje, vidjet ćeš uzorak sličnosti
Možda zato jer su te stranice i ti ljudi pod uticajem Meltzera i ravnaju se prema njemu. Uostalom, subjektivna ocjena jednog čovjeka nije nikakvo mjerilo vrijednosti ili kvalitete nekog meča. Može biti pokazatelj da je taj meč dobar i da treba obratiti pažnju na njega, ali ako se Meltzeru nešto svidi, tebi ne mora.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Sherpa »

Apsolutno. No znš kaj, nisu pod utjecajem kada glasju prije nego dođu njege ocijene.

Pošto, ajmo biti realni. Mečevi koji su 4.5+ će se svidjeti i to jako svidjeti jedno 80ak posto ljudi, vjerojatno i više
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST ali ako se Meltzeru nešto svidi, tebi ne mora.
Upravo iz tog razloga ne dajem ocjene. Sjećam se meča iz mislim 2016. Zayn vs Owens Battleground. Svima 5 star meč, meni bas bezveze bio. Ili recimo sada ovaj zadnji G1 Climax. Okada vs Ospreay meč. Za mene MOTY, a Alen mu dao samo 4.5 zvjezdice. Sve je stvar ukusa, i zato je meni to besmisleno ocjenjivati.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Sherpa »

@rio146 al ako je nešto svima jako dobro veća je šansa da će i tebi biti, nego ako je nešto svima jako loše. I dok je dojam subjektivan, otprilike stvari slične kvalitete završe u istom košu kada gledamo globalno
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

On je dobar za generalno dobit ideju kakav je bia event/koje mečeve gledat, a sad jel meč 4/4.25/4.5 je nebitno realno.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Rio146 »

Slažem se. U globalu je sve to u pola zvjezdice, s tim da postoje uvijek neke iznimke.
Yes Sir!
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la TheViper »

Street Profits/Undisputed Era ***3/4
Io/Candice ****1/4
Dream/Dunne/Strong ****1/4
Shayna/Mia **
Gargano/Cole ****1/2

Tag team mec bi bio odlican da je prva polovina bila malo bolja, mislio sam da bi UE mogli da uzmu, ali mislim da je pobeda Profitsa ispravna odluka.
Zenski mec apsolutno sjajan sa pregrst sjajnih spotova, steta sto ovo nije za titulu.
Zabavan brawl Riddlea i Daina, voleo bih da vidim njihov Takeover mec sa nekom stipulacijom.
Ono sto mi se svidja kod triple threata je to sto nije bila tipicna formula gde se dvojica tuku, a jedan spava. Vec je bilo dosta akcija i poteza gde su svi ucestvovali.
Meh, Shayna ponovo imala najslabiji mec na showu.
Gargano i Cole imali najslabiji mec u njihovoj trilogiji, ali svejedno je odlican, sto dovoljno govori o tome koliko su visoko podigli lestvicu. Inace zanima me zasto je Cole za prvi fall izabrao obican singles mec, kad je on najbolji u hardcore mecevima? Treci fall mi bio najbolji i drago mi je sto nije bio tipican steel cage mec vec su dodali malo inovacije. Zavrsni spot je jako dobar i Gargano je zasticen u porazu.

Jos jedan odlican Takeover, spreman sam za War Games :)
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 11 pro 2019, 18:52, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la ejdzejp1 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Inace zanima me zasto je Cole za prvi fall izabrao obican singles mec
jer je osvojio titulu u takvom meču
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Sherpa »

Meni je u tom meču tranzicja iz prvog u drugi fall bila tako nesmislena. Ne sjećam se točno zašto, samo znam da mi je bilo 'ok, nema smisla u sklopu psihologije'
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la TheViper »

Meni je to cak solidno odradjeno. Gargano je zrtvovao prvi fall da bi u drugom od starta stekao prednost i napao Colea stolicom jer je odabrao street fight stipulaciju, ali ok razliciti ukusi :)
Zadnja izmjena: TheViper, dana/u 03 stu 2019, 21:04, ukupno mijenjano 1 put.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Meni je to cak solidno odredjeno. Gargano je zrtvovao prvi fall da bi u drugom od starta stekao prednost i napao Colea stolicom jer je odabrao street fight stipulaciju, ali ok razliciti ukusi :)
Na kraju i nije bitno, svakako su imali dobar meč.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TakeOver: Toronto II

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Meni je to cak solidno odredjeno. Gargano je zrtvovao prvi fall da bi u drugom od starta stekao prednost i napao Colea stolicom jer je odabrao street fight stipulaciju, ali ok razliciti ukusi :)
a da

točno

podjestio si me. smetalo me je to što je žrtvovo prvi za prednost u drugome. po meni su to trebali srediti da je žrtvovao prvi za insta pin u drugom. nije mi imalo smisla žrtvovati za malu prednost u drugom, nego za insta pin odmah i prednost u trećem, tad bi mi imalo puno više smisla.
slika
Odgovori