Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la AlenB »

Ja mislim da su više fanovi proglasili Triple Ha tzv. spasiteljem nego što je on to sam za sebe napravio. Pogledajmo npr. Stephanie McMahon, ona je primjer toga kako se nametnuti u prvi plan i proglasiti sebe inicijatorom nečega aka ženska revolucija konkretno. Ona je baš sebe stavljala u prvi plan, a nije imala razloga.

Mislim da Trips nije toliko forsirao stavljanje sebe u prvi plan jer ima tu more ljudi koji su također istaknuti u kreaciji NXTa, a to su Dusty Rhodes, HBK, Regal, Matt Bloom itd itd
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Markovic619 »

Promjenite ime teme, nije više SD Live, sad je Friday Night SmackDown.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

SmackDown Live

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Reci da je Adam Cole ulizivac jer je bookiran da dobije Bryana je bezvezarija
svi znamo kako tripsić (a i mcmahon familija) voooooooli DBa. tako da sigurno ima dio i do toga. misliš li da bi mogao progurati da cole dobije lesnara, setha ili romana?

ja sam rekao da je show bio jako dobar. ali da jako pokazuje kako bi tripsić vodio show jednom kada preuzme. ne bi davao priliku po kvaliteti nego po tome koliko se njemu sviđaš.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

ili možda to što se prave da ostatak wrestling svijeta ne postoji, te kada se netko pojavi nađu način da na hofu bace bezobrazne uvrede kako će ih kupiti.
A zašto bi se WWE pravio da ostatak kečerskog svijeta postoji? Oni su na vrhu, nemaju nikakav razlog da ikoga legitimišu tako što će ih spominjati na showovima.
ili možda to što je nxt dobio tv ugovor, a niti jedan od nxt ljudi nije dobio povišicu. a da ne govorimo tek o drugim stvarima, kao plan za mirovinu. ili nešto slično.
A AEWovci to kao imaju? Cody je jasno rekao da bi bilo kakav sindikat uništio kečere i da ga AEW neće napraviti.
uspoređivati nekoga tko zaista je alternativa i nekoga tko se pokušava praviti da je altenrativa sa lažnim indy sjajem koji je i dalje jednako trul kao i ostatak main rostera. nije wrestling jedina stvar koja je važna.
Po čemu jebote NXT nije alternativa main rosteru UNUTAR WWEa? Potpuno drugačiji pristup svemu. Sa main rosterom imaju daleko više razlika nego sličnosti.
i da. aew kada vidi da je netko dobar da mu priliku. i to priliku, ne frišku figu koja se naziva prilikom.
Kao i NXT.
svi znamo kako tripsić (a i mcmahon familija) voooooooli DBa.
Da, nije kao da je Daniel Bryan imao dugi WWE title reign prije pola godine. I jebote, da je Bryan dobio rekao bi "eto pokopavaju NXT, stvarno je treća liga".
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

Trips je vezan sa factione, jer je i sam tokom karijere bio deo istih, što i pokazuju dominacije factiona u NXT-u.
Tačno je i da ima svoje favorite, srećom, vezan je za dobre wrestlere, tako da bi pod njegovim vodstvom WWE važio za neprikosnovenu kompaniju.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST A AEWovci to kao imaju? Cody je jasno rekao da bi bilo kakav sindikat uništio kečere i da ga AEW neće napraviti.
ja nisam spomenuto sindikat. sindikat nije potreban ako se sve odrađuje zakonito i po pravilima.
misliš li da je fer što su oni službeno samozaposleni, a eksluzivno su vezani (hint: protuzakonito)
misliš li da je fer što im u takvom slučaju dodaju mjesece na ugovor zbog ozljede koje su zaradili nastupajući za njih? (hint: nije i vjerojatno protuzakonito)
misliš li da je fer što kompanija dobije tv ugovor, koji mjenja dinamiku posla iz tejpinga u nastupe svaki tjedan, a da pri tome ne dobiju niti centa povišice?
misliš li da je fer što kompanija i dalje ne plaća mirovinskom velikom broju hrvača?
misliš li da je fer što moraju sami plaćati troškove putovanja i smještaja kada idu na house show?

A sada mi reci što od toga aew radi, kada si se toliko primio za njih. tripsić je mogao forsirati neke promjene za 'svoje ljude' pošto nxt se smatra njegovim. no nije.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Ne znam šta AEW radi jer su mlada kompanija o kojoj nema puno backstage podataka, a najpoznatiji i najpriznatiji wrestling novinar im je pristrasan. Ne opravadavam WWE, ali isto tako moramo reći da o AEW backstage politici ne znamo puno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

pa onda sazanaj, pošto je već sada bilo puno javnih informacija ovog tipa. kao mlada kompanija su napravili hrpu stvari koje wwe nije napravio i koje i dalje odbija napraviti.

i zašto im ne bi bio pristran? oni su wrestling kompanija koja radi show za wrestling fanove, koja poziva wrestling novinare i daje im pristup, dok je wwe korporacija koja radi showe zato što mora, a jedino im je važno stanje na burzi. koja odbija koristiti izraz wrestling.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

pa onda sazanaj, pošto je već sada bilo puno javnih informacija ovog tipa. kao mlada kompanija su napravili hrpu stvari koje wwe nije napravio i koje i dalje odbija napraviti.
Mogu li dobiti primjere?
i zašto im ne bi bio pristran? oni su wrestling kompanija koja radi show za wrestling fanove, koja poziva wrestling novinare i daje im pristup, dok je wwe korporacija koja radi showe zato što mora, a jedino im je važno stanje na burzi.
Jer je novinar, a ne AEW portparol. I trebao bi se truditi biti koliko-toliko objektivan.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

bio je intervju s khanom kojeg sam bio stavio svojedobno, tamo su ga pitali i odgovorio je na dio tih pitanja. nije ulazio u detalje no kazao da su manje više svi koji su tu stalno zbrinuti.

novinar koji ne može doći na show jedne kompanije u ulozi novinara zato što mu ista ne dozvljava novinrski pristup. sorri, ali ako mu je to posao, onda je i ovima postao da mu omoguće raditi posao. zamisli da nogometnom komentatoru ne dozvole da ode u komentatorsku kabinu? ovo je otprilike to. a on je najpoznatiji i najrelevantniji. kako je tek onima koji su manji od njega?
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

bio je intervju s khanom kojeg sam bio stavio svojedobno, tamo su ga pitali i odgovorio je na dio tih pitanja. nije ulazio u detalje no kazao da su manje više svi koji su tu stalno zbrinuti.
A koliko ih je tu stalno? I ono, nije kao da će Khan reći nešto što će baciti ljagu na njegovu firmu.
novinar koji ne može doći na show jedne kompanije u ulozi novinara zato što mu ista ne dozvljava novinrski pristup. sorri, ali ako mu je to posao, onda je i ovima postao da mu omoguće raditi posao. zamisli da nogometnom komentatoru ne dozvole da ode u komentatorsku kabinu? ovo je otprilike to. a on je najpoznatiji i najrelevantniji. kako je tek onima koji su manji od njega?
Pa ima se pravo na to žaliti, ali idalje treba biti objektivan što je više moguće.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Probaj jednom u životu biti novinar pa ćeš vidjeti kako ćeš biti obkektivan. Pogotovo kada te već x godina šikaniraju.

Budeš vidio jednom kada dobiješ posao, neovisno koji, kako je to kada nemreš raditi svoj posao kako spada. To što je novinar ne znači da nije čovjek, osim toga, prati ih i više nego zaslužuju. Tako da, prozivati ga za to, u odnosu njih prema njemu, je nadasve neukusno
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9043
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la KOMANIA »

Jedna je činjenica, da @Sherpa uvek traži sitnice, jer mrzi WWE.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la HunterDX »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Jedna je činjenica, da @Sherpa uvek traži sitnice, jer mrzi WWE.
Pa ne bih baš rekao da je tako, mislim da samo podržava što AEW wrestleri imaju veću slobodu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Neću ići tako daleko i kazati da mrzim. Ali da trenutno nemam što puno voljeti? Nemam.

Imaju daleko, ali daleko najbolji roster u americi (ne i u svijetu osobno mi njpw ima bolji roster). A što dostavljaju? Ništa. Nema dobrih mečeva. Nema dobrih priči, nema nikoga tko je veći od života, stalno udaraju na nostalgiju i guraju sve mlade zvijezde pod bus nekim relikvijama prošlosti.

Što imaš voljeti u tome? Nxt je priča za sebe, i dok ja stojim pri tome da je nxt druga liga, imaju wrestling, imaju showe, s pričama su za moj ukus nešto slabiji (svi su i dalje skriptirani i prilično slabi promoi) to je i dalje miljama bolje od rawa i sd.
slika
Odgovori