Full Gear

Arhiva prethodnih događaja
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Wulf7X »

Meni je više nejasno zašto je ovo onako u wwe stilu random najavljeno na tviteru, mogli su neku podlogicu zašto je Cody izazivač za titulu. Na youtube da su stavili kako Cody kritikuje Jericha u stilu corporate lika koji brine za kompaniju, Jericho izgubio titulu previše bubbly i tako to i krene svađica brawl i eto ti ga meč :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Sherpa »

bit će nešto na tjednom showu, no ne mogu čekati, pošto nemaju vremena čekati buildup koji će tamo krenuti- žele rasprodati dvoranu i kazati ljudima što ih očekuje.

sa pr strane ovo je odličan potez pošto su prilično vrući trenutno.
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Roman Empire »

Zanimljivo to je bio naziv i jedne "Being The Elite" epizode:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Meni je više nejasno zašto je ovo onako u wwe stilu random najavljeno na tviteru, mogli su neku podlogicu zašto je Cody izazivač za titulu. Na youtube da su stavili kako Cody kritikuje Jericha u stilu corporate lika koji brine za kompaniju, Jericho izgubio titulu previše bubbly i tako to i krene svađica brawl i eto ti ga meč :roll:
Pa ima podloga. Cody ima najbolji rekord u singles mečevima, 2 pobjede i 1 draw koji je ustvari bio pobjeda, samo mu je falila jedna sekunda. Zaslužio je priliku za titulu.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Roman Empire »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Meni je više nejasno zašto je ovo onako u wwe stilu random najavljeno na tviteru, mogli su neku podlogicu zašto je Cody izazivač za titulu. Na youtube da su stavili kako Cody kritikuje Jericha u stilu corporate lika koji brine za kompaniju, Jericho izgubio titulu previše bubbly i tako to i krene svađica brawl i eto ti ga meč :roll:
Pa ima podloga. Cody ima najbolji rekord u singles mečevima, 2 pobjede i 1 draw koji je ustvari bio pobjeda, samo mu je falila jedna sekunda. Zaslužio je priliku za titulu.
Meni se vise sviđa "sudačka odluka" nego "draw", oprostite. :doh:
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST "sudačka odluka"
Nije isto što i draw ako je riječ o isteku time limita :think:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Sherpa »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST "sudačka odluka" nego "draw"
što su, u kojem god sportu, dvije potpuno različite stvari.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la AleksaVP »

In an interview with IGN.com, Cody Rhodes discussed how his AEW World Title match against Chris Jericho at Full Gear could end up changing:

“This is one of the positive uses of ‘card subject to change.’ I’m coming off a win over Dustin, one of the best of all time, and coming off a win over Shawn Spears, who’s an absolute stud. Those were two huge wins. So me going for the title makes all the sense in the world. But it may not end up being me versus Chris Jericho. Because Chris Jericho still has a title defense before that in Philadelphia. And it may not be me if I take a loss to Sammy Guevara on the premiere episode. I think Chris Jericho is probably going to get through his first title defense, but if he doesn’t we’re going to stick to our word about win/loss records being a deciding factor. It’s really about the data and who has the best record.”

Cody also talked about how another possible singles title:

“There’s a title we’re considering and it’s something people can probably guess since we’re going to be on TV, hint hint, but there are no plans for it at the moment. Right now we revolve around the AEW Championship and in D.C. we’re going to name the first ever AEW Women’s Champion, and that’s such a beautiful belt. I don’t know if people know, up close, that rose gold is layered into it. Brandi, Kenny Omega, and Tony did a great job getting that title. There’s going to be some guidelines laid out for whoever wins that title though,” he laughed. “Some guidelines about how they’re supposed to take care of it.”
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la AlenB »

malo smo zapostavili temu, a PPV uopce nije tako daleko

sto mislite koje cemo meceve jos vidjeti, sto ce biti s Inner City i Eliteom, hoce li PAC biti dodan u Omega/Mox mec ili koju ce stipulaciju njih dvojica dobiti ako ce je dobiti

osobno ne bih volio da Paca ubace ovdje jer zelim vidjeti taj Omega Mox mec, a onda kasnije sto se mene tice mogu napraviti taj triple threat kad god zele
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Markovic619 »

Očekujem MJF-a u Inner Circleu.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Po meni je još rano za to.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Po meni je još rano za to.
Pre pre prerano. Ako žele da MJF eventualni turn na Codya bude bitan, onda trebaju izgraditi to prijateljstvo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la HunterDX »

Moguće je da će turnati, a rano jeste.
Da dodam kako bih otkinuo na feud MJFa i Jericha. :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57684
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Full Gear

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori