AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6641
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Joj je onaj promo od Moxleya bio jebeno odličan još više sam uzbuđen za taj meč nego prije :clap:
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Moxov promo fantastičan, ostalo pogledam navečer
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Dobra epizoda, bilo je i zabavnih segmenata, kao i mečeva.
Mox je bio fantastičan, prvo detalj na početku epizode, posle i na micu, odlično ga koriste.
Jericho i Cody su takodje bili zanimljivi i dobro zagrejali publiku.
Tag divizija im sjajno funkcioniše, imaće gomilu legitimnih timova. BF su mi bili jako zabavni.
Jedino će zaostajati sa ženskom divizijom, ali to nije strašno, ima vremena da se sve dovede u red.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ejdzejp1 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ali taktički rollup, što je u neku ruku i ok, mada bi holje bilo da se meč drugačije završio.
svako ima svoje mišljenje, ali meni je glupo da se finale turnira završi rollupom
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57600
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

mene rollup ne bi smetao da ga wwe nije toliko silova

da je to jednom u 6 mjeseci, ajde de

no kada sam ga gleado tri put tjedno, onda je ovo grozno
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

AEW did 759,000 viewers. Down from last weeks 963,000.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24408
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Interesuje me na kojem broju će se ratinzi stabilizovati.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57600
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Ovaj tjedan se očekivao veliki pad zbog silnog sporta, ponajprije game 7 bejzbola - 20.8 avg
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite pregled (30/10/2019)

Post Postao/la AlenB »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Za onaj rollup finish se neću buniti ukoliko ne nastave sa takvim završnicama.
WWE je takve pobede učinio jadnim, ali me i boli ona stvar za njih, AEW je promocija za sebe, tako da su normalne i takve završnice.
A stoji da je moglo bolje da se završi, ali kažem, ukoliko se ne budu ponavljali, neće mi smetati što se meč za prve tag šampione tako završio.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10302
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

To nas sigurno čeka njihov mec na Full Gearu, pa možda zato. Dobili bi sigurno više minuta i imali bi bolji meč.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST To nas sigurno čeka njihov mec na Full Gearu, pa možda zato. Dobili bi sigurno više minuta i imali bi bolji meč.
Ma kada tag divizija u nekoj kompaniji funkcioniše dobro, nemam nikakav problem sa takvim mečevima.
Takodje mislim da će brzo smenjivati šampione, bar u početku, jer su stvarno krcati.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24408
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Nadam se da će nekad prikazat Tony Khana.

Adam Page vs Sammy Guevara
Kul opener. Išli su na to da je na početku Page podcijenio Guevaru i ovaj to iskoristio. Bilo je prejako kad se Guevara popeo na konopce da bi se samo spustio i lupio Pageu šamar. Page je pokazao kul Moonsault na ringside i bilo je prebrutalno kad je složio Guevaru na apron. Kraj lijep, Page ima taj kul Buckshot Lariat. Sve u svemu, dobar meč.
8/10

COWBOY SHIT!!!

Hikaru Shida vs Shanna
Prije svega, dobar meč. Prejake sekvence kad se Shida zaletila preko stolice ili kad je Shanna imala Diving Foot Stomp visećoj Shidi. Shanna je imala dva kul near-falla i Shida je imala brutalan Knee Kick za kraj. No, imam primjedbu. Meč nije trajao dugo, tačnije 10-11 minuta, ali mislim da je ipak trajao predugo. Ako AEW želi pushati Shidu kao lice divizije, onda mora dobijati mečeve protiv ovakvih protivnica brže. Isto je bilo kad je Pageu trebalo 20 minuta da dobije Sabiana. To je predugo. Shanna je debitant, mogla je imati 6-7 minuta, pokazati šta zna i to je to. Ovako je bilo predugo, no opet je bio dobar meč.
7/10

Čudan gimmick za Brandi.

Prejak napad Santane i Ortiza na Rock'n'Roll Express.

Fenomenalan segment Schiavonea i Codya u limuzini. Schiavone kao neko ko je znao Codyevog oca i sad mu priča priče o njemu, Cody odlično odigrao ulogu nekog ko je pod ogromnim pritiskom. Fenomenalan segment.

Best Friends/Orange Cassidy vs ovi drugi
Dijelovi sa Cassidyem sjajni, no generalno mi se nije svidio ovaj "comedy" koncept pogotovo za oblačenjem u Rick i Mortya. Podsjeća me na one glupe WWE Trick or Street Fightove i druge debilne stvari koje su pravili.
5/10

Contract signing je bio dosadan dok nije počeo napad na Dustina, onda je postalo bolje, no očekivao sam više od svega toga.

The Elite vs Kip Sabian/The H2
Vrlo dobar meč. Sjajne sekvence kad je Omega svima dijelio Dragon Suplexe, pa kad je Elita složila Sabiana na apron. Bilo je tu i Moonsaulta Bucksa, kombinacija oba tima. Prejako je bilo kad je Sabian imitirao Omegu. Uvijek je milina gledati Omegine Knee Kickove.
8/10

Fenomenalan promo Moxleya. Highlight showa. Intenzitet, sadržaj, izvedba, 10/10. Jedan od najboljih promoa u zadnje vrijeme.

SCU vs Lucha Bros
Solidan ME, nije najbolji meč turnira, no nije bilo loše. Odmah na početku smo vidjeli dobre stvari tipa Pentagonov Backstabber i Pumphandle Driver. Bilo je kul i kad je Sky prebacio Kazariana a ovaj porušio Luche Clotheslineovima. Rey Fenix je imao prejak hod po konopcima pa Armdrag, onda onaj Legdrop na ringside, lijep flow je meč imao. Naravno vrhunac je bilo kad je Pentagon Powerbombao Kazariana kroz sto. Kraj meni ne smeta, pokazuje se da i Small Package može riješiti veliki meč. Dobro je ovo bilo.
9/10

Vrlo dobra epizoda sa tonom kul stvari. Ove sedmice mi je NXT bio bolji, ali tu su negdje.
9/10
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6641
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Announced for next week's go home show of Dynamite before Full Gear

Jon Moxley will address Kenny Omega

Riho will find out who she will be defending her AEW Women's Title against

PAC vs CIMA

Chris Jericho & Sammy Guevara vs Kenny Omega & Hangman Page
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

Hmmm vjerojatno će onda Mox i Omega imati konfrontaciju, stoga me čudi što su Omegu dodatno stavili u meč ali vidjet ćemo
slika
Odgovori