3. godine ProHrvanje foruma!!!

Snijeg i lampice!!!

I dani foruma od 6.12.

Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
TheViper
Član mjeseca
Član mjeseca
Status: Offline

Kafana

PostPostao/la TheViper » 28 lis 2019, 21:24

TheViper je napisao/la:Source of the postDesilo se to da je gazda izgubio kompas. Covek prosirio objekat (sad je preko 2x veci nego pre) a ima manje radnika, sto je idiotizam. Dopustio je da mu odu mnogi radnici koji su tu skoro 10 godina, a zamene skoro nikakve. Od starijih radnika tu smo samo jedan kolega iz prodaje i ja, veliki teret je na nama i to vise ne mogu da podnesem. Radnim danima se radi 9 sati (plus nekad prekovremeno sto se naravno ne placa), nikad vise posla, nikad manje radnika, nikad losija organizacija, x puta se radi dupli posao, uz sve to losa atmosfera u firmi. Zbog svega toga poceo sam previse da se nerviram i nekoliko puta mi secer bio na granici, a nekoliko puta mi pozlio na poslu. Zato, resio sam da izguram jos jedan mesec i cao, briga me za posao hocu zdravlje da sacuvam.

Inace zbog ovog stanja ovo je postala moja himna, bukalno opisuje moj trenutni zivot, barem sto se posla tice :)
slika

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Wulf7X » 30 lis 2019, 14:37

Kad treba da se uzmu subvencije tu su, kad treba da se blokiraju putevi i protestuje zbog niske cene malina i žita tu su, kad treba da se pale njive (iako je to zabranjeno i kažnjivo) i naruši ekosistem...opet su tu :) Trenutno u Srbiji ima više od hiljadu lokalnih požara od kojih najveći onaj na staroj planini (to je već druga priča) Treba ovo debelo po džepu udariti.

► Prikaži “Spoiler”
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Sherpa » 30 lis 2019, 14:42

@
Wulf7X
najbolji mi je onaj argument (a gotovo sam siguran da postoji, pošto sam se naslušao sličnih) je :'pa mi palimo to od kada znamo za sebe i nikad nikome nije smetalo'

to samo pokazuju da su debili iz više razloga
slika

~MandyRose~
Rank 11
Rank 11
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

Kafana

PostPostao/la ~MandyRose~ » 30 lis 2019, 19:59

bože mentalnog li stresa
slika

KOMANIA
Rank 9
Rank 9
O meni: Volim PARTIZAN, Domaću Kinematografiju i WWE.
Status: Online

Kafana

PostPostao/la KOMANIA » 31 lis 2019, 01:01

Jebeš Halloween, danas je Sveti Luka, moj imendan i krsna slava!!! Ajde svi kod mene na rakiju i pečenje! :D
slika GROBAR DO GROBA!!!

Wulf7X
Rank 11
Rank 11
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Wulf7X » 31 lis 2019, 15:59

Ovo proseravanje sa tim da li je sveti Luka ili šta me podseća na ono kad su u Bosni neki tražili zabranu deda mraza jer Božić nije islamski praznik.... :? Deda mraz u opštoj kulturi ima veze sa Božićem isto koliko i ja verovatno, to je opšta pojava kao i za ovaj halovin, deca koja se maskiraju to rade jer je kul boli ih kita za paganske religije i praznik svetih duhova ili čega već, ali SPC sektaši su došli na ideju kako je to skrnavljenje pravoslavlja i gubljenje nacionalnog identiteta...majke mi usraću se.

KOMANIA je napisao/la:Source of the post moj imendan i krsna slava!! Ajde svi kod mene na rakiju i pečenje! :D

Srećna slava :D Jel ima neka salata...hajd zadovoljiću se i sarmom i kolačem :lol: :lol:
slika

emirates
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik

Kafana

PostPostao/la emirates » 31 lis 2019, 17:59

Wulf7X je napisao/la:Source of the post Ovo proseravanje sa tim da li je sveti Luka ili šta me podseća na ono kad su u Bosni neki tražili zabranu deda mraza jer Božić nije islamski praznik.... :? Deda mraz u opštoj kulturi ima veze sa Božićem isto koliko i ja verovatno, to je opšta pojava kao i za ovaj halovin, deca koja se maskiraju to rade jer je kul boli ih kita za paganske religije i praznik svetih duhova ili čega već, ali SPC sektaši su došli na ideju kako je to skrnavljenje pravoslavlja i gubljenje nacionalnog identiteta...majke mi usraću se.

KOMANIA je napisao/la:Source of the post moj imendan i krsna slava!! Ajde svi kod mene na rakiju i pečenje! :D

Srećna slava :D Jel ima neka salata...hajd zadovoljiću se i sarmom i kolačem :lol: :lol:

Jeste li vi predlozili zamjenu djeda mraza? Znam da je prije nekoliko godina kod nas neki imbecil u jednoj skoli predlozio sultana :mrgreen:
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Kafana

PostPostao/la HunterDX » 31 lis 2019, 18:03

Deda mraz je seronja koji je izmišljen da zavarava decu. Nikad ga nisam voleo.
To neki pijani Mita (npr) uzme i obuče se i deda mraza, roditelji dovedu decu da se slikaju i svima lepo... sranje.
slika

BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO!

TheViper
Član mjeseca
Član mjeseca

Kafana

PostPostao/la TheViper » 31 lis 2019, 19:05

Postoji sansa da pre vremena dam otkaz, mogao bih uskoro da predjem u jednu rivalsku firmu (ovo ce biti kao da iz WWE-a predjem u AEW :D) ako tamo odem postacu omrazen kod trenutnih kolega, ali bas me briga. Gledam da meni bude bolje.
slika

HunterDX
Rank 11
Rank 11

Kafana

PostPostao/la HunterDX » 31 lis 2019, 19:07

TheViper je napisao/la:Source of the post Postoji sansa da pre vremena dam otkaz, mogao bih uskoro da predjem u jednu rivalsku firmu (ovo ce biti kao da iz WWE-a predjem u AEW :D) ako tamo odem postacu omrazen kod trenutnih kolega, ali bas me briga. Gledam da meni bude bolje.

Ako bude kao iz WEE i AEW, onda ćeš imati bolji posao. :D
slika

BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO! BRO!

TheViper
Član mjeseca
Član mjeseca

Kafana

PostPostao/la TheViper » 31 lis 2019, 19:13

Logicno da je bolje, u toj rivalskoj firmi je:

- Veca plata, sve preko racuna. Nista na ruke
- Radi se krace, imao vise slobodnih dana
- Ima dosta manje robe
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Sherpa » 31 lis 2019, 19:16

samo se pazi, pošto ovo može biti protuzakonito, pročitaj zakon, pošto postoje neka pravila kada prelaziiš unutar fimre u istoj struci. pa da te na temelju toga ne blokira
slika

TheViper
Član mjeseca
Član mjeseca

Kafana

PostPostao/la TheViper » 31 lis 2019, 19:18

Nema tu problema, kad/ako bude done deal, samo javim da dajem otkaz, ispostujem otkazni rok od 2 nedelje i ne moram da kazem gde idem.
slika

Sherpa
Administrator
Administrator
Kontakt:

Kafana

PostPostao/la Sherpa » 31 lis 2019, 19:23

naravno, ali imaš taj dio gdje ne bi smio u istu branšu zbog poslovnih tajni.

da je šupak, mogao bi te zakonski jebat (barem kod nas, kao i u mnogim državama svijeta) zbog toga, čak i uz sve navedeno
slika

TheViper
Član mjeseca
Član mjeseca

Kafana

PostPostao/la TheViper » 31 lis 2019, 19:41

Nista me brini, ja cu samo reci da dajem otkaz. Ne moram da kazem da sam nasao nesto drugo. Svako cu otici do 1. decembra ako nesto pre ne iskresne.
slika

Natrag na “Svlačionica”

Trenutno korisnika/ca: Eumaus The Swineherd, KOMANIA, Maki, TheBesir i 0 gostiju.