Matt Riddle

King of Bros, fka Matt Riddle

Major League Wrestling
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne samo da mu triba dat pobjedu protiv Oldberga nego triba bit squash od par sekundi.
slika
Smarkbuster
Rank 4
Rank 4
Postovi: 51
Pridružen/a: 30 lis 2019, 03:46
4
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Smarkbuster »

Odličan je Riddle, podsjeća me na Kevina von Ericha. Nadam se da neće preći u WWE ,,main roster'' koji je odavno non-canon. Nek ostane u NXT-u i bude legenda.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

Nemreš biti legenda dok nastupaš u drugoj ligi. Kao što gargno i ciampa neće biti legende dokle god su tamo, neovisno o kvaliteti mečeva
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Nemreš biti legenda dok nastupaš u drugoj ligi. Kao što gargno i ciampa neće biti legende dokle god su tamo, neovisno o kvaliteti mečeva
Naravno da će biti legende. Pa nije svaka legenda hrvala u najvećim kompanijama.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

Ne da neće biti, neće biti ni blizu. I btw, oni jesu u velikoj komapniji. Najvećoj štoviše.

Samo oni ne mogu biti važni tamo dok su god dio nxta. Može balor pričati da je to brodvej, zato svi znate nabrojati 10 brodvej zvijezda, zar ne?


Osim dobrih mečeva nemaju ništa. Rade za kikiriki, nisu pokrenuli industriju u nekom novom smjeru, a ne da nisu draw nego nisu ni blizu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maki »

Sem dobrih mečeva nemaju ništa? Samo su napravili neke od najboljih priča možda i svih vremena, podigli svijest o ženskom hrvanju nakon dugo godina, proizveli neke od najjačih momenata ikad.

90% legendi nije bilo draw.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Samo su napravili neke od najboljih priča možda i svih vremena
kao i svaka druga kompanija koja je imala te ljude
Maki je napisao/la:QR_BBPOST podigli svijest o ženskom hrvanju nakon dugo godina
apsolutni bullshit, ako već govorimo u americi, tna je godinama radio miljama bolji posao od njih, samo nikome ne paše u narativ. van amerike su svi to radili, a osim toga UFC je napravio miljama bolji posao od njih po prezentaciji istoga.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST proizveli neke od najjačih momenata ikad.
kao i svaka druga kompanija koja je imala te ljude

nxt je druga liga, i dokle god je tako nitko tamo neće biti legenda. pogotovo ne u dobu gdje ima toliko dobih hrvača koji će puno prije to biti. hrvača koji nose svoje kompanije na leđima, a ne oni koji su u trećem najvažnijem brandu kompanije.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maki »

O daj, koliko ljudi je gledalo TNA i njihovu žensku diviziju? Van Amerike stoji, ali renesansu ženskih kečera u Americi je počeo NXT.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST gledalo TNA i njihovu žensku diviziju
znaš koliko? u dobrim danima više nego što ih danas gleda NXT. A kada smo kod toga, NXT je sada gledaniji nego prije par godina kada su imali najbolje ženske mečeve. Ako ćemo već govoriti o gledanosti

tako da je ovo apsolutni bullshit kojeg je WWE marketinška mašinerija progurala. TNA ih je tretirao kao hrvačice dok su se u WWEu hrvale u blatu, i imali su gledanost. Koja je danas niska, nekada nije bila.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maki »

Osim što se NXTev doprinos sastoji i u tome da se taj tretman žena (makar u teoriji) prenio i na main roster što je OGROMNA STVAR. NXT je oživio žene u WWEu, u najvećoj kompaniji. Bez NXTa WWE bi idalje imao Dive, a samo bi smarkovi gledali TNA i slavili njihove žene.

TNA ih je tretirao kao hrvačice, ali TNA je bio treća liga.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maki »

Isto tako u najboljim danima TNA je postizao ratinge slične Dynamiteu pa to ne znači da je tadašnji TNA bio na nivou AEW. Mora se uzeti u obzir i downturn kečera od tog perioda.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

prenio se radi doba u kojem živimo, ne radi nxta. koji sigurno nije napravio revoluciju, koliko god oni to tvrdili. mnogi su to napravili prije njih, i to uspješno, samo nisu imali marketingi iza sebe koji će to gurati, ni glupe fanove koji će to veličati i vjerovati da je to istina.

osim toga, tna je danas i dalje nekoliko koraka po pitanju ravnospravnosti žena u wrestlingu nego wwe. ako ne vjeruješ, poslušaj malo žene što misle o wwe ženskim mečevima i kako su te iste žene prikazane

ja ne kažem da je bio na razini, no bio je gledaniji nego nxt danas. (a kamo li ne nxt od prije 4 godine koji bi jedva skupio 100k gledanosti kada je počela ta 'revolucija'). razlika je da li netko želi vidjeti što su dobro radili ili ne. radio je tna puno smeća, napravio puno krivih odluka. ali je isto tako napravio i puno dobroga, ako ništa mnogima je bio b opcija.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maki »

Po toj logici ja mogu reći da ni AEW nije napravio revoluciju već je to eto produkt doba u kojem je WWE slab pa se otvorila prilika. Okolnosti su svakako bitne, ali revoluciju neko mora pokrenuti. To je učinio NXT. TNA je to radio prije ali sam si rekao nisu imali marketing. Možda je neki backyard fed bio i bolji, ali uzalud. To je bilo doba apsolutne suprematije WWEa i oni su se gledali.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Sherpa »

Jedan način gledanja

Drugi je to da nijedna kompanija bez tv showa nije rasprodala 10k event i 10k showe. To ni wwe nije napravio. Iz toga kuta je ovo čista revolucija koju nitko nije mogao napraviti. Niti je itko ikada napravio.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Matt Riddle

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Jedan način gledanja

Drugi je to da nijedna kompanija bez tv showa nije rasprodala 10k event i 10k showe. To ni wwe nije napravio. Iz toga kuta je ovo čista revolucija koju nitko nije mogao napraviti. Niti je itko ikada napravio.
Ja se slažem da je AEW revolucija, ali i to se može negirati pukim pozivanjem na okolnosti.
Odgovori