NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ~MandyRose~ »

ne kuzim, jel ce to biti televised ili samo NXT all women-s house show?
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ~MandyRose~ »

odlična epizoda! dobar opening match i Kabuki Warriors su zvijezde!! nadam se da ce iduci match za tag team titule biti protiv Aliyah i Vanesse Bourne
WENDY CHOO GANG!

slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la emirates »

Ovo 'lay down' u Balorovom promou mi je bilo bezveze. Uzbudjen sam za dva War Games matcha though.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Io Shirai vs Candice LeRae
Joj, ovaj Shirain ulazak je bio cringy sa onim dranjem i čupanjem za kosu. Bolje bi bilo da mirno ulazi. Vrlo dobar opener. Fino su predstavili da se ove dvije mrze i odmah su se krenule makljati i bacati sa onim Suicide Diveovima. Svidio mi se spot kad se Shirai dočekala na noge nakon LeRaine Hurricanrane, počela slaviti, a LeRae je pukla Step Up Enzuigiriem. Bilo je i kul high flyinga, prije svega LeRaein Tornado DDT. Onda naravno kraj super napravljen, bilo je brutalno kad se LeRae nasadila na chair. Očekivano Io dobila.
9/10

Meh promo Balora. Ništa interesantno nije rekao, a bilo je cringy kad se prozvao najvrućom stvari u biznisu i kad je rekao da biznis gleda njega.

Shane Thorne vs Bronson Reed
Veoma zabavno. Odmah je krenulo eksplozivno sa Thorneovim Dropkickovima i Cannonballom, pa onda kad ga je Reed pokupio iz zraka Clotheslineom. Meč je nastavio biti zabavan sa onim izmjenama Chopova i kul Reedovim Release German Suplexom. Reed je dobio dobre chantove publike.
8/10

Kabuki Warriors vs Tegan Nox/Dakota Kai
Odličan meč sa tonom sjajnih stvari, mada moram naglasiti koliko je WWE jadan kad su jebenu Kairi Sane morali heel turnati da bi bila iole relevantna. Od spotova su mi se svidjeli: Asukin prebrutalan Dragon Screw Kai na apronu, kad je Nox sama počistila Japanke, spot kad su se sve 4 nokautirale, pa onda očekivan, ali opet kul kraj sa zelenom bljutavinom i prelijepim Insane Elbowom. Jedina zamjerka je to što je ona dominacija Japanki nad Kai trajala predugo, bilo je kul Submissiona i Kickova, ali je trajalo predugo. Moglo je to i kraće. Ali sve ostalo dobro, sjajan meč. Eh, Asuka je zvijezda, a na MRu će je jobbati Becky jer nije izabrana. Smh.
9/10

Okej, okej, kul segment, ali zašto bi Shirai i Belair bile na Shayninoj strani? I one mrze Shaynu. Nadam se da će to spomenuti. Sviđa mi se i što nisu vrištali "WOMEN'S REVOLUTION" već je Regalovo obaviještenje imalo smisla.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Tyler Bate vs Cameron Grimes
Okej meč. Bilo je dobrih stvari tipa Grimesov Backflip - German Suplex, Bateov Standing SSP, ono kad je Bate podigao ruku za onaj svoj Bang, a Grimes ga samo hladno puknuo šakom, pa Bateov Dive na ringside. Meč nije bio nešto vau, ali je bio solidan. Svidio mi se i Dainov napad poslije meča.
7/10

Kul promo za Garzu.

The Undisputed Era vs Riddle/Lee
A ono, solidno, ali ME je pa sam očekivao više. Lijepo je bilo kad je Lee odmah na početku rušio Eru i generalno su ti Lee vs Fish/O'Reilly dijelovi highlighti meča. Presmiješno je bilo vidjeti face tag šampiona kad nisu mogli oboriti Leeja. Ona sekvenca dominacije nad Riddleom je isto bila kul, vidjeli smo i tu dobre stvari. Očekivan upad ostatka Ere i lijep Riddleov Asai Moonsault na ringside. Drago mi je da su O'Reilly i Fish uzeli, ipak su /šampioni. Solidno.
8/10

Kul segment i brawl za kraj.

Vrlo dobra epizoda.
8/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

NXT did 580,000, down from last weeks 712,000.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Dobra epizoda.
Žene su mi bile najbolje, baš su ušle u opak rat, očekujem pravu žensku tuču, a to je ona bez milosti.
Balor je mogao i bolje, al ono, ok mi je bilo.
Mečevi su takodje bili dobri.... Bitno je da su počeli sa hajpanjem za WG.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Može se reći očekivano.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Pomalo je apsurdno da Bianca i Io pristanu raditi sa Shaynom, ali kontam da će razviti to kroz showove.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Taynara konačno pobjedila!! :dance: :dance:

Mia Yim je odličan pick. Vidim da ce Dakota turnat heel tijekom War Games meča (ako ne, mozda ju vec iduci tjedan turnaju heel i Shayna ju doda na tim, ali sumnjam jer ju je upravo pobjedila. Logika.
WENDY CHOO GANG!

slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Wulf7X »

Koji overbooking jbt, ko šta gde sa kim, konfuzija :? :lol:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

I main event konfuzija, šta će biti dalje...
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la emirates »

Javljaju se teorije kako bi Rollins, Zayn i Owens mogli biti NXTove krtice na main rosteru, dok bi Balor mogao biti Rawova krtica na NXTu. Nadam se da ce buildati paranoju medju sva tri rostera do Survivor Seriesa, to bi se moglo super izvesti.
slika
Odgovori