Super Liga Srbije 2019/2020

Linglong Superliga

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la donniedemonD »

Kako naivno i razmisljanje bez ikakve trezvenosti mladjanih narastaja.

Ovo su jos uvek drzavni klubovi koje finansiram ja, moja baba, moj komsija i moja tetka... I kad ti banka oprosti 10miliona evra, eto tako, jer se Vucicu moze, a mom komsiji seku struju za 20 evra duga i salju mu prituzbe, naravno da svako sa 3 grama mozga mora da reaguje i ogoljava istinu dok se jednog dana kad vucic padne sa vlasti ne ogoli sve i krene sa kaznjavanjem. Tu prestaje sport, vec krece politika i nema veze dal je zvezda, partizan ili ko vec. Krades narod, finansiras i onda to ne vracas. Pa divno, zaista treba uzivati bez opterecenja ko koliki kredit ima...

Sto se sporta tice, treba da uzivam u njemu sa namestenim utakmicama i zatvorenim prvenstvom :lol:

Ako pak nemas 3 grama mozga, onda uzivas u ovoj reziranoj predstavi od drzave i sporta. Ali mislim da je 3 grama dovoljno da se sve pohvata.

Predsednik crvene Zvezde otkrio: Platimo milion evra, otpišu nam 5,5
Posle višemesečnih pregovora prošle nedelje je potpisan sporazum sa Marfin bankom prema kome je ugovoreno da do 15. jula platimo milion evra, a da nam 5,5 miliona evra bude otpisano. Zato je juče namenski prodat Srđan Plavšić u Spartu iz Praga za 1,3 miliona evra da bismo odmah isplatili Marfin banci milion. Tako je dug sveden na 33,5 miliona evra. Posle godinu dana teških pregovora sa još jednom bankom čije ime je dogovoreno da ne pominjemo, potpisali smo sporazum da nam otpišu polovinu ukupnog duga od 13,6 miliona evra uz obavezu plaćanja 6,8 miliona evra u narednih 18 meseci. Na taj način je dug sveden na 26,7 miliona evra. A postoji mogućnost da se revidiranje kamatnih stopa potraživanja banke umanje za još 1,2 miliona evra. S tim što treba ovih 6,8 miliona evra voditi kao uslovan otpis dok god ne isplatimo preostalih 50 odsto"
https://www.b92.net/sport/fudbal/vesti. ... id=1276791

Platis 2 otpisu ti 10. I tako dalje i tako dalje... I na kraju, dug od 50 miliona otplatis sa 10 i dogegas se do nule, a ti Dragane nek ti seku struju za 20 evra sto nisi upaltio prvog.

Zemlja cuda. Sta bih ja dao da mogu da podignem 100k evra, a da ne vratim nista banci...
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la HunterDX »

Kriminal je uvek bio prisutan, dugovi su se vraćali na razne načine.
Samo me nervira kada neko od vas priča o Zvezdi toliko. Pitam se šta bi pričao da je Partizan bolji?
Da se razumemo, meni je svejedno, ja sam svestan da je sve to lopovluk, kako kod Zvezde, Tako kod Partizana.
Mi ljudi ne trpimo samo zbog sporta, trpimo i zbog mnogo gorih stvari, ali svi mi glume neke revolucionare i pričaju da je baš Zvezda ta zbog koje loše živimo....
Mi živimo loše jer smo jadni, ali će svaki partizanovac okriviti Zvezdu. Kad Vičić ode, dolazi neka vaša mafija i opet će biti isto. Sad, da li će više stavljati pare na svoj račun, ili ulagati u sport, isti kurac, mi ništa nećemo dobiti.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Markovic619 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Kriminal je uvek bio prisutan, dugovi su se vraćali na razne načine.
Samo me nervira kada neko od vas priča o Zvezdi toliko. Pitam se šta bi pričao da je Partizan bolji?
Da se razumemo, meni je svejedno, ja sam svestan da je sve to lopovluk, kako kod Zvezde, Tako kod Partizana.
Mi ljudi ne trpimo samo zbog sporta, trpimo i zbog mnogo gorih stvari, ali svi mi glume neke revolucionare i pričaju da je baš Zvezda ta zbog koje loše živimo....
Mi živimo loše jer smo jadni, ali će svaki partizanovac okriviti Zvezdu. Kad Vičić ode, dolazi neka vaša mafija i opet će biti isto. Sad, da li će više stavljati pare na svoj račun, ili ulagati u sport, isti kurac, mi ništa nećemo dobiti.
Zaboravljaju da je situacija ista i kod njih.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

zato je meni taj narativ 'to su državni klubovi' grozan. ne vidim čemu otpor prema privatnim vlasnicima u sportu. Oni barem troše svoj, a ne naš (gradski ili državni, koji dog uzmeš to je naš) novac
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Wulf7X »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Kad Vičić ode, dolazi neka vaša mafija i opet će biti isto.
Kad Ako on ode dolazim bre ja ulažem milijardu evra državnog novca u Radniči pa da vidimo ko se usudi samo da šutne ka golu odmah u zatvor ovi što se žale na forumima kako se gura Radnički kako je Wulf lopov streljanje na licu mesta :icon-twisted: #DajteCityDaSeIgramo
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Markovic619 »

#IdemoooRadnički
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23782
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Maki »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Kad Vičić ode, dolazi neka vaša mafija i opet će biti isto.
Kad Ako on ode dolazim bre ja ulažem milijardu evra državnog novca u Radniči pa da vidimo ko se usudi samo da šutne ka golu odmah u zatvor ovi što se žale na forumima kako se gura Radnički kako je Wulf lopov streljanje na licu mesta :icon-twisted: #DajteCityDaSeIgramo
Naravno da će otići. I to brže nego što mislimo.

Inače je balkanski fudbal sranje i treba ga ukinuti. Navijače eventualno kao radnu snagu koristiti. To su najveći retardi Balkana, a za to se treba potruditi.

That being said, draži mi je Partizan od Zvezde.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Wulf7X »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Naravno da će otići. I to brže nego što mislimo.
bzv što moram da spamujem fudbalsku temu politikom ali ja ne verujem u to, ne znam koliko si upućen ali to što oni rade to je ogromna propagandna mašinerija na svim nivoima, od masovne propagande medijima pa sve do raznih malverzacija na lokanlnom nivou. A naš narod je lakoveran i glup kao tocilo oduvek smo od vladara pravili kult ličnosti, Tito Sloba pa Mali Alek :dance: :dance:
► Prikaži “Spoiler”
ovakvih imaš kolko hoćeš, i naravno dobijaju se izbori još u prvom krugu. A to što je opozicija jadna nesposobna i ništa manje odvratna od vlasti je priča za sebe :)
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la KOMANIA »

Jel i dalje na kraju sezone ispadaju 3 kluba u nižu ligu, ili se nešto menja?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la HunterDX »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST Jel i dalje na kraju sezone ispadaju 3 kluba u nižu ligu, ili se nešto menja?
Pa poslenja 2 mesta direktno ispadaju, dok prva dva iz slabije lige upadaju, onda 14 mesto igra sa pobednikom baraža slabije lige i bore se za to poslednje mesto.
Tako da može biti 2 ili 3.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la KOMANIA »

A pobednik baraža je 3. mesto u nižoj ligi?
Hvala matori. :D
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la HunterDX »

Ode Miloje iz Zvezde, moje je mišljenje da nije morao, sve što je uradio se može nazvati uspehom. Sa druge strane i razumem, postavili su se odredjeni ciljevi, nije bilo uspeha, tu je i zasićenost. A moram da budem realan, njegov potencijal neće doći do izražaja u klubu kao što je Zvezda, želim mu da to dokaže u budućnosti.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Wulf7X »

Jbg ispali iz Lige šampiona, zamisli Real da ispadne pa bilo bi streljanje ovaj je još dobro prošao :lol: :lol:
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la HunterDX »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Jbg ispali iz Lige šampiona, zamisli Real da ispadne pa bilo bi streljanje ovaj je još dobro prošao :lol: :lol:
Ma jebo Real bolan, pusti njih, oni so deo LŠ, a mi smo šaka jada, tako da je svako učešće u evropi premija za nas. :D
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Wulf7X »

Hahah ma dobro ovo je bila zezancija, mislim da ga je smorilo više ovo što radi pa traži neku promenu. A ako je ta ostavka ili smena šta je već posledica "neuspeha" u LŠ onda su ovi veće budale nego što sam mislio :D Problem je što se zna domet Zvezde a oni taj domet ostvaruju svake godine i nema više motivacije i izazova :)
Odgovori