Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Da, grozno. Kako je to slika Balkanaca?
sliku balkanca ćeš naći u komentaru

'to ti je današnja mladež koja se samo jebe'
'dobila je što je zaslužila'
i slični komentari zatucanih budala

gdje je po novom indexu neovisnosti pravosuđa (koje je po principu prednost krakanu s novcem i(li iz stranke)) na 126. mjestu od 141 na listi. iza jemena. U kojem je rat.

gdje imamo legendarno ličko rukovanje kada je lokalni šef košarkaškog kluba gurno tamnoputoj amerikanki koja je igrala za njega prst u šupak.
gdje su prava žena nikakva, pri dnu europske unije.

gdje krkani iz zadra na sastanku dobacuju seksističke primjedbe obrazovanim kolegicama iz druge podružnice.

Balakn je svinjac. nije ni drugdje bolje. ali je svinjac. a hrvatska je čak (marginalno) manji svinjac nego bih ili srbija.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

'to ti je današnja mladež koja se samo jebe'
'dobila je što je zaslužila'
i slični komentari zatucanih budala
Što ćeš naći svugdje. Googlaj r/MGTOW ili r/Incels.
gdje je po novom indexu neovisnosti pravosuđa (koje je po principu prednost krakanu s novcem i(li iz stranke)) na 126. mjestu od 141 na listi. iza jemena. U kojem je rat.
Je, stranke vladaju. Opet ne vidim kako nam dovođenje stranaca išta pomaže. Kao da oni već nisu tu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kao da oni već nisu tu
jesu, i isključivo u privatnom sektoru. onome koji jedini financira cijeli aparat koji guši sve. Pa tako i te strance koji sve manje ulažu

kako će pomoći? zato što nisu povezani sa tisuću i jednim kumom i rođakom, partijom i kojim god kurcem ne. najčešće iz područja koje su totalne vukojebine, gdje je jedina kratica koju znaju za ZDS, dok za bilo što ekonomski apa PDV ili BDP nemaju ideje ni ti kakve to ima veze. Ali glavno da je rođo na poziciji u Zagrebu. rođo je uspio. ali to što rođo nezna složiti prostoproširenu rečenicu, što zvuči koherentno ko hrđavi jugić, to nikoga nije briga. gdje važnije brojati krvna zrca da dokažeš ako pripadaš plemenu, nego napredak ili oprazovanje.

ako ti ne vidiš kakve su to močvare, onda si sretan. No ne brini, budeš vidio, kada kreneš tražiti posao. kada kreneš raditi.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6950
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Politika

Post Postao/la crocop97 »

^
Sve ovo.

A i ti Inceli i slični pokreti samo su skupine marginaliziranih luzera, dok je kod nas jedan krkan, uz to što javno dobacuje uvrede, danas vrlo vjerojatno već ispunio osmi listić za kladionicu, ispio deseto pivo i ženi udario šesti šamar povodom toga što joj je zagorjela večera
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

jesu, i isključivo u privatnom sektoru. onome koji jedini financira cijeli aparat koji guši sve. Pa tako i te strance koji sve manje ulažu
A balkanske države su eto potpuno suverene i nikako nisu protektorati Zapada. Pa zar ne bi isti taj slobodoljubivi Zapad trebao sad napasti i rušiti Aleksandra Vučića jer on manje-više radi sve što je radio i Slobodan Milošević. Ali jbg, Vučić je progresivni lider koji ima podršku Zapada, dok je Milošević bio diktator (koji je opet bio i faktor stabilnosti kad je trebalo). Toliko o strancima i njihovoj pomoći. Radi šta ti kažemo, a šta ćeš raditi stoci sitnog zuba boli nas kurac,
ako ti ne vidiš kakve su to močvare, onda si sretan. No ne brini, budeš vidio, kada kreneš tražiti posao. kada kreneš raditi.
Ja znam da je Balkan sranje, ali to ne znači da smo mi zatucana plemena. Mi smo jednostavno region koji je izašao iz komunizma, poklali smo se (ne, nisam od onih koji vjeruju u debilanu da nas je Zapad zavadio) i ostali smo u toj tranziciji. Neki su se više izvukli, neki manje. Ali isto to se dogodilo i u bivšem SSSRu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST ali to ne znači da smo mi zatucana plemena
nađi nekoga tko živi vani, popričaj s njime, onda ćeš vidjeti koliko zbilja jesmo zatucana plemena. po mogućnosti nekoga tko je živio ovdje.

i probaj naći nekoga obrazovanog, a ne nekoga gasterbajtera kojem je vrhunac bio kupiti mercedes i kurčiti se njime kada se vrati u selo. to što osim njega nema ništa nije važno (što se vidi danas kada vidiš koliki voze te iste mercedese koje su kupili prije 30 godina, pošto nemaju za ništa novo)
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6950
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Online

Politika

Post Postao/la crocop97 »

Dovoljno je pročitat npr. Reljkovićevog "Satira" i sve ti je jasno, taj opis našeg društva vrijedi i dalje nakon skoro tristo godina: lijena i neobrazovana kukavelj. I dalje tvrdim da je Dubrovačka Republika jedini trag civilizacije na ovim prostorima.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST I dalje tvrdim da je Dubrovačka Republika jedini trag civilizacije na ovim prostorima.
A i oni su je kupili :mrgreen:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

i probaj naći nekoga obrazovanog
Iliti ga nađi lika koji se ne kreće među Nijemcima iz radničke klase pa na osnovu njegovog iskustva zaključi kakvi su Nijemci, a kakvi Balkanci.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

moj djed je živio u njemačkoj 30 godina, jedva da je znao zucnuti riječi. stric je bio godinu dana s nijm, i kretali su se među radničkom klasom. razlika dan i noć. znam i druge ljude koji su u njemačkoj i spadaju u radničku klasu, također dan i noć razlika od balkanskih seljačina. nisu svi divni i krasni, da se razumijemo, ali postotak takvih je osjetno manji nego kod nas.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »

pa kad su arijani vise napredniji i civiliziraniji od nas slavena, budimo realni
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST arijani
To neki mitteleuropa dijalekt?
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10428
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »



damn, ovo je bilo grillanje
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5303
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ante »

Nikoga ovdje nije briga za americku politiku
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

@Wulf7X

Odgovoriću ti ovde:

1. Pao je i Slobodan Milošević, a imao je i goru propagandu od Vučiča. I 5. oktobar treba da nam bude uzor. Pokazao je da ZLO MOŽE DA SE SRUŠI, samo što ovaj put moramo da se potrudimo da ne dozvolimo da se pojedinci ponovo dokopaju vlasti.

2. Možda je opozicija ljigava, ali DS je makar pokazao spremnost da siđe sa vlasti kad su spušili izbore. SNS to neće napraviti tj. probaće napraviti nešto kao Milošević i pokrasti izbore.

No Vučića će prije svega oboriti izvana. Jer pazi, očito je da on ima neki zadatak, a taj zadatak je završetak priče sa Kosovom i očito se ide na to (te razgraničenje, te nije sve naše ni sve njihovo, te eto ostaće nam Sjever, te eto ovo, te eto ono), no Vučko nema muda konačno priznati Šipce jer zna da bi ga to dovelo na ivicu pada. Tako da s jedne strane ne smije priznati, ali ne smije ni ne priznati. Vučić je mogao kupovati vrijeme, ali od sljedeće godine neće imati opoziciju u parlamentu i imaće još veću vlast. I onda će morati da konačno nešto napravi. Zato sam i rekao da želim da Vetevendosje osvoji na Kosovu jer će Kurti skinuti takse kojima je Vučić opravdavao svoju neaktivnost. Ako padne i taj izgovor, moraće povući potez. Šta god da povuče, neće dobro izaći po njega.
Odgovori