Posrnuli Ratnik

Pregled karojere

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Odgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Posrnuli Ratnik

Post Postao/la HunterDX »

Često se setim samog početka ove decenije, kada je sve počelo obećavajuća, jer je krajem 2009-te na MR sceni debitovao Sheamus.

2010
Sheamus je imao neverovatan debi, postao izazivač, onda dobio Cenu i postao WWE champion, te otvorio 2010 kao champ. Sve je izgledalo dobro do EC-a kada je baš pred WM ostao bez titule, i već je tada izgledalo da kao da im nije u nekom interesu, no kasnije Sheamus dobija WM feud protiv Triple H i otvara mu se velika prilika da pobedi i postane top, ali i tu bespotrebno gubi i ostaje zaglavljen izmedju MC i ME scene.
Sheamus iste godine ponovo dolazi do WWE titule koju kasnije gubi od Ortona, gde je ponovo bila prilika da se učvrsti u sam vrh WWE kompanije, te kasnije pada u MC.
Te godine Sheamus je postao i KOTR.

2011
Prvu polovinu godine Sheamus provodi kao heel, da bi polovinom iste izveo face turn i počinje da grabi nešto momentuma.

2012
Sheamus osvaja RR kao Babyface i postaje prvi izazivač na WM, zakazuje meč sa Bryanom i dobija ga u nekoliko sekundi, što nikako nije bilo dobro za njega, nije imao nikakvu priču koja bi ga spojila sa publikom.
Skoro čitavu dodinu provodi kao WHC, ali je čitava njegova vladavina bila mlaka, kao i gomila odbrana protiv Del Ria tada.
Kasnije gubi titulu od Big Showa.

2013/2014
Jedan loš period njegove karijere, gde je bio jako dosadan, uglavnom se borio protiv Shielda i borio u MC sceni.

2015
Sheamus se vraća nakon WM31 i napada Bryana i Zigglera, novi gimmick, nova frizura, sve je izgledalo obećavajuće.
Ali se brzo videlo da će opet biti dosadan, čak i posle tog turna i povratka na koji se čekalo.
Dosadan program sa Zigglerom, kasnije i sa Ortonom su ga totalno unazadili.
Sheamusova nada je tada bila pobeda na MITB, koji je kasnije unovčio i postao WWE champ, opet je delovalo da će uraditi nešto sa njim.
Ali mu kompanija nije dala šansu, nije verovala u njega, ubrzo mu skidaju titulu i tu je bio njegov kraj.

Kasnije formira The Bar sa Cesarom i postaju veliki tag šampioni, ali nema potrebe ni da ga tu veličamo, jer je i tada bio ponižavan, pogotovo kada su on i Cesaro izgubili tag titule od Strowmana i deteta.

E sad, mogao je da zadrži titulu 2010 i odbrani je na WM.
Mogao i da bez titule dobije Tripsa na WM.
Mogao je 2012 imati normalan meč sa Bryanom, pa i bolju vladavinu.
Mogao je 2015 da sačuva titulu i kasnije izgubi od Romana na WM32, imao bi dovoljno vremena da se izgradi i pusha ostale.
On je jedan od onih koji su dobili mnogo, a kasnije nisu imali nikakvu vrednost.

Sheamus je 4 puta držao glavnu titulu.
2 puta US
I msm 5 puta bio tag champ.
RR pobednik
MITB pobednik
KOTR

Sa glavnim titulama je proveo više od godinu dana na svojim ramenima ako se sve sabere, što i nije malo.
A kompanija je sebi dozvolila da on izgubi vrednost, da ga ne koriste za pushanje drugih likova, te će za mene ostati najlošija investicija WWE kompanije u poslednjih 10 god.

Priča se da je njegova karijera gotova, mada se kompanija godinama tako ponaša.
Nije Sheamus ni bitna tema danas, ali sam mu posvetio malo pažnje.
Jer je žalosno ispucati toliko vremena na nekog, a da kasnije nema vrednost.
Lično mi je bio jako interesantan i mogao je slavno da završi karijeru, ali je sve otišlo u drugom pravcu.
Zaključak, ne krivim njega, već kompaniju.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Posrnuli Ratnik

Post Postao/la KOMANIA »

Bio je super heel, super face, ali ga nisu dobro koristili.
Svakako ja sam ga voleo, posebno sa prvim gimmickom.
FELLA!!! :D
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Posrnuli Ratnik

Post Postao/la HunterDX »

Nisu ga nikako iskoristili kako treba, zato WWE ne treba shvatati ozbiljno i jada reši da pusha nekog.
Odgovori