Supernatural

Tema o mojoj omiljenoj seriji

Filmoljupci navalite
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Nisam ni minutu pogledao :mrgreen: Vidio sam na fb stranici da su se sa Michael/Dean situacijom ponijeli na identican nacin kao Demon Dean u desetoj sezoni. Iznervirali su me tu :mrgreen: Kakva je sezona za sad u poredjenju sa proslom?
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

https://www.cosmopolitan.com/entertainm ... a-collins/

Moram sad raditi catch up ove sezone da se mentalno pripremim za narednu. Bas me zanima kako ce uraditi tu zadnju sezonu.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la Sherpa »

Ne plaćem, to je samo vjetar :cry: :cry: :cry:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Morao je nekada doći kraj mada nisam očekivao da će ovako brzo. Hvala im za ove 14 sezone jer sam uživao ma šta god svi pričali ja sam jeb... uživao gledajući ovu seriju, ni u jednom trenutku mi nije bila dosadna. Očekujem da nešto extra naprave sa 15 sez da u pravom stilu završe seriju.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la Sherpa »

odgledana 14. sezona

i što je ostalo?
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

POČELO JE :( :( :( :(
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Slucajno naletio na ovaj trailer, i tako me nahypealo za ovu posljednju sezonu. Prva epizoda je na skidanju. Zapocnimo ovaj posljednji road trip!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la Sherpa »

ja je možda gledam danas nakon tekme repke

jebote, polako dolazi kraj... :cry:
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Postao sam emotivan gledajuci ovo. Jbt sjecam se kad sam prvi put vidio reklamu za seriju na ljeto 2005. i kako sam nagovarao roditelje da mi dopuste da gledam premijeru u utorak navecer. I bio sam toliko ocaran tom prvom sezonom.. Vrijeme leti u pm :( Imali su padova u kvaliteti zasigurno, ali ce Supernatural ostaviti jak legacy iza sebe.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Ovo je jedna od onih serija gde ni ni u jednim trenutku nije bilo dosadno dok sam je gledao. Želeo sam da nikada ne bude kraj ali naravno da to nije moguće, ali na kraju hvala im na ovih 15 sezona.. Meni je uz Doctor Who najbolja serija koju sam gledao i ništa za sada mi nije toliko priraslo srcu da jedva čekam kada izadje neka epizoda da je pogledam.. Long live Winchesters Bros!
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

Moram odmah da prigovorim da je Bloody Mary izgledala kao da je izasla iz Katy Perry spota. Jbt ja sam se nje toliko plasio kad sam bio klinac, sad izgleda kao da su samo dovukli neku nasumicnu zenu sa ulice i blago je nasminkali :( Opening promo i title card su bili jako kul po obicaju. Jos jedan prigovor ide na to kako je WiW rekla kako se sjeca Deana jer ju je on odvukao kuci. To nije uradio Dean, vec Sam. :ugeek: :ugeek: Generalno solidna epizoda. Zavrsnica koja je sluzila kao call back na premijeru je bila odlicna. Vidjet cemo jos u kojem smjeru ce ici sa ovim duhovima. Djeluje kao da bi svijet trebao poceti goriti vrlo brzo.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

Mislim da će nekako ponovo vratiti Majkla, sada je pukao kavez i on je izašao. Ko zna u kakvom je stanju ali ipak je to arkandjel a mislim da će uskrsnuti Lucifer ponovo, u prošloj sezoni se umalo vratio kada ga je Džek odbio ali sada mislim da će ga vratiti, a vratiće se mislim i Tama kada je videla kako se Bog ponaša sada..

Toliko mogu sada vratiti likova i učiniti ovu poslednju sezonu za pamćenje, jedva čekam rasplet.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da će nekako ponovo vratiti Majkla, sada je pukao kavez i on je izašao. Ko zna u kakvom je stanju ali ipak je to arkandjel a mislim da će uskrsnuti Lucifer ponovo, u prošloj sezoni se umalo vratio kada ga je Džek odbio ali sada mislim da će ga vratiti, a vratiće se mislim i Tama kada je videla kako se Bog ponaša sada..

Toliko mogu sada vratiti likova i učiniti ovu poslednju sezonu za pamćenje, jedva čekam rasplet.
Cini mi se da je demon rekao da je Michael ostao u kavezu? I ja kontam da ce skupiti citavu ekipu - Michael, Lucifer, Gabriel,Amara, mozda Rowena + braca, Cas i Jack. Bilo bi kul kad bi se uspjelo dogovoriti sa Markom Sheppardom pa da vrate i Crowleya za taj finalni dvoboj. Ali cini mi se da se nisu razisli na pozitivan nacin.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la AleksaVP »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST
AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da će nekako ponovo vratiti Majkla, sada je pukao kavez i on je izašao. Ko zna u kakvom je stanju ali ipak je to arkandjel a mislim da će uskrsnuti Lucifer ponovo, u prošloj sezoni se umalo vratio kada ga je Džek odbio ali sada mislim da će ga vratiti, a vratiće se mislim i Tama kada je videla kako se Bog ponaša sada..

Toliko mogu sada vratiti likova i učiniti ovu poslednju sezonu za pamćenje, jedva čekam rasplet.
Cini mi se da je demon rekao da je Michael ostao u kavezu? I ja kontam da ce skupiti citavu ekipu - Michael, Lucifer, Gabriel,Amara, mozda Rowena + braca, Cas i Jack. Bilo bi kul kad bi se uspjelo dogovoriti sa Markom Sheppardom pa da vrate i Crowleya za taj finalni dvoboj. Ali cini mi se da se nisu razisli na pozitivan nacin.
Meni se čini da je onaj reko da je izašao ili se varam.. A nigde nisam pročitao da je bilo nečega sa Markom da su imali čarke.. Čak je sada u epizodi Dean nazvao onog demona "Krauli junior" tako da možda tu ima nečega :D
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Supernatural

Post Postao/la emirates »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST A nigde nisam pročitao da je bilo nečega sa Markom da su imali čarke.. Čak je sada u epizodi Dean nazvao onog demona "Krauli junior" tako da možda tu ima nečega
Moguce da je sada sve ok. Ali kad je tek otisao je zamjerao mnogo piscima zato sto smatra da ga nisu dovoljno cijenili, sto zbog toga sto smatra da su mu zaglupili lika zadnje dvije sezone, a onda se svojevrsno trudili da ga 'ubiju', sto zbog toga sto su mu isjekli zavrsni govor u onoj epizodi kad je Crowley sebe ubio. Smatrao je da su mu tu ponovno pokazali da ga nisu postovali iako je u sustini bio veteran na seriji. Rekao je i da se nece nikad vratiti, sto je neobicno jer drugi glumci obicno prospu standardnu spiku 'sve je moguce'. Bilo je cak i price da se zakacio sa Mishom ili Pellegrinom, mada su to samo internet tracevi koji nisu nikad dokazani.
slika
Odgovori