Bayley

I'm a hugger

Petkom na FOXu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

Kad malo bolje razmislim, bolje bi bilo da je Bayley turnala tek sad u petak jer kao što je @Sherpa rekao već je svakako bila heel tako da ovaj novi turn ima nešto manji impact.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la HunterDX »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kad malo bolje razmislim, bolje bi bilo da je Bayley turnala tek sad u petak jer kao što je @Sherpa rekao već je svakako bila heel tako da ovaj novi turn ima nešto manji impact.
Pa i ne baš, bio je turn na staru Bayley, onda titula. Mada bio turn juče, ili za nedelju dana, ništa neće promeniti ako bude imala loš booking, isto važi ako dobije dobar tretman u budućnosti.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

Ali je ovaj mega turn manje značajan jer se onaj glavni turn već desio. A moglo je biti ovako npr. Postaviš neke temelje, tipa Sasha ponudi Bayley da rokne Becky stolicom, Bayley se nećka promišlja i odbije to. Samim tim nemamo više one debilane da prve ženske tag šampionke gube u tag mečevima od tima sastavljenog od smrtnih protivnica što je svakako plus. I onda na CoCu Bayley izgubi pojas, susreće se sa Sashom u backstageu poslije toga i ova joj nešto govori kao trebaš vidjeti da ovako više ne ide bla bla, Bayley ostaje zamišljena. Onda na HIAC revanš sa Charlotte. Ovime nemamo glupi 5-dnevni reign što je opet plus. Meč ima nekakav non finish, Bayley onda nakon meča rokne Charlotte stolicom i tu turna. I onda ovo u petak.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Sherpa »

Znaš koja je razlika. Ovako više nejde dio je šušiona. Pošto je bayley imala titulu, sasha ne. Kojanje također izgubila na hiac. Onda i sasha mora biti jako bookirana
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

Sasha je trebala dobiti na Hell in a Cellu i to je jasno kao dan. Sad ide na SmackDown, ali ne vidim šta joj to donosi. Ako ostane heel, biće u Bayleyinoj sjeni jer je Bayley ona sa pojasom, a ako odmah face turna opet će biti glupo jer je tek nedavno postala heel. Mogu ići na neki slow burn storyline, ali takve priče je uvijek lakše raditi sa nekim ko je kredibilan i ko može priuštiti da privremeno ode niz card, a nisam siguran da Sasha pripada toj grupi.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la ~MandyRose~ »

WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la AlenB »

:lol:

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

Bayley je sada osoba sa najviše dana kao SD ženska šampionka. Tačno se vidi koliko su pojasevi beznačajni. Isto kao Nakamura. Ima IC pojas mjesecima, a ne radi ništa sa njim.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Markovic619 »

According to a report from Bryan Alvarez on Wrestling Observer Live, Bayley will be facing Naomi at Wrestlemania 36 for the Smackdown Women’s Title.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Sherpa »

Ako im daju 15 minuta to je drugi meč na cardu koji će me zanimati
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:Ako im daju 15 minuta to je drugi meč na cardu koji će me zanimati
Koji je prvi? Lesnar vs McIntyre

Meni ne smeta ovaj meč, više bih volio naravno Sashu ali ako ne ona onda je najbolja opcija Naomi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Sherpa »

Ne

Orton vs edge

Mislim da su jako dobro postavili program, zanima me kakav će edge biti, pošto izgleda u formi i nije napustio wrestling zato što je htio nego zato što je morao. i nemam baš protiv kad ide s nekim tko je njegov suvremenik. I zato što je 5050 tko će dobiti. Puno više bi me smetalo da ide na nekoga mladog i onda ga dobije. Jednostavno mislim da je dobro postavljeno

Drew brock mi se ne sviđa zato što ne vjerujem da ćemo imati klasik. Pod time mislimna meč koji će trajati jedno 15 min. Nekako mi se čini da ćemo imati kratak i eksplozivan meč, što me ne privlaci pošto skoro svi njegovi zadnji mečevi izgledaju tako.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la Maki »

Mene to apsolutno ne interesuje. Naomi nije pretjerano zanimljivo i definitivno nije neko kome treba veliki WM momenat jer ih je već imala dva (WM 33 i osvajanje Battle Royala). Isto tako toliko o Sashi Banks.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la TheViper »

Slazem se sa Makijem, jos Naomi sa ta 2 momenta nista nije uradila. Prvo je imala zaboravan reign i drzala je titulu cak do SSlama, a kad je uzela Battle Royal nista nije konkretno radila, cak nije ni dobila shot za neku titulu.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Bayley

Post Postao/la DVW »

Naomi će završiti šta ima u Saudijskoj Arabiji. Eventualno na Elimination Chamberu. Na WM Bayley ima drugog opponenta. 100%.
Odgovori