AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zapravo, kada malo promislim, ima smisla.

allin je dobio dark meč, koji se također računa u statistiku, koji će biti emitiran prije iduće epizode. koji ima 1-0-1 u singles mečevima. od kojih je remi protiv trenutnog izazaivača. No ima poraz u 3wayu gdje je havoc dobio, a allin nije bio tak koji je primio pin. tako da čak i ima smisla da allin bude visoko na listi za izazivača (premda u kratom vremenu), no da prije mora 'opravdati poraz'. a ako izgubi, havoc je sasvim legitiman.
Doša da kažem ovo prije nego sam vidia da si sam sebi odgovoria. Je lipo kad sve ima smisla zar ne :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Je lipo kad sve ima smisla zar ne
ja ne kažem da će uvijek imati, ali trenutno ima

dal ima netko tko može prije? da, može. PAC, no on može reći 'ne želim titulu na tv showu', želim main event nekog eventa. i MJF koji može kazati 'znam da ću dobiti Jericha i ne želim imati meč sa svojim bratom Codyem (pošto je taj meč već dogovoren)' i pošto je takav promo imao nakon prve epizode (onaj s bračom kličko u post show intervju)
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Melloo »

Pac Jericho bookali bi se dami u situaciju kao sinoc wwe ne skidas titulu a gubitnik ne moze izgubit pa bi morlai vidjet screwy finish a to im sad ne treba
Ovako ce allin il havoc izgubit clean od jericha a pri tom samo profitirat

Posto je wwe zajebo sinoc ljudi ce oh gledat u srijedu i moraju opet dat super show
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

hahahahaahahha kako Jericho shoota na WWE u vezi Swaggera

super opening mec Bucksa i PP-a
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

uzasno losa, umro od dosade

Jim Ross kaze kako su rasprodali jos prije 2 mjeseca, a pokrivali su sjedala sa crnim zastorima da se vidi, a jos gore je ona prednja strana je bila prakticki prazna, ali se vidjelo kada bi kamera prolazila. LOLAEW
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST uzasno losa, umro od dosade

Jim Ross kaze kako su rasprodali jos prije 2 mjeseca, a pokrivali su sjedala sa crnim zastorima da se vidi, a jos gore je ona prednja strana je bila prakticki prazna, ali se vidjelo kada bi kamera prolazila. LOLAEW
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ejdzejp1 »

opet shootaju po WWE

od ostalih vijesti nebo je plavo
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Stvarno mi se ne sviđa šta STARDOM cure ne nose i STARDOm titule sa sobom :cry:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Rio146 »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Stvarno mi se ne sviđa šta STARDOM cure ne nose i STARDOm titule sa sobom :cry:
I meni je to palo na pamet. Htio bi vidjet AEW titulu na Stardomovom showu, kao i red/high speed belt na AEWom showu.
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12194
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Rio146 »

Dobre stvari:
- Mark Quinn je imao fantastičnu sekvencu.
- Kassidy je dobro sellao leđa.
- Završnica fantastična. Prvo odlična kontra za Meltzer Driver, a onda Quinn uzima pobjedu za svoj tim.
- Fenomenalan unscripted promo Jericha.
- Svidjela mi se referenca "he is on my list"
- Vrlo dobar meč Allina i Havoca. Jako mi se sviđa Coffin Drop finisher.
- Solidan ženski tag meč.
- Dobar post meč segment (Mox vs Spears), ali ne želim gledati PAC-a u tom feudu.
- Vrlo dobar main event.
- Dustin je u ova 3 meča pokaza više, nego za sve ove godine u WWE-u.
- Fenomenalni završni segment.

Loše stvari:
- Mogli su naći bolje ime od Inner Circle.
- Mox vs Spears meč pokvarile su reklame.
- Shawn Spears ima jako dobar gimmick i dobar je hrvač, i vjerujem da zaslužuje puno bolji booking nego li trenutno ima.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Mogli su naći bolje ime od Inner Circle.
ozbiljno? meni je ime super
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Meni se ime sviđa.

Na showu puno dobrog i malo lošeg, sve šta želim od tjednog wrestling showa..
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Melloo »

Ime Inner Circle ima smisla recimo jer je Jericho poceo promo, these men are my closest people,my best friends.Tako da bas ima smisla ime tkao
I kul im je logo isto, kao neka masonska organizacija.Meni ime od svih sto sam vidio na netu najbolje je bilo "The Syndicate" ali uredu mi je i Inner Circle.Bice bolje s vmrenom nesto kao i Undisputed ERa
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Ovo je bila druga epizoda i nekako su uočljive prednosti koje AEW ima u odnosu na ostale kompanije.

Pobede i porazi koji će se kod njih brojati, odlična ideja, što znači da neće biti nasumičnih i dosadnih nečeva, uvek će se ljudima jedan wrestler više svideti i želeće njegovu pobedu.

Sloboda wrestlera, ovo mi se tek svidelo, toliko svaki wrestler ima prostora da radi na svom karakteru, da sam oduševljen.
Ukoliko bi ih uporedili sa WWE zvezdama, izgledaju mnogo bolje, dok su u WWE kompaniji skoro svi na isti kalup, oni su za dve epizode uspeli da predstave svakog ko se pojavio na pravi način i svako ima nešto svoje, što će ljudima veći izbor i motiv da navijaju za veći broj wrestlera.

Heel i Face likovi nisu kao mašine, MJF koji se smatra najvećim heel likom u wrestlingu trenutno je sinoć ušao da pomogne svom prijatelju, lično sam oduševljen takvim postupkom kompanije.

Tu je i promo, opet ja ta sloboda presudna, gde su im promoi mnogo bolji, prosto može da se oseti i netrpeljivost kada medjusobno razgovaraju, i to je ono što ražim, ne može se čoveku narediti i dati način kako će pokazati odredjenu emociju, ali kada je sloboda prisutna, onda to izgleda mnogo bolje.
Jerichov sinoćni promo je hio predobar, čovek je fabtastičan.

Da ne dužim sad, imaju odličan stage, imaju dobar broj wrestlera kojima mogu dati push u budićnosti, dobre epizodne mečeve, te me deluje da će biti i dobrih priča.
Tako da, ko želi da uživa i wrestlingu, segmentima i feudovima, preporučujem da se baci na AEW.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Wulf7X »

Zanimljivo je ovo sa brojem pobeda i poraza ali problem može nastati kad neko ima malo veći broj poraza neki da ne kažem džober ali.. džober :lol: Svi zapravo znamo da je džober ali kad se to baš istakne onda bude malo nezgodno.

Entrance muzika je uglavnom generčina i dosadneća af. Mogli bi na tome malo poraditi da kad čuješ muziku odma bude jasno ovo je taj i taj, nešto što će ići uz gimik i personaliti wrestlera. U WWE su poneki over zahvaljujući upravo theme songu :)
Odgovori