AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

btw, jel itko komentirao koliko je bilo dobro kada je moxley došao u ring, kako je omega čuo reakcije publike i nije se okrenuo ko budala da odmah pobere batine.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la emirates »

Solidan show. Uradili su ono sto je trebalo. MJF je izgledao dobro, sto je jako bitno za njihovu buducnost, trebaju neko exclusive AEW lice a tome je u ovom trenutku najblizi MJF. Ne volim sto cesto zamagljuju liniju izmedju face i heel sa Codyem. Na ovom showu mi npr to nije bio problem, ali u ono sto sam propratio od AEW do sada sam primjetio da im je to blisko. Dobar izbor zenske prvakinje. Rose je daleko od spremne i ne bi trebali da igraju na kartu toga da je trans da bi je pushali. Treba Joshie pushati, pogotovo sad kad im je karta za buducnost u vidu Kylie Rae otpala. PAC opet dobio, nadam se i njegovom pushu u skoriej vrijeme. Main event haotican, Moxley se ocekivano vratio, Hager napravio neocekivan debi. Ovo mi je kul. Hager djeluje kao jako dobar tip, ali mi je u WWEu bio jako dosadan na micu. Ovdje bi mu mogli nabaviti menadzera, ili zaobici in ring promoe uopcenito. Nek naprave 2-3 minutni interview segment kao sto je WWE radio sa Lesnarom, ili AEW za Cody-Sami promo. Spreman sam za Mox-Omega!

Eh ovaj win-loss sistem mislim da nece biti odrziv. Iako je dobra stvar sto su uveli da pobjede i porazi nesto znace, mislim da ce ovo haoticno izgledati nakon godinu dana. Sta ako neko dobije gimmick change i postane vruc sa publikom, a rekord mu je u minusu? Da li odugovlaciti sa pushom zbog tog rekorda i riskirati mogucnost da ohladi? Mislim da bi bilo dobro da ove win-loss rekorde brisu svake godine/sezone. Ili jos bolje, da uvedu ranking sistem po formi. Da se uvrstava samo win-loss rekord u posljednjih pet matcheva npr. Mislim da bi to bilo ucinkovitije i odrzivije od ovog sistema.

Jako uspjesna vecer za njih. Iskreno sam ocekivao da predju 1 milion prvu vecer, mozda cak i da dodju do 1.2, ali 1.4 je definitivno iznad ocekivanja. Pogotovo dobro za njih je sto je 18-34 demo prekucan. Vec sljedece sedmice ocekujem pad, a za 2-3 mjeseca moguce da se vrate oko 1.0 brojke. To ne bi trebao biti neuspjeh, tako da ako dodje do toga ne treba tragicno shvatati. Novi su i potrebno je vrijeme. Ako odrze iznad 1.0, ili cak da se vrte oko brojke 1.4 narednu godinu onda je to veliki uspjeh i obecava za naredne godine.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

@emirates

Samo dodaš streak uz overall. Tipa netko je na 7-0 u zadnja tri mjeseca u singles mečevima. Bez obzira što je overall u minusu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Je, neće taj W/L rekord dugo trajati. Imam osjećaj da su to stavili samo zato da bi bili ne-WWE pošto je Vince poznat po tome da "wins and losses do not matter" kod njega.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

a ja se pak kladim da hoće, zato što žele imati to kao box ili mma. koji to mogu imati kroz čitave karijere boraca.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST a ja se pak kladim da hoće, zato što žele imati to kao box ili mma. koji to mogu imati kroz čitave karijere boraca.
Oni nisu scriptani. Kečeri jesu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

al je princip važnosti isti
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST @emirates

Samo dodaš streak uz overall. Tipa netko je na 7-0 u zadnja tri mjeseca u singles mečevima. Bez obzira što je overall u minusu.
Da, ali sta ce biti primarno? Da li to sto neko ima niz od 5:0 iako su 2-3 u tom rekordu midcard i undercard likovi, ili neko ko ima overall pozitivan skor ali niz od tri poraza protiv main eventera? Onda koliko i kako ce se tag team rekord gledati u overall skor? Mislim da je to dosta lakse odrzavati u stvarnom takmicarskom sportu, ali bi ovdje mogao biti clusterfuck kad se naberu brojke. Zato se nadam da ce to malo urediti prije nego postane problem.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Vidjet ćemo, za tagove imaju posebne statove. Tako da netko može ima 6-0 te 0-6 single

Mislim da će biti važno biti konstatno dobar, ali i streak

Plus, khan ima iskustva sa statistokom
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Rio146 »

Napokon i ja pogledao ovo. Cody je jebeni genije. Liku pašu i face i heel uloga samo tako. Sammy se odlično predstavio publici. MJF je pokazao da je buduća zvijezda wrestlinga. Page i PAC mi je bio "ono" ni tamo ni vamo. Rose/Riho meč je bio MOTN po meni. Iako sam bio uvjeren da će Nyla ovo dobiti, bilo mi je jako drago kada sam vidio Riho s titulom + jedan od najboljih kickouta u povjesti wrestlinga se dogodio u ovom meču. Mox i Hager su bili odlični. Beatdown je odrađen fantastilno. Jedva čekam idući show.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Meni je opet Cody rođeni heel i ne mogu ga vidjeti kao facea nikako. I ima tu neku arogantnu facu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Malo nasumičan izbor izazaivača, al znamo kako cody već ima priliku, dok očihledno ne žele PACa dovesti u tu situaciju (moždanon i bude prvi koji skine jerichu titulu)

Premda bi mogao biti dobar meč

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

zapravo, kada malo promislim, ima smisla.

allin je dobio dark meč, koji se također računa u statistiku, koji će biti emitiran prije iduće epizode. koji ima 1-0-1 u singles mečevima. od kojih je remi protiv trenutnog izazaivača. No ima poraz u 3wayu gdje je havoc dobio, a allin nije bio tak koji je primio pin. tako da čak i ima smisla da allin bude visoko na listi za izazivača (premda u kratom vremenu), no da prije mora 'opravdati poraz'. a ako izgubi, havoc je sasvim legitiman.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

slika
Odgovori