AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ejdzejp1 »

pogledao highlightse i bilo je ok, rekao bih da je PAC/Hangman bio najbolji meč, ali ne i najbolja stvar na showu. To je bio closing segment, beatdown je bio super i trebalo bi voditi meču Jerichovog stablea i Elite. Moxley/Kenny dio je isto bio dobar. Judas Effect je i dalje sranje. Još jedna negativna stvar je previše post match beatdowna i brawlova, izgledalo je repetitivno. Sve u svemu ok, ali ništa zbog čega bih se odlučio za gledanje cijelog showa.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Sve u svemu ok, ali ništa zbog čega bih se odlučio za gledanje cijelog showa.
pa da si odgledao cijeli show onda bi mogao suditi konkretnije, ne samo preko hajlajta.

imao si tri efktivna brawla, od čega su dva zapravo jedan te isti (ajde, četiri ako brojimo rose, no ništa čudno za prvu epizodu)

za mene je ovo bilo bolje 99% posto tjednog programa što je WWE izdao u zadnjih 5 godina.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Wulf7X »

Šta znače ovi brojevi pored nameplate, sitna su slova ne vidim šta piše hah...jel ovo kao win/loss record? :)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST jel ovo kao win/loss record?
da

s time da imaš odvojeno, singles i kategorija (recimo 2man il 3man tag tim)
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la HunterDX »

Dobra epizoda, na pravi su način sve započeli sa nedeljnim epizodama, pripremili su gomilu podloga za nastavak, mogu reći da sa zadovoljstvom čekam sledeću epizodu.
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Melloo »

Eh show se skida
Inace aew je bio za vrijeme eventa trening 1 u svijetu a 1 2 i 7 u americi.Thread na redditu je bio broj 1 na r/all
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite pregled (2/10) - Otvaranje iz snova

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Nyla je izgledala super, ending se cinio poput botcha ali valjda nije bio posto je bio onakav post-match beatdown. Bas mi je drago vidjeti Jack Swaggera natrag! izgleda super!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

It's very tricky because these are only a few specific markets and don't include either New York or Los Angeles. But if we compare with the preview show, these ratings would indicate 1.5 million to 1.7 million viewers for the live airing and 650,000 for the taped show. I believe the actual number for the live show may be lower because these numbers are skewed by a freaky large number in Charlotte.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

On Google Trends, AEW had 140,000 searches while NXT under 20,000. It should be noted that Google Trends don't always translate with ratings. AEW's Google Trend numbers were actually 70% of RAW.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Dobro: Guevara je ispa jak protiv Codya, Cutler je jobber, PAC i sve šta taj goblin radi. Page je napokon izgleda onoliko dobro koliko je izgleda u NJPW-u. Cili show je paria puno fokusiraniji od WWE-a, svaka interakcija wrestlera je imala smisla i postavljala nešto za ubuduće. Uplitanje Moxa. Debi Swaggera Hagera. Dat mu ulogu bodyguarda Jerichu i ne dat mu ni blizu mica i imaš zlato. Cili show je proletia, tako da se već veselim idućem tjednu. Tony Schiavone :clap: :clap:

Loše: CAWdy je CAWdy, Guevara je ispa dosta nespretan. Nyla je ispala takav jebeni geek da to nisu istine, kad malo razmislim odi se AEW stavia u lose-lose situaciju (bar šta se mene i mog ukusa tiče :mrgreen: ). Hangman je izgleda dobro protiv PAC-a, triba vidit šta će bit protiv slabijih protivnika. Isto tako reakcije na Pagea nisu tu (ili ih barem ja nisam skužia) s obzirom na to koju će ulogu jednog dana definitivno imat. Main event je triba završit nedugo nakon uplitanja Moxa, otegli su ga. Jim Ross je i dalje loš.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24396
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maki »

Cody vs Sammy Guevara
Vrlo dobar opener. Tona kul stvari. Svidjelo mi se kad su obojica napravili Springboard Cutter, pa onaj Codyev Reverse Suplex sa top ropea, pa i onaj Spanish Fly. Dakle, veoma dobar meč koji je odmah pokazao in-ring potencijal AEWa. Guevara je ispao sjajno, a najbolji potez je definitivno bilo ono kad je dva puta promašio Codya i treći put pogodio Standing SSP. Sjajno. Character work takođe sjajan. Guevara je toliko puta rekao da misli da ga Cody podcijenjuje, a u meču je upravo Guevara podcijenio Codya i popio onaj Bicycle Kick. Jedino što mi se ne sviđa je to što u Codyevim mečevima uvijek i on i protivnik budu nekakvi tweeneri pa je tako i ovdje bilo. Obojica su varali. To je vjv jer je Cody prirodni heel, ali je i over pa AEW nešto eksperimentiše. Ali, sve u svemu, vrlo dobro.
9/10

Jerichov beatdown OK.

Čudan segment sa onim glumcima i tag timovima.

SCU i Luche imali sjajnu konfrontaciju.

MJF vs Brandon Cutler
Uh...jel onaj Cutlerov pad bio botch ili je tako trebalo. Loše sve u svemu.
N/A

Adam Page vs PAC
Solidan meč, ali više sam očekivao. Vidjeli smo dobrih stvari, Page je lijepo bacao PACa po ringsideu, bilo je kul poteza tipa onaj Pageov Flapjack Slam i oni njegovi Powerbombovi, pogotovo onaj Pop Up Powerbomb. PAC je dobro igrao ulogu bastarda, brutalni Stompovi i na kraju lupio i low blow i kraj je bio fenomenalan. PAC je predstavljen kao zvijer. Tako da, bilo je dobrih stvari i uživao sam, ali mislim da oni mogu dosta bolje, no ni ovo nije loše. Samo je moglo biti bolje.
8/10

Nyla Rose vs Riho
Iznenađujuće MOTN. Odličan meč. Odmah na početku je bilo zabavnih stvari, tipa kad je Riho Bridgeala iz onog covera ili kad je Nyla ustala dok ju je Riho Double Foot Stompala. Odlično su napravili kontrast između Nyline snage i Rihine brzine i high flyinga. Obje su ispale jako. Dobili smo i kul spot kad je Nyla završila u onim Chairovima. Riho je imala kul Stompove i naravno najbolji nearfall u istoriji pro hrvanja sa onim Small Packageom. Ja sam mislio da je bilo 3. I naravno kraj je bio najjača stvar ikad, Knee Kickovi sjajni i drago mi je što je Riho dobila. Jedino ne vidim svrhu Bakerinog pojavljivanja za komentatorskim stolom. Ništa nije ni govorila.
10/10

Možda vidimo mixed tag Omega/Riho vs Nyla/?

The Elite vs Chris Jericho, Santana and Ortiz
Naravno da se ovdje prvo mora spomenuti prebrutalni Moxov napad na Omegu. HOLY SHIT KAKO JE TO BILO DOBRO!!! Jebeno najjači beatdown u posljednje vrijeme. Moxley je zvijer. Što se tiče samog meča, bilo je kul stvari, tipa one LAX kombinacije sa Crossbodyima i Headbuttima i ono kad je Nick Jackson sam počistio protivnike. Naravno da Bucksi nisu mogli dobiti 2 na 3. Više ocijenjujem Moxa i Omegu nego meč, ali svejedno je bilo sjajno.
9/10

Nisam vjerovao da će me Jack Swagger ikad zainteresovati, ali evo. Team Jericho vs Elite. Moxley wildcard. IDEMO!!!

Fenomenalan show, pacing trilion puta bolji od NXTa, zasluženo imaju veći rating. AEW IS ON FIRE!!!
9/10
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST jel onaj Cutlerov pad bio botch ili je tako trebalo.
ja sam odmah bratu rekao da je ovo by dizajn tako (to je bio osjećaj), pošto je priča kako ovaj nije nastupao 5 godina, kako je imao nastupe u royalima za aew, no da isto tako nije trenutno razina mjfa.

i to je priča koju mogu pričati idućih godinu dana dok ne postane dovoljno dobar da dobije mjfa. bilo da se vježba u singles mečevima pa je svako malo sve bolji, ili da uz buckse, kao prijatelje iz djetinjstva, nastupa u 3man tagovima te da pokušava postati sve bolji

zato sam i rekao, loš meč, odlična priča
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

dave

Cody beat Sammy Guevara in 11:51. 3,75
MJF beat Brandon Cutler No rating
Pac beat Adam Page in 13:01. 3,5
Riho beat Nyla Rose in 13:26 to win the women’s title. 3,25
Chris Jericho & Ortiz & Santana beat Young Bucks & Kenny Omega no rating
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la AlenB »

slika
Odgovori