Fighting Spirit Unleashed 2019

Arhiva prethodnih događaja
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fighting Spirit Unleashed 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Tri grada, tri večeri i svom srećom mislim da FITE nema nikakve veze ovaj put tako da će se čak i moć gledat :lol:

27.9.
► Prikaži “Spoiler”
28.9.
► Prikaži “Spoiler”
29.9.
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fighting Spirit Unleashed 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Prve dvi večeri ne izgledaju loše, ova treća će bar imat zabavan main event :lol:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fighting Spirit Unleashed 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Show jučer puno kasnija jer je hitna pomoć koja mora bit prisutna na eventu prema NY zakonu zapela u prometu. Navodno je neko rano taj dan nazva hitnu službu koju uvik koristi Hammerstein Ballroom i reka im da je event otkazan.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Fighting Spirit Unleashed 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Drugi dan odgledan, nadam se da će i ostala dva s vrimenom na VOD.

TJP je s Naritom odradia bolji meč nego išta njegovo šta sam vidia na main rosteru. Bolji character work isto. Narita seli u LA Dojo.

Fredericks vs Archer očekivano ok. Fredericks ima tonu potencijala.

Nicholls i Juice isto tako, ok meč. Čisto da spomenem da je publika glasna i na sve reagira, očito su bili tu za cili event a ne za samo par kečera.

Kad god je Jado u meču jedina stvar o kojoj mogu mislit je kako izgleda ko da se jedva kreće i da nema šta radit u mečevima.

Jbt Rock n Roll express izgledaju 10 godina stariji nego zapravo jesu :shock: Moment meča je kad je Naito pogodia Tanu streamerom u leđa tokom ulaska mu :lol:

Solidno nastavljanje Goto vs White priče i ništa drugo.

Yoshi vs KENTA bolje nego sam mislia da će bit al svejedno ništa posebno, sviđa mi se šta je Tiger dobija jedan zadnji trenutak da izbaci GoD tokom uplitanja :D

Main event otprilike šta bi i očekiva od ovih četvorice u meču di ne moraju dat ni blizu 100% :mrgreen:

Sve u svemu ok, moglo je bit puno bolje, al ovo je očito event više za publiku uživo nego išta drugo a ta publika je uživala tako da nemam šta prigovarat :mrgreen:
slika
Odgovori