Super Liga Srbije 2019/2020

Linglong Superliga

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la HunterDX »

donniedemonD je napisao/la:QR_BBPOST Milojevic je trener starog kova. Na disciplinu igraju Evropu, znanja ne poseduje mnogo.
Kad treba igrati fudbal, tu stekaju redovno.

Da nije svaka utakmica zatvorena, kiksali bi u ligi redovno sa ovakvom igrom i imali bi otvoreno prvenstvo do kraja, svake godine. Ovako, sledi opet periodicni niz pobeda, do sledeceg derbija...
Sad preteruješ, opisuješ Partizan kao najžešći klub, koji bi uvek osvojio da Zvezda ne namešta.
Druga stvar, da samo odigraju jedan derbi na nivou igre iz kvalifikacija, pojeli bi vas.
Tako da ono, igraju kao devojčice, ali i na najvišem nivou od naših klubova.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la TheViper »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Covjek je uveo Zvezdu u Evropu 3 godine zaredom i 2 LŠ, niko to nije uradio u ovom vijeku, pobjedjen Liverpool. Za ovo mora imati znanja.
A kako to da ne moze da odigra dobro protiv Partizana, a ima skoro 3x skuplji tim. U Evropi je ruku na srce Zvezda imala dosta srece, evo recimo Salzburg. Oni su prvih 50-tak minuta mleli Zvezdu, mogli su da vode 5:0, i da se nije desio Pongracic sipak bi prosli.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

@theviper zato što je derbi. dinamo je godinama bio dominantan, hajduk je prestao biti tim broj 2 u državi, ali svejedno bi ih uspjevali dobiti kada su došle te utakmice.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la HunterDX »

Ma derbi je derbi, uvek ima svoju težinu.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la KOMANIA »

Pa da, ali cigani nisu navikli da gube. :lol:
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la donniedemonD »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Sad preteruješ, opisuješ Partizan kao najžešći klub, koji bi uvek osvojio da Zvezda ne namešta.
Nope. Napisao sam da bi imali regularno prvenstvo za pocetak, a ne situacije da zvezda kiksa od derbija do derbija preko godine. Ili kad odu na 20 bodova razlike, kao izgube neki mec pred kraj prvenstva :lol: cisto da se prosara malo. Ceo svet kiksa, Real, city, Luzerpul, Junajted... samo jedan klub nikako :roll:
HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Druga stvar, da samo odigraju jedan derbi na nivou igre iz kvalifikacija, pojeli bi vas.
Da baba ima muda, bila bi deda.

Iako cesto mogu da se cuju gluposti da Partizan ima kompleks od zvezde, treba napomenuti da zvezda od bombardovanja (1999) pa do danas ima svega 4 pobeda na stadionu Partizana. Nema ni Partizan mnogo uspeha na Marakani u tom periodu, ali price o kompleksu su zamenile strane reklo bi se.
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Covjek je uveo Zvezdu u Evropu 3 godine zaredom i 2 LŠ, niko to nije uradio u ovom vijeku, pobjedjen Liverpool. Za ovo mora imati znanja.
PA ti bas rezultatski gledas strogo. Nista sistematski.

Evropu igraju na disciplinu, bunker, kontre... Doveli su 30 stranaca za 3 godine. Igrali na ludilo domaceg terena i velike podrske. Imali su i kvaliteta, igrace za tako nesto sto su hteli, ali Miloje nikad nije znao da iskoristi te strance tolike. Koliko ih je samo doslo da nisu ni zaigrali... haos.

Osim discipline u igri, sta je Zvezda ikada ponudila pod Milojevicem? Destruktivan bunkeraski fudbal samo. Bata Djorina skola. Da nije zatvoreno prvenstvo, kiksali bi svaku drugu tekmu sa ovim nacinom igre, a miloje bi bio bivsi odavno.

Pobeda protiv Liverpula sigurno nije dosla na znanje i kvalitet nego na atmosferu, ludilo igranja CL posle dugo godina, potcenjivanje engleza itd... retko to ima veze sa ternerima, hiljaud puta vidjeno.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Markovic619 »

Da, svaka pobjeda Zvezde je došla slučajno, spala sa neba.Prvenstvo je namješteno kada ga Zvezda osvoji.
Partizan je veci klub od Real Madrida.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Prvenstvo je namješteno
možda vam prvenstvo nije namješteno, ali pojedine utakmice jesu. I dok se to ne sredi do tada će vam i nogomet patiti.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la KOMANIA »

I previše je 16 klubova za tako malu zemlju, Hrvatska ima 10, BiH 12. Treba da se smanji na jednu od te dve brojke, pošto ima puno slabih kao npr. Mačva, Rad...
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la TheViper »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Da, svaka pobjeda Zvezde je došla slučajno, spala sa neba.Prvenstvo je namješteno kada ga Zvezda osvoji.
Partizan je veci klub od Real Madrida.
Nemestao je i Partizan, ali trenutno je tu Zvezda neprikosnovena, pogotovo dok je trener bio Grof Bozovic. Najbolji primeri ti je OFK-Zvezda 2015. Ofk-a nadigrala Zvezdu i na poluvremnu poveli 2:0, i sta se posle desilo? Terzic i ekipa usli u svlacionicu Ofke i zapretili igracima da moraju da izgube, a u drugom poluvremnu Zvezda dala 6 komada. Ovo ne pricam napamet, moj bivsi kolega je trenirao fudbal da jednom bivsim igracem Ofke i on mi je potvrdio sve ovo, cak kaze da su mnogi igraci poceli da psuju, bill besni i razmisljali su da pre vremena zavrse karijere. Isto tako u kupu te godine Borac nije zeleo da se skloni Zvezdi i nakantali ih 5:1 (a moglo je biti ubedljivije) odma nakon toga Zvezda u namestenoj utakmici dobila Cukaricki 7:2 kako bi se oporavili od bolnog poraza. Ja razumem navijas za Zvezdu, ali treba biti malo objektivan. Ja evo preferiram Zvezdu, ali priznajem da Zvezda namesta i da zna da ima velikih problema u domacim utakmicama koje nisu zatvorene.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la Sherpa »

Ovo je prava stvar. Onog trena kada navijači kluba krenu prozivati svoj klub zbog takvih stvari je tren kada stvari mogu krenuti na bolje. Kada s gnušanjem to gledaju, odbijaju gledati ili ići na utakmice. Tada se napokon nešto dogodi.

Pošto svi želimo da klub za kohi navijamo, neovisno koji je to, dobije na travnjaku, ne u birtijama uz janjetinu.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la KOMANIA »

Partizan - Radnički 4 - 1
Jbg Radnički je ove sezone jako oslabio.
Važno da se Partizan vraća! ;)
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la donniedemonD »

Imam nepunih 25 godina i danas sam bio svedok najgoreg sudjenja u svom zivotu.

Da, ovo je penal za zvezdu. Nazalost promasen, pa se igralo sve dok ga ne daju daleko iza isteka nadoknade vremena.

Uzivajte.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la KOMANIA »

A TSC-u prekinuo niz Radnik iz Surdulice. Jbg lopta je okrugla Radnik je imao sreće. A protiv koga igrala Zvezda?
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Super Liga Srbije 2019/2020

Post Postao/la HunterDX »

Oca utakmica se igrala u Kruševcu, sad se delije pripremaju da malo demoliraju grad.
Nisam ni gledao utakmicu, mada mi je drago i što nisam bio, ništa propsio nisam, sudeći po tome u kom smo minutu postigli pogodak.
Odgovori