Premier Liga 2019/20

Engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Odgovori
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Markovic619 »

Arsenalova odbrana nebi mogla igrati ovu nasu kukuruz ligu.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Pukla ljubav :cry: VAR heel turn on Tottenham :lol: :lol:

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

danas skoro pa u milimetar mogu vidjet dal je zaleđe, a sada pogledaj koliko im je trebao da uvedu prokleti VAR i koliko su se bunili protiv tehnologije
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la emirates »

Kako City samara ovog Watforda, tacno moram prebaciti kanal kad mi roditelji udju u sobu.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Markovic619 »

City melje Watforda, samo da ne prime 10 komada do kraja.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la AleksaVP »

Kako očajno poluvreme, Jarmolenko lepo završio poluvreme prelepim šutem.. Mi smo očajni kao i uvek, Rasforda treba poslati na tribine, kako je ono igrač sa debilnim odlukama ono nisam video odavno od nekog igrača u Manchester Junajtedu, ali on ovo već igra dosta vremena i dalje je neizostavljivi član prvih 11, neverovatno..
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

nisam gledao zbog f1, sad ću se uključiti u drugo, ali forma u kojoj je Rashford je zbilja grozna. Kada usporediš igrača koji je prvi puta nastupio tamo pod LVGom i ovog što danas igra, pa to je korak nazad. Njegove odluke na terenu su grozne, njegova distribucija lopte isto takva.

a da ne kažem kako smo već zaključili kako matić mctomminey kao dva zadnja vezna ne funkcioniraju. donose gotovo nula kreacije prema naprijed. a lingard ili pereira, tak svejejdno tko igra, to nisu igrači za united. dok je mata lagano star. kada sam vidio postavu znao sam kako bi ovo mogla biti dosta problematična utakmica.

al znaš kaj je još problem? kada bacim pogled na klupu... pa solucije su nam slabe
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Drugi gol ti zabiju iz fantastičnog slobodnjaka koji je nastao zbog toliko retardiranog starta... No to nije problem koliko je gotovo nula želje i otprilike jednako toliko prilika da izjednače u drugom poluvremenu.

Realnost je ta da United ima šugav kadar. Pa pogledajte koliko bi igrača drugi top klubovi htjeli iz naše postave? 4 uvrh glave. Ostalo? Mid table igrači koji dobivaju plaće top level talenta.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST a da ne kažem kako smo već zaključili kako matić mctomminey kao dva zadnja vezna ne funkcioniraju.
Meni je McTominay baš ok igrač, nisam gledao danas utakmicu ali prema sofi najbolji igrač iz redova Junajteda, čini mi se u tandemu sa Pogbom na MF/DMF da najbolje to prolazi :)
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la AleksaVP »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST a da ne kažem kako smo već zaključili kako matić mctomminey kao dva zadnja vezna ne funkcioniraju.
Meni je McTominay baš ok igrač, nisam gledao danas utakmicu ali prema sofi najbolji igrač iz redova Junajteda, čini mi se u tandemu sa Pogbom na MF/DMF da najbolje to prolazi :)
Slažem se sa ovim, jedino McT deluje ozbiljno tu u vezi ostalo mrka kapa
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

mctomminey je meni odličan, on i pogba jako dobro funkcioniraju. ali on i matić ne. jednostavno nema kreacije. znači imaš dvije opcije, gdje mctominey ide naprijed, a nije neki izvanredan kreator, ili da ostaje iza, pa matić ide naprijed, koji je još lošiji kreator, i čije noge sve teže prate tempo modetnog nogometa, on je ostario 10 godina između dvije sezone.

pogba nije dostupan, što znači da je trebao probati s fredom (koji nije donio baš puno), bilo da matić ili mctomminey ostaju na klupi. ali ovaj duo jednostavno ne funkcionira

a da ne kažem, rashford se ozljedi, prva zamjena je lingard i james ide u špicu? zato je prodaja lukakua bez da se dovede još neki naadač suluda.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

uspjeli smo. izabcili smo rochdale na penale. sva sreća da smo igrali doma, pošto bi u gostima vjerojanto ispali

majko mila. kako je ovaj united postao jadan. i ono, misliš igrali su kompletno s b postavom - kurac, pola ekipe spada u a postavu i nisu uspjeli doma dobiti klub koji je 17. u trećoj ligi!

na listu igrača koji nisu dovoljno dobri za united polako dolazi i chong. što ga više gledam to više se pitam koja je njegova rola i gdje je tu kvaliteta.

no ako je netko pametan, odmah kupiti Luke Matheson-a, i ostaviti ga tamo na posudbi. dečko je odigrao strašno, a igra i za u17 repku.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

5 od 6 top klubova igraće sledeću fazu Carabao kupa...4 ekipa će igrati međusobno u dva derbia, pogodite ko je dobio sada već standardno najlakšeg protivnika :mrgreen: Pravi šok sledi kada čovek shvati da nije u pitanju trećeligaš :roll:

Propuštena prilika večeras za Junajted da se pozdravi sa Oleom, dobro imaju popravni za vikend :lol: Bez zajebancije trebalo bi iskoristiti priliku i rasulo u Totenhemu da se prigrabi Poč pre nego što to uradi Real jer krenule su neke pričice :roll:

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Propuštena prilika večeras za Junajted da se pozdravi sa Oleom, dobro imaju popravni za vikend
vidiš, ovo je dio s kojim još nisam na čisto. meni je otprilike jasno koji stil ole želi furati, no istovremeno vidim kako često nema igrače sposobne za to, dio iz razloga što su ostavština prethodnih trenera koji jednostavno nisu dovoljno dobri, a onda je tu onaj dio 'zašto nisu dovedeni igrači', zato što je uprava u totalnom rasulu. pa i van der sar je odbio poziciju koja mu se nudi, pošto ne vjeruje da bi imao kontrolu kakvu ima u ajaxu.

problem s novim trenerom je što rebuilding bi opet morao iz početka. no isto tako ima ole tu i svojih mana, i to je jasno vidljivo, gdje je upitno da li je kapacitet za ovaj nivo.
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Bez zajebancije trebalo bi iskoristiti priliku i rasulo u Totenhemu da se prigrabi Poč
ovo je dio s kojim se slažem, ako već moramo uzeti drugog trenera. na njega trebamo ciljati. i tu opet dolazimo do jednog veliko ali. bojim se ca poch će imati iste probleme s upravom kao i njegovi prethodnici. ova momčad je trenutno prepuna mediokriteta koji će kad tad staviti limitaciju na rezultat. naprosto nisu dobri.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

A nasi mladi momci dobili 2-0 neki restoran :lol: Kakvo im je ime stvarno zvuci na restoran.

Drago mi je da Milner still got it.
Odgovori