Politika

Nasumični razgovori
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Roman Empire »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Koja smo mi vukojebina od države postali. Kaj je ovo legalno?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2116782
Neka, bio je bezobrazan prema državi koja nije njegova.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Neka, bio je bezobrazan prema državi koja nije njegova.
Za razliku od onog pokemon posta, ovo je možda najgluplja stvar koju sam pričita na forumu. Dapače, mislim da mi je čitanje ovog oduzelo koji IQ bod.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6859
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Koja smo mi vukojebina od države postali. Kaj je ovo legalno?

https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2116782
Neka, bio je bezobrazan prema državi koja nije njegova.
Šta to uopće znači?
slika
Avatar
Mary
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4830
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Mary »


O majko mila. :doh:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

ma žena je čista patetika, samo se naslikava, a napravila je jedno veliko ništa.

osim ako se sramoćenje ne broji kao postignuće - pošto bi se o njenim glupim izjavama tijekom mandata mogla napisati čitava knjiga. a da ne kažem kako je stanje 'demokracije' kod nas sve lošije, a niej ni probala reagirati.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Mary je napisao/la:QR_BBPOST
O majko mila. :doh:
A realno šta je tu loše? Miočić je jedan od najpoznatijih Hrvata na svijetu. U čemu je problem što ga je posjetila predsjednica zemlje iz koje je potekao?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Problem je vrijeme izbora i igranje na čisti populizam, naslikavanje gdje god stigne. što nam je stanje u državi nikada lošije, osude novinarima za satiru, (nominalno) njena stranka uvodi autocenzuru, jačanje fašizma... no ona se odlazi naslikavati sa svakim tko je nekakvo ime po principu 'bilo je važno biti viđen'
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Koji balkanski političar ne igra na populizam? Kao da Škoro ne gradi reputaciju pravog Hrvata domaćina a iza sebe ima i repertoar hrvatskih patriotskih pjesama, jebat ga ne znam kako SDP igra i Milanović. A ti problemi u državi iskreno nisu samo ograničeni na Hrvatsku već čitav svijet ide ka cenzuri i revitalizaciji ideologija sa oba kraja političkog spektra, a pogotovo one sa desnog kraja.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Škoro je došao nedjeljom u dva, na prilično vruć stolac, kao i milanović prije njega, odgovarali na prilično škakljiva pitanja, nisu se naslikavali gdje god stignu, nisu u zadnjih mjesec dana biliu svakoj vukojebini na nekom nevažnom eventu, nisu pijani išli pjevati s klapom i postali meme, imajući pri tome izgovor kako su 'opijeni domoljubljem'. nisu tuđe zaluge pripisivali sebi, kao onaj proglas o godini dana hrvatskog uspjeha na sp kao što je predsjednica imala, nisu istovremeno pisali doktorat (što je sramota no zbog toga su nam sveučilišta sve niže na listama najboljih), a pri tome izgovarali nebuloze kao 'nisam znala da zds nije starohrvatski pozdrav' (ona piše doktorat na sveučilištu gdje je ovo trebala naučiti), ili priča o jogurtima u yugi, ili kako se zbog toga da si hrvat išlo u zatvor u jugi što je čisto fasificiranje povijesti. ili djeci koja nemaju školsku dvoranu kazati kako imaju livadu. Ili njen ponovni odlazak u sad, gdje je onaj prvi, kada se slikala ispred bijele kuće ko turist (a prisjetimo se izjave kako je Hrvatska sukreator američke politike) dobio oznaku državne tajne kada su novinari tražili informaciju o tome zašto je tamo bila i tko je to platio.

Josipović prije nje je bio predsjednik koji se nikome nije htio zamjeriti, ona je jedna koja se svima želi svidjeti. I to pokušava manirama i ponašanjem starlete (a tu je i ta snimka sa mamićem o kojoj se toliko priča). To nije netko tko zaslužuje poziciju državnika.

ono po čemu će se nju pamtiti? je ovo

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

nisu u zadnjih mjesec dana biliu svakoj vukojebini na nekom nevažnom eventu
Za tebe je to vukojebina, ali za te ljude tamo nije. Zato i SNS u Srbiji uzima izbore, ne zbog Informera, botova, već zato što je Aleksandar Vučić jedini lik koji ide baš u te "vukojebine" i sreće se sa tim ljudima.
a pri tome izgovarali nebuloze kao 'nisam znala da zds nije starohrvatski pozdrav' (ona piše doktorat na sveučilištu gdje je ovo trebala naučiti)
Istina, nebuloza, ali nebuloza koja će joj možda donijeti glasove desnice koja se stvarno fura na ZDS. Pogotovo ako to spinuje u odbranu nasljedstva Domovinskog rata.
ili kako se zbog toga da si hrvat išlo u zatvor u jugi što je čisto fasificiranje povijesti.
Takođe, dodvoravanje desnici za koju je Jugoslavija Srboslavija.
Josipović prije nje je bio predsjednik koji se nikome nije htio zamjeriti
I prilično sam siguran da je pljuvan kao izdajnik i jugočetnik.

Sve što ti kažeš je istina, to je degutantno, ali sa ovim potezima Kolinda je u dobroj poziciji da ponovo dobije izbore.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST već zato što je Aleksandar Vučić jedini lik koji ide baš u te "vukojebine" i sreće se sa tim ljudima.
možeš ti ići tamo, ali je prilično jasno - ako nisi hdz tamo nećeš dobiti glasove. nema veze idu li oni tamo ili ne. ti ljudi ne shvaćaju da je hdz taj koji je razlog zašto su im klinci odselili iz države i što oni žive kako žive. ali oni su i dalje hdz do groba.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST ali sa ovim potezima Kolinda je u dobroj poziciji da ponovo dobije izbore.
zadnjih par mjeseci joj rejting opako pada. a ako bude debate, a svi bi trebali inzistirati na tome, mislim da je ona bivša. zato izbjegava bilo što govoriti o nedajbože planu i programu. dok su joj prilikom prvog mandata usta bila puna toga, pa ništa od navedenog nije bilo istina. pošto će svi kandidati udariti po njoj. I Škoro i milanović su u drugom krugu s njom na oko 5050

a smeta me zato što ona treba biti predsjednica ne instagram starleta
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

možeš ti ići tamo, ali je prilično jasno - ako nisi hdz tamo nećeš dobiti glasove. nema veze idu li oni tamo ili ne. ti ljudi ne shvaćaju da je hdz taj koji je razlog zašto su im klinci odselili iz države i što oni žive kako žive. ali oni su i dalje hdz do groba.
Ali jel ikad neka druga stranka pokušala da se probije do tih ljudi? Ili su eto slegli ramenima i rekli "oni su HDZovi". Mislim, nemoj misliti da je ovo sad nekakvo snarky pitanje, stvarno ne znam.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Sherpa »

jesi ikada razgovarao s takvima? jesi li čuo njihova razmišljanja. Eto, ja ću ti kazati, kada odem u slavoniju u selo odaleke mi je majka. svi štajgaju prtiv vlasti, kako je hdz ubio selo, kako ih je uništio, kako zbog toga svi iseljavaju. i znaš kako izgleda kada dođu izbori? svi zaokruže hdz zato što je hdz stvorio hrvatsku (glavni argumetn, to i domoljublje, a 90% njih ga ne bi znalo definirati da ih pitaš)

nemreš doprijeti do takvih ljudi, oni imaju svoj mentalni sklop koji je odavno definiran.

jedna od najboljih priča koju znam je neka cura koja je odlučila otvoriti farmu puževa u ruralnom kraju, negdje u dalmatinskoj zagori. i znaš koja je bila reakcija? ona će to otvoriti, bit će posla, ajmo je otjerati pošto ako bude posla više nećemo biti područje od posebne državne skrbi.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ali jel ikad neka druga stranka pokušala da se probije do tih ljudi? Ili su eto slegli ramenima i rekli "oni su HDZovi". Mislim, nemoj misliti da je ovo sad nekakvo snarky pitanje, stvarno ne znam.
Do takvih se ne probija jer su to doslovni debili. Nema te stranke, kurac nema te činjenice na koju ti njemu moš ukazat da bi on reka da neće glasat za HDZ. Njihov mentalitet je "nek je nama loše, samo da je HDZ na vlasti", njima je Tuđman drugi dolazak Krista na Zemlju. Ovo nije nikakva hiperbola viruj mi, cili život sam okružem ovim ljudima. Pa jebote kad je Provjereno (il neka takva emisija) otišla u imocku krajinu za vrime prošlih izbora. Nit ljudi znaju šta je BDP, niti ih je briga za korupiju, al zato će se vratit iz njemačke (di je pobiga da izbjegne neimaštinu u hrvatskoj da se naglasi) samo da bi moga glasat za HDZ. A jebene neandertalce u hercegovini da i ne spominjem.
Nastojim šta više izbjegavat osuđivat ljude po stanju obrazovanja, nije svak za školu jel, al isto tako nije ni slučajno da su šanse da ćeš glasat za HDZ obrnuto proporcionalne broju završenih godina školovanja.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6859
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la crocop97 »

Jel treba išta dodat? :roll:
slika
Odgovori