NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Bar se neće obrukati kada Dave bude davao zvezdice za mečeve.
Opsednuti su jer vide da AEW nije za zajebanciju.
A biće u opasnosti kada Cena reši da završi karijeru, Taker ne bude bio u mogućnosti da odradi finisher, SCSA od starosti zaboravi da izvodi stunner....
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la crocop97 »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST A biće u opasnosti kada Cena reši da završi karijeru, Taker ne bude bio u mogućnosti da odradi finisher, SCSA od starosti zaboravi da izvodi stunner....
"Tripse zete bogati odi u oni Arapa po još para, da uzmemo one holograme, ko da su ljudi tu a zapravo nisu" :vince:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

To ti je kao kad kod žena imaš lošu reputaciju, pa nadješ neku zatucanu i bogatu kojoj si zanimljiv.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Šta će kad Arapi ostanu bez para od nafte :mrgreen: Možda se onda i siti Balkana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10551
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Šta će kad Arapi ostanu bez para od nafte :mrgreen: Možda se onda i siti Balkana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
E kod nas bi profitirali msm. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Zašto neko poput Rhee Ripley ima ličnog vožača lol?

Damian Priest vs Boa
Ništa specijalno. Highlight meča je bilo kad je Boa nagovarao Priesta da se odbije od konopce a ovaj ga samo pukao šakom. Boa je imao još par lijepih kickova kao i Priest. Na kraju očekivano dobio Priest.
5/10

Kul promo za Dream-Strong. Očekujem Strongovu pobjedu, ali ne mislim da će dugo držati pojas.

Kako prejeben Gargano segment. Naježio sam se. Prvo Johnny Wrestling chantovi pa onda ogroman pop kad je Johnny rekao professional wrestling. Sad vidim zašto su pushali Thornea, da bi ga Gargano dobio. Očekivano ostajanje u NXTu, mada nisam siguran koliko je to pametno pošto je Garganovo arc završen i sad se kreće ispočetka. Valjda će ga ovaj put malo bolje koristiti.

Nejasan package Forgotten Sonsa lol. Zaboravio sam ih.

Pete Dunne vs Angel Garza
Vrlo dobar meč. Na početku smo odmah imali Dunneovo tipično izvrtanje prstiju, ali je i Garza vratio svojim fokusiranjem na Dunneove ruke. Svidjelo mi se i kad je Garza ono skidao hlače, a Dunne uletio u ring i rokno ga Forearmom. Garza je ispao dosta jako, naravno kul je bilo ono kad je zakačio Dunnea za konopce, okrenuo ga naglavačke i puknuo ga kickom. Još mi se svidjelo i kad je Dropkickovima ugurao Dunnea u corner. Dunne naravno tradicionalno dobar, vidjeli smo kul Sitout Powerbomb od njega pa i dosta brutalnih kickova. Očekivao sam da će ovo biti više jednostrani meč, ali nije bio. Kraj je odlično odrađen. Garza je promašio Moonsault i Dunne odmah okrenuo u Triangle i lomio Garzi prste. Veoma dobar meč. Biće nešto od ovog Garze.
8/10

Dakle, Street Profitse možemo očekivati i na NXTu makar još jedan meč. Neće vratiti pojaseve i mislim da oni, za razliku od Gargana, idu na main roster.

Raul Mendoza vs Cameron Grimes
Ništa specijalno, svidjelo mi se kad je Grimes Dropkickom izbacio Mendozu iz ringa. Mendoza imao kul Kickove, Dropkickove i generalno high flying tipa onaj Standing SSP. Dobro je bilo i kad je na početku meča vrtio Grimesa. Kraj je bio kul jer Grimes ima taj eksplozivni finisher, ali ipak ništa specijalno.
5/10

Zašto je Regal uvažio LeRaeinu žalbu? Shirai je clean dobila na TakeOveru, naravno da će biti u priči za pojas. I na kraju, jel LeRae 4. osoba u tom meču? Nisu rekli, samo su rekli da će biti Fatal 4 Way pa očekujem da bude neki twist da ta osoba nije Candice.

Do doo do do Dakota Kai do doo do do

Shayna Baszler vs Rhea Ripley
Ovo je bilo kratko, ali bilo je dobrih stvari. Primjer kada je Ripley zaustavila Shaynu da joj izbije nogu i onda joj vratila istom mjerom. Pa onaj Ripleyin Body Slam. Shayna je u jednom trenutka baš dobro sellala taj strah od Ripley. Svidjela mi se i ona sekvenca kad je Ripley koljenom zaglavila na top ropeu i Shayna odmah to iskoristila, pa onaj Shaynin Headlock kad je podigla Ripley sa zemlje. No, najbolje je bilo kad je Ripley Dropkickom izbacila Shaynu iz ringa i onda je na ringsideu nabila u stepenice. No, kraj je bio debilan i smanjiće ocjenu meču. Koji kurac je Ripley samu sebe diskvalifikovala? Regal je još rekao da ako Ripley dobije, upada u no. 1 contendership meč, a ova se diskvalifikuje. Komentatori su pokušali to izvući pričom kako nije sve još gotovo, ali debilno ostaje debilno.
7/10

EDIT: Nisam ni skontao da su TUE imali post-credits promo. Ništa specijalno, imam neki osjećaj da će Strong izvisiti.

Solidna epizoda sa jednim vrlo dobrim mečom i fenomenalnim segmentom.
8/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

– As previously reported, WWE announced Matt Riddle vs. Killian Dain in a Street Fight for the NXT live TV debut on September 18. However, the match won’t be broadcast on the USA Network. Instead it will be streamed live on the WWE Network for the show’s second hour for next week’s NXT live premiere.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10193
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Markovic619 »

Velveteen Dream vs. Roderick Strong (North American Championship)
Bianca Belair vs. Candice LeRae vs. Mia Yim vs. Io Shirai (#1 Contender for NXT Women's Championship)
Matt Riddle vs. Killian Dain (Street Fight)

Ovo za sad ima potencijala, ne znam jel sta jos potvrđeno?
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13657
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AleksaVP »

“The expectation is that Kevin Owens will be in Orlando this week on September 18th and he will appear for the NXT brand. Whether he’s there for a short period of time or it’s a long-term thing I don’t know, but the expectation is that Owens will be part of the Wednesday NXT episode on September 18th.”
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la TheBesir »

Bolje to, nego da nastavi feud sa Shaneom
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Roman Empire »

Evo gledam i ne mogu gledati iz razloga što je previše crno. Publika treba biti malo osvijetljena jer se ne mogu fokusirati na wrestling. Ima osjećaj praznine i indy rostera, a ne glavnog rostera. Publika je možda glasna, ali to nije to. Fali boja. Ovako je sve nekako fašistički i/ili komunistički... ne znam kako bi to opisao. Nije gledljivo.


slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Roman Empire »

slika

Ovo mogu gledati bez problema.
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Ovako je sve nekako fašistički i/ili komunistički...
:lol: :lol: :lol:

WALTER/KUSHIDA :dance:
inače sjajan show, svi mečevi su bili u najmanju ruku zabavni, a segmenti su bili super
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Ima osjećaj praznine i indy rostera, a ne glavnog rostera.
ovo i nije glavni roster i ovako je puno bolje, stavlja se pažnja na ring i na wrestling, a ne na išta drugo

inače, upravo pogledah, luda epizoda, odličan Strong/Dream meč, nekoliko izvrsnih sprintova i fantastična završnica
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Generični Hunterov promo, rekao je sve ono We are NXT, We are the Now, ali kul je bilo kad se otkrilo da je u areni.

Io Shirai vs Candice LeRae vs Bianca Belair vs Mia Yim
Odličan meč. Nije dugo trajao, ali je akcija bila furiozna. Svidjelo mi se kad je Shirai whip okrenula u Tiger Feint Kick, pa kad je Belair Fallaway Slamom bacila LeRae na metalnu rampu. Shirai je naravno pokazala svoje high flying sposobnosti onim Moonsaultom na ringside. Onda smo vidjeli i Belairin Spear i tonu zabavnih stvari. Ono što sam primijetio je da ja msm nijedna od ove 4 nijednom nije kickoutala, uvijek je pin bio prekinut. No, imalo je smisla. I Belair i Yim su odradile svoje finishere, a iz finishera se ne treba često kickoutati. Pomalo i očekivano dobila LeRae, njoj je najviše trebala neka važna pobjeda. Lijepo su odradili kraj. Ne vjerujem da LeRae uzima Shayni pojas, vjerovatno će je Shirai koštati meča. Odličan meč. Staredown sa Shaynom okej.
9/10

Cameron Grimes vs Sean Maluta
Lol.
N/A

Velveteen Dream vs Roderick Strong
Meč su mi donekle sjebale reklame. Taman se uživim...haha, eto reklama. Ali meč je bio zaista odličan. Bilo je pregršt sjajnih stvari. Strongovi Backbreakeri, pa Boston Crab, pa kad je položio Dreama na barikadu. Strong je ovdje imao većinu ofanzive što je okej, no i Dream je imao svojih sekvenci sa onim Superkickom i Dream DDTem. Najbolji trenutak meča je bio kad je Strong zapetljao Dreama u konopce i krenuo ga rokati. Ali kad je ostatak Undisputed Ere došao, meč je došao na jedan viši nivo. Prejebeno je bilo. Kad je Dream kickoutao iz prvog End of Heartachea ja sam bukvalno vrisnuo. Onda kad je Dream krenuo čistiti ove ostale i Strong to iskoristio i dobio meč. Fenomenalna sekvenca. Meč nije bio pun nekih HOLY SHIT poteza, ali nije ni trebao biti. Odradio je ono što se očekivalo i dame i gospodo UNDISPUTED ERA IMA SVE POJASEVE!!!
9/10

U prvom satu je bilo još i nekih najava i klipova, jedino vrijedno spomena je to da ćemo ponovo imati Lee-Dijakovic. Lee valjda uzima sad.

Pete Dunne vs Arturo Ruas
Vrlo dobar meč. Odmah na početku mi se svidio Ruasov Headscissors Takedown. Onda submission izmjene...bile su sjajne. Drago mi je što je Ruas vratio Dunneu milo za drago, ovaj njemu sjebao ruku, ovaj mu vratio. Jedino što mi se nije svidjelo je to što je Dunne zgazio Ruasu ruku, a ovaj nekih 30 sekundi kasnije napravi zvijezdu. Sellanje dakle malo upitno. No i kasnije je bilo kul izmjena. Uvijek volim kad Dunne napravi flip iz cornera pa onda Enzuigiri. Dunne je imao i kul Stompove i Kickove kao i odličan Dragon Screw, a i Ruas je ispao jak sa svojim Submissionima i Kickovima. Dunne ipak očekivano uzeo na kraju. No, meč je prevazišao moja očekivanja.
8/10

Xia Li vs Aliyah
Li je imala onaj jedan botch sa top ropea i par kul Kickova. To je otprilike to.
N/A

Kul debut Imperiuma. Svidjelo mi se kako su odmah uspostavili da je Walter vođa i da on nema potrebe učestvovati u ovim napadima na nebitne likove već je dobio svoj puni entrance. Kushida-Walter može biti dosta zabavno. Ova trojica su doduše ispali malo jadni kad ih je Kushida počistio.

Oney Lorcan vs Lio Rush
Jebote Rush se vratio. Šta sam sve čitao o njemu mislio sam da neće nikad. MOTN za mene. Odmah je krenulo eksplozivno, Lorcan sa Forearmima i Blockbusterom. Rush se revanširao sa ona 3 uzastopna Suicide Divea. Meč je onda nastavio biti odličan i kasnije. Lorcan je imao kul Gutwrench Powerbomb i one njegove tranzicije u Single Leg Crap su bile sjajne. Lorcanova sekvenca kad je poludio i počeo šamarati Rusha je definitivno bila jedan od highlighta meča. Rush je takođe prikazao svoj high flying i naravno da se mora spomenuti onaj njegov prebrutalni Spanish Fly. Rush dobio i OK sam sa tim. Odličan meč sa tonom kul trenutaka.
10/10

Matt Riddle vs Killian Dain
Eh, šta reći? Onaj opšti brawl je bio kul za vidjeti, ali malo je vještački izgledalo da su eto baš svi izašli i krenuli se lemati. Ali eto bilo je zabavno vidjeti i Imperium i Street Profitse i Sonse i Dunnea. Tako da...ono, nekad se mora isključiti mozak.
8/10

Dakota Kai se sljedeće sedmice vraća i LeRae-Shayna za 2 sedmice. OK najave.

Sve u svemu fenomenalna epizoda. NXT se trebao pokazati u najboljem svjetlu za debut i to su ispunili. Ova nova era će biti zabavna i da, to je UNDISPUTED.

slika
10/10
Odgovori