Clash of Champions 2019

Za WWE događaje koji su iza nas
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la DVW »

Ma nebitno to što su obje heel. Prošle godine je SS poslužio kao setting stage za WM kad je Charlotte ubila boga u Rondi. Tako može i ove gdje npr. krenu nesuglasice među partnericama, a da budu involvirane Becks i Charlotte pa da bude Fatal 4 Way ili tako nešto.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Ma nebitno to što su obje heel. Prošle godine je SS poslužio kao setting stage za WM kad je Charlotte ubila boga u Rondi. Tako može i ove gdje npr. krenu nesuglasice među partnericama, a da budu involvirane Becks i Charlotte pa da bude Fatal 4 Way ili tako nešto.
Ali ove dvije su u timu a Survivor Series je za 2 mjeseca, premalo će biti heel tim. Sad sve zavisi od toga šta je WWEu plan, ako se ide na WM 4HW Fatal 4 Way, onda bi oko Rumblea trebale početi nesuglasice. Ako ne idu na to, onda ne znam...nek na TLCu završe ko u mom BTBu lol.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bit će to sjajnih 7 minuti :clap: :clap: :clap:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la TheBesir »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Bit će to sjajnih 7 minuti :clap: :clap: :clap:
9:20 prediktiram :lol:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la AlenB »

Ženski singles mečevi, AJ/Cedric i New Day/Revival jedno izgledaju dobro. Roman/Rowan mi ni sa stipulacijom ne izgleda dobro. Ne kužim zašto Orton i Kofi nisu dobili apsolutno nikakvu stipulaciju.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la ejdzejp1 »

ja sam čak i pomalo zainteresovan za Reigns/Rowan, Rowan mi je bio jako dobar na zadnjih par SDa, pokazao je dozu agresivnosti. Orton i Kofi su sposobni odraditi dobar meč ako ne budu u death spotu kao prošli put, ali ni ja ne razumijem zašto nisu dobili stipulaciju. valjda neće produžiti feud do HIACa.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Clash of Champions 2019

Post Postao/la HunterDX »

Orton i Kofi su trebali da dobiju neku stipulaciju, jer kada im se pogleda feud, pa i meč kakav bi kogli da dostave, mislim da je ovde korala ići stipulacija.
Bar nešto gde bi Orton mogao pokazati svoju heel stranu, gde bi mogla da se pokaže i dobra psihologija u meču al jbg.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kockarnica - Clash of Champions 2019

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Clash of Champions predviđanja

Post Postao/la AlenB »

slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Clash of Champions predviđanja

Post Postao/la HunterDX »

Jedino se ne mogu složiti oko Ortona, bilo bi skroz ok i razumno da takvo ime bude champ na FOX-u. Ali ako su toliko gradili Kofija, neka mu daju šansu da on bude taj, pogotovo bi ga ova pobeda uzdigla, jer mu je ovo najbolji feud koji je imao. Jednostavno bi bila velika face pobeda posle čitave istorije sa Ortonom.
Zaključak je da treba dati šansu zvezdama koje su ostvarile nešto u skorije vreme, jer se vraćaju na staro ako se oslanjaju na legende poput Ortona(mada je uz Ortona veći profit, al jbg).
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Clash of Champions predviđanja

Post Postao/la Maki »

Kofi mora dobiti čisto kako bi učvrstio ME status, dobio je duži i jači reign nego što sam očekivao, ali Orton mu je od Bryana prvi feud sa nekim ko je stvarno pravi maineventer.
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Clash of Champions predviđanja

Post Postao/la TheBesir »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Zaključak je da treba dati šansu zvezdama koje su ostvarile nešto u skorije vreme, jer se vraćaju na staro ako se oslanjaju na legende poput Ortona
slazem se
ne treba se vraćat na stare likove, jer za 10/20 godina neće imat nikakve zvijezde
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Clash of Champions predviđanja

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma koristit strije zvijezde da stvoriš nove zvijezde, tako je uvik funkcioniralo, jedino eto WWE izmišlja toplu vodu. Prigovaraju da niko nije draw a KO Gubi od Goldberga u 5 minuti :roll:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Clash of Champions predviđanja

Post Postao/la Maki »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Ma koristit strije zvijezde da stvoriš nove zvijezde, tako je uvik funkcioniralo, jedino eto WWE izmišlja toplu vodu. Prigovaraju da niko nije draw a KO Gubi od Goldberga u 5 minuti :roll:
TBF, nije KO clean izgubio + svakako je bookan jadno tada. Ipak je bilo glupo dati pojas Goldbegu, no nije to ubilo Owensa.
Odgovori