Kevin Owens

Petkom na FOXu
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58091
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

Pogotovo kad je rumble iza ugla...
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Melloo »

Even though Owens is expected to be cleared fairly soon, right now the decision is not to bring him back to television until after Mania.
WON
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la AlenB »

slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la AlenB »

meni je bezveze odluka da koristi stunner kao finisher, to bi po meni bilo okej kao neki polu-signature kojim završava neke nebitne mečeve protiv lakih protivnika, kako bi se onda na njemu u većim mečevima stvarao dobar near fall, ali baš za potpuno novi finisher koji će određivati njegov novi karakter meni to nije baš dobro
--------------
– As previously reported, Kevin Owens used the Stone Cold Stunner to win his match on Smackdown this week. According to Dave Meltzer on this week’s Wrestling Observer Radio (via Sportskeeda), WWE gave approval for Owens to use the Stunner as his new finishing move. Additionally, Kevin Owens will reportedly still use the Pop-Up Powerbomb.

Per Meltzer, the Stunner was seen as a good finisher to help Owens get over as his current babyface character, since it’s such a popular move.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12312
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Rio146 »

Ovisi kako će ga izvoditi. Ako bude kao Mack što ga izvodi, onda nemam ništa protiv.
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la HunterDX »

Ma samo neka ga dobro koristi, bolje je kada vrestleri imaju više finishera, to ih čini zanimljivijim, ubija monotoniju, iz više situacija može učiniti meč dramatičnijim. Tako se jedan može graditi kao jači, kod Owensa bi Bomb mogao biti čuvan i jak finisher, dok bi Stunner mogao češće da koristi, ali ne bih se bunio i da sa njim dobije neki veći meč, iznenadjenja su uvek lepa, a finisher je finisher.
Na kraju, samo neka ga dobro bookiraju, boleće me uvo za finisher kojim će dobijati mečeve.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

ože mi neko objasnit zašto je jedan od boljih heelova u WWE-u sad face?
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la HunterDX »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST ože mi neko objasnit zašto je jedan od boljih heelova u WWE-u sad face?
Pa na neki način je izveo face turn, posle onog meča sa Lashley-em, pa je sada uz povratak i bio očekivan kao face.
Nemam ništa protiv, ionako su ga unazadili kao heela, iako je on fantastičan u toj ulozi.
Mislim da će biti dobar kao face, ako mu budu dali prostora, lik koji ima podršku publike, dobar na micu, uvek može da izazove dobre reakcije, on je dobar u svom poslu i ne sumnjam u njega, već u kompaniju.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8779
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Wulf7X »

okkejj...promenite ime teme :lol: :lol:

slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la Melloo »

Ovako je Kevin steen isto sa bucksima radio u pwg
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la AlenB »

This past Tuesday night on Smackdown, Kevin Owens turned heel on the New Day by attacking Kofi Kingston and powerbombing Xavier Woods into the ring apron, ending a brief run of being an honorary member of the group as “The Big O.” According to The Wrestling Observer Newsletter, there were a number of reasons behind the decision to turn Owens heel.

The original plan for Owens was to have him be the #2 babyface on the Smackdown brand behind Roman Reigns. He was supposed to be the “guy next door” type who ate junk food, had the same problems as everyone else, had kids but could still kick ass. He was even given the Stone Cold Stunner, considered “the ultimate modern babyface finisher.” This is also a move that WWE reportedly tested Becky Lynch out with at house shows.

Owens’ heel turn was due to the recent rise of Kofi Kingston and the injury to Daniel Bryan at Wrestlemania. Originally, Bryan was going to get a rematch with Kingston at Money in the Bank. WWE needed a new opponent. The choices were Randy Orton or bringing over someone from RAW, but names like Drew McIntyre, Baron Corbin and Samoa Joe all reportedly have plans already. A few days after Wrestlemania, the decision was made to put Owens in that spot.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la AlenB »

The fan at the center of the ROH/Bully Ray backstage meeting controversy says Kevin Owens gave him free front row tickets to SmackDown in Portland this week.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la AlenB »

nije ni čudo što su mi bili onda fora ovi njegovi promoi zadnjih tjedana

Kevin Owens’ mic work the past couple weeks wasn’t scripted, per Sports Illustrated. KO is working off WWE-provided bullet points, a move SI says “shows tremendous faith in Owens”.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10626
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kevin Owens

Post Postao/la HunterDX »

Jedan sam od retkij koji su priželjkivali face Owensa, onda je se vratio kao face i dali su mu heel turn, onda su ga opet vratili starom bookingu kao ranije.
Gledam ga sad kako ooet dovro izgleda, ne znam ni zašto imaju naviku da nekog brzo turnaju i igraju se sa njim, dosta su mu time naškodili, ali on izgleda odlično, što govori i koliko je dobar.
Sad i ne znam kakav će mu booking biti, znam da su ga turnali zbog Romana i Kofija, ali nije bilo potrebe, nadam se da će bar nešto napraviti kao face.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58091
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Kevin Owens

Post Postao/la Sherpa »

uzet sa zrnom soli, ipak je on trol

slika
Odgovori