Košarka

Sve vezano o košarci

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la HunterDX »

Ma mora se poštovati svaki protivnik, ako ga ne poštuješ pre utakmice, uglavnom ćeš ga poštovati posle.
Avatar
Tomke
Rank 5
Rank 5
Postovi: 235
Pridružen/a: 07 svi 2018, 12:24
5
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la Tomke »

A bar ce budemo u top 8 da imamo poziciju :lol:
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la donniedemonD »

Djordjevic coker. Sve sto je radio kao igrac u poslednjim sekundama, kao da mu se vraca kao treneru.

Elem, Kokoskov ili Trinkijeri za selektora. Daleko bolji treneri od Djordjevica. Trinki je moja zelja, iako nerealna naravno. A zelja mi je jer koristi srpski maltene kao maternji.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la Wulf7X »

Bugarin i Italijan da budu selektori Srbije...pa kako bre to :? :lol:
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la Melloo »

Pogledao reprizu.Uh kako uzasna utakmica Srbije takticki.Djordjevic pao na svakom zadatku.Ne smao on.Igraci promasivali otovrene trice.Argentinci nisu imali centra kako treba, jedno vrijeme je bilo 25-7 u skoku za srbiju.Nisu to uspjeli iskoristti.Jako neozbiljan pristup utakmici.Argentina s druge strane odigrala strasno.Osim tog skoka sve ostalo su kontrolisali.CAmpazzo zasad MVP prvenstva.Luis Scola kao vino.Pick n roll campazzo-scola je prosao na isti nacin 5 puta minimalno u zadnjoj cetvrtini.
Argentina zasluzeno
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la Wulf7X »

Kako stvari stoje izgleda da ćemo igrati sa Amerima na kraju...za peto mesto :roll: :lol:
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la AleksaVP »

Ameri :lol: :lol: :lol:

Kako su bili nahajpovani a realno je da je ovo neki 4,5 tim po kvaliteti koji su poslali.. Valjda Sale i momci gledaju kako se igra pod pritiskom, svaka čast Francuzima :clap:
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la HunterDX »

Finale će se igrati nešto ranije na ovom SP, Srbija i SAD će odmeriti snage nešto ranije. :D
Pobednik će se boriti za veličanstvenih 5.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Mundobasket - Kina 2019

Post Postao/la Sherpa »

greg popovich nije baš puno pokazao, premda je jasno da nije imao najjaču momčad, za što nije kriv. al mislim da se očekivalo više i od trenrskog master tima.
slika
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la donniedemonD »

Rasni ploditelj Andrew Goudelock u Partizanu (jos ne zvanicno, ali bice). Prosle sezone je doziveo nesto opasniju povredu, ali ne verujem da bi ga potpisali da nisu obavili detaljne treninge i preglede.

Partizan je sastavio prejak tim, ali sa nesto slabijim suterima te im je jedan ovakav igrac bio itekako potreban na beku. Ostaje mi zal sto na trojci nisu doveli malo bolje igraca od onog Peinersa, ali sta je tu je.

Ocekujem finale evrokupa :cool: koje je Trinkijeri vec igrao sa Gaudlokom u Uniksu.

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13659
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Košarka

Post Postao/la AleksaVP »

:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11456
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la TheViper »

Goudelock je divljak i veliki potrosac lopti, vise misli na sebe nego za ekipu. Ja sam jedva cekao da ode iz Armanija. Secam se kad je bio u Feneru 2014/15, potpuno je ugusio Bogdana, a interesantno je da Fener te sezone nije uzeo nijedan trofej. Karsıyaka se te sezona popisala po Feneru i po Efesu sa petorkom Dixon, Dibler, Strawberry, Gabriel, Palacios.

Zvezda ima daleko najjacu ekipu u Aba ligi, i ono sto je jos vaznije to je jako dobro izbalansirana ekipa. Tako da bice zanimljivo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la HunterDX »

@TheViper Ne možeš ti da dokažeš partizanovcu da je CZV bolja, negde oko sredine sezone sve postaje namešteno, tu je i teorija kako nas štiti država, na kraju su oni pokradeni i da im mi nismo smetali bili bi najbolji na starom kontinentu.
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la donniedemonD »

Ne samo u Feneru, svuda je kancer bio :D Medjutim, ovakav igrac Partizanu treba kao vode u pustinji. Takva je selekcija tima i mislim da je bolje Gaudlok nego Wayne Shelden iz NBA koji je takodje u uzem izboru igraca na poziciji 2.

Gaudlok je najbolju i najracionalniju kosarku igrao pre par godina kod Trinkijerija u Uniksu i ne sumnjam da ce i sad Trinki izvuci najbolje iz njega. Forumi koje pratim, a gde ima puno insajdera, kazu da je Trinkijeri zapeo samo za njega i ako ne bude dosao, bice samo stvar zdravstvene prirode.

Ja sam iskreno presrecan, preozbiljan je ploditelj on.

Aba ligu ne planiram da gledam jer i ako se suprotstave na terenu zvezdi, pustice sudije opet neki cetvorokorak za titulu :cool:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Košarka

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Tako da bice zanimljivo.
iskreno će biti zanimljivo vidjeti kako će cedevita u novom gradu. premda u meni više nemaju navijača
slika
Odgovori