Esport

Virtualna kompetitivnost

Interaktivna zabava
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

gledaj finale sutra

plus, ovo polufinale je za sada bilo za dlaku.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Melloo »

Jel astralis navi finale
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

ne, ence ih je izbacio

a astralis trenutno vodi jedan nula u drugom polufinalu
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

Počivao u miru

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

Zabavni dani. lol je u playoff fazi kada se ganaju worldsi, a danas je g2 postao prvi tim koji je osigurao plasman na iste. Bogme dolaze kao jedni od favorita. Zbilja se nadam kako će Perkz osvojiti popto me zanima ima li šanse dobiti nominaciju za sportaša godine ovdje kod nas (a s obzirom na prvi split i msi, mislim da je zaslužuje)

TI9 u doti dolazi do kraja prve faze, skupine bi trebale biti iza nas, taman prije tjedan dana suludog igranja. Ove godine je i bih imao svog igrača, premda njegov tim neće u drugi tjedan. Od devet u grupi osam ih prolazi, oni su završili zadnji. Skupine zasada daju naznaku za potencijalnom psg vs og reprizom u nekom trenu

EVO je završio, no nikako odgledati. Odgledao sam samo jedan od 9 main event natjecanja.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

Hoćel netko u nedjelju gledat samnom finale?

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

Ako ništa ne radite u nedjeljno jutro, uključite de u dota 2 finale, počelo maloprije.

Liquid vs OG igraju u finalu turnira kojem je ngradni fond 35 milja dolara trenutno. Novi rekord esporta

A dogodine...

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

og uzeo, prvi tim koji je dva puta uzeo titulu (i k tome back to back), prvi igrači koji su uzeli više od jednom naslov. I to u turniru od 35 milja dolara, 10 više nego lani!!!

n0tail će postati igrač s najviše novaca od nagradnih fondova turnira u povijesti (premda treba kazati da neki eposrtovi imaju manje nagradne fondove no veće mjesečne plaće)

i još uvijek moramo čitati takve pizdarije od članaka, kao neki dan o tome kako 'riskiraju zdravlje kako bi zaradili milijune igrajuci'. Em nije istina, pošto je fizička priprema postala standardni dio priprema esportaša, em riskiraju zdravlje jednako koliko i nogometaši, košarkaši, ili bilo koji drugi sportaši. dovraga.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

prekrasno. isti tim, godinu dana kasnije. I ponovo prvaci



al mi je malo žao w33, pošto je postao drugi igrač sa dva poraza u finalima (fy je prvi)

esport je ljubav
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

finale LEC (europski lol) između g2 i Fnatic, u dvoboju za ulaza u finale imali su nevjerojatno seriju. Dva daleko najbolja europska tima, i među najboljima u svijetu (da, europa je toliko skočila ove godine)

ako imate vremena, bacite pogled na lolesport kanalima (yt ili twitch)

ps: regija je dobro predstavljena. g2 ima hrvata i slovenca, fnc slovenca
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

Kakav dan esporta danas, zato sam i budan u gluho doba noći.

Prvo je LEC imao svoje finale, best of 5 serija je došla do silver scrapsea partije gdje je g2 na kraju dobio fnatic u dvoboju dvije najtrofejnije europske ekipe. I kakva je to sjajna serija bila! Perkz je postao najtrofejniji igrač u europu, šest uzastopnih naslova, ako uzmu worldse, a g2 dolaze kao favoriti, o njemu se mora govoriti kao potencijalno najboljem sportašu Hrvatske ove godine, ako ne uzme, mora barem biti u konkurenciji za to. Dečko je fantastičan igrač, ima vanserijske rezultate, pristupačan, bez afera... I da, esport je sport, zaboli me što drugi kažu. Treba ih prestati zanemarivati i dati im medijakog prostora (sutra planiram pratiti vijesti da vidim dal je itko spomenuo to, ali glavno da čujemo svaki nevažni rezultat naših tenisača na koliko god nebažnom turniru - a kada je netko na krovu europe 6 puta za redom i to se ne spomene...)

Navečer smo pak imali LCS (lol u americi) gdje su tsm i cg lovili zadnji vlak za worldse. I mislio sam, na svoju žalost, kako će tsm pregaziti. Izgledalo je kao lakih tri nula nakon druge. No onda se cg probudio,izborio silver scrapes partiju i uzeo karte za europu. Ne volim tsm tako da mi je uvijek drago kad flopaju, a ovo je druga uzastopna lako propuštaju worldse. Ove godine su isti u europi, štoviše, manje od mjesec dana je do njih!

I za kraj ono što nisam gledao, a to je WCS u starcraftu gdje je serral nastavio svoje sjajne igre od lani... Da mi je netko rekao da će kad tak netko srušiti koreance kazao bih kako je to kad tad očekivano, ali da će taj netko domnirati scenom dvije godine... To nisam očekivao... Ali dominira i bit ćw zanimljivo vidjeti za dva mjeseca dal može obraniti blizzcon.

Esport je ljubav (napomena samom sebi - pogledaj evo turnira do kraja)
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

nike je postigao dogovor za izradu dresova za LPL (kineska lol liga) za idoću sezonu.

I dok će mnogi kazati kako esport dresovi još nisu baš na razini (premda su neki zbilja dobri, pogotovo kod nas u europi), ovo što je Nike napravio je (barem za mene) potpuna sramota. Isti jebeni dizajn, čisti c/p bez ikakvog identiteta. Gdje nemreš ni prepoznati tim po konturi dresa kada svi izgledaju jebeno identično.

Ovo nije samo eposrt problem, ovo je problem kojeg možete vidjeti u sportu, gdje mnogi timovi imaju identične šablone, samo s malo drugačijim bojama. Gdje je indentitet branda ispred identiteta kluba

@emirates ti si se jedno vrijeme fotošopom igrao oko izrade dresova, što tvoje stručno oko kaže?

slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

samo da stavim poredbu (da, jako sam salty). Royalov dres je gore na poziciji 2,2 (ako ga nemrete sami naći.

pa sada usporedite to sa identitetom dresa kojeg imaju ove sezone. jasno vidljiv logo na prvom mjestu

slika
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Esport

Post Postao/la emirates »

Ti big time proizvodjaci se obicno ni ne trude toliko oko dizajna ako ocekuju da se nece prodavati. Pretpostavljam da je to i ovdje slucaj. Mada sam i slusao kako na inicijativu ili prijedlog tima hoce da reaguju i da ispunjavaju zelje. Mozda u ovom slucaju je i tim rekao daj sta das? Ali da, uzasno su genericni dresovi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Esport

Post Postao/la Sherpa »

jučer smo okrunili novog starcraft prvaka. I dok nisam uspio sve odgledati do kraja, vidio sam kako je zavrilo. no ono što sam uspio odgledati je ovo. trnci us me prošli dok sam to gledao. napraviti to u game 5 (bo5), i to kada možda igraš svoj zadnji turnir u životu (zbog odlaska u vojsku)



dok smo popodne imali prvo od va polufinala u Worldsima... instant klasik partija, bio sam na rubu kauča čitavo vijeme, iako je ispalo da je samo počasni bod kojeg je IG ugrabio. dok nas u nedjelju čeka 'finale prije finala' skt vs g2

slika
Odgovori