Euro 2020 kvalifikacije

Nogometne kvalifikacije

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la HunterDX »

Verujem da će se Nemačka vratiti, ovo je samo loš period, slažem se sa Emirom da je došlo do zasićenja, pa i Španija je dominirala i popustila, ni oni više nisu kakvi su bili, a zaredjali su EP08,SP10 i EP12.
Smena generacija ja normalna stvar, nekad i dug proces, ali verujemda će Nemačka opet imati jaku reprezentaciju, meni su oni dobri za fudbal, nije interesantno bez njih.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

zapravo meni je zanimljivij pitanje hoće li se brazil vratiti (premda je malo van teme).
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la HunterDX »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zapravo meni je zanimljivij pitanje hoće li se brazil vratiti (premda je malo van teme).
Najdominantnija fudbalska nacija, ne znam šta njima nedostaje, tu su kvalitetni igrači, tu je i kvalitetan fudbal, ali ne ističu se u jakim utakmicama.
Možda treba da pruže šansu drugim ljudima, možda bi se više borila od njihovih velikih zvezda.
Ne znam šta da kažem u vezi njih, jer mi nije jasno zašto toliko ne liče na Brazil kakav smo navikli.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24394
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST zapravo meni je zanimljivij pitanje hoće li se brazil vratiti (premda je malo van teme).
Trivia fact: od svih osvajača SPa Brazil i Španija su jedini koji nikad turnir nisu osvojili kao domaćini. Uvijek mi je to iz nekog razloga bila kul činjenica.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Wulf7X »

Meni je nejasno šta Nojer Kros pa i Rojs donekle rade u reprezentaciji zajedno sa onom pojavom od selektora :roll: Nemačka ima dobre i perspektivne igrače nema sumnje da će već za koju godinu biti vrh pogotovo ako ih Klopp preuzme nakon Katara kao što se priča :(
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Jebem ti Kosovo igra tek drugi ciklus u svojoj historiji i opet ce izboriti Euro prije nas :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Sajam lošeg nogometa u beogradu. Portugal sretno do gola
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Wulf7X »

Koji amateri jbt :lol: :lol: Čekaj kako beše sa ovom ligom nacija, jel se Portugal tu nešto kvalifikovao na Euro ili ne uvek zaboravim :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Sori susjedi, ali realnost je da vam je repka smeće. Nikakva ideja ne postoji u igri, a bogme vam je i igrački kadar limitiran, i ovaj gladan tuš vam je došao u najgore vrijeme, kada će svi odmahnuti i posvetit se košarci.

Tako da gol ronalda neće boti sporan, pošto je bilo zaleđe, pošto su bili toliko bolji i kad god bi se Srbija malo primakla Portugal bi digao brzinu
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la HunterDX »

Ne mogu da gledam utakmicu, radim, ali nema potrebe da je gledam, rezultat dovoljno govori.
Naša repka je u haosu, a imamo igrače da bar budemo osrednji i nadmećemo se sa jačima, izgleda da nemamo trenera, niti savez koji će ispravno raditi.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

Pa sad je pričao naš komentator. Postao izbornik zato što je dok je vodio crnu goru odbio igrati s kosovom.

Odlično, sjajan natjecateljski cv za selektorsku poziciju. Kada je ovo navedeno važnije nego rezultati koje je imao.
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la emirates »

Srbija nek se posveti barazu, direktan plasman su izgubili sa 5:0 u Ukrajini. Taj vas Tumbakovic je zalutao.
Turska umalo da prospe bodove kod kuce od Andore. Oni i konzistentnost su na Vi.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la HunterDX »

Nije mi jasno zašto ga savez toliko štiti, nije uradio ništa, a izgleda da nema ni obraz, da kao čovek da ostavku, jer mu treba biti jasno da nije za selektora
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Sherpa »

@emirates htio sam te pitati kave šanse daješ bih do kraja kvala? pošto meni ova finska izgleda kao jako ozbiljna momčad trneunto
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Euro 2020 kvalifikacije

Post Postao/la Wulf7X »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Ne mogu da gledam utakmicu, radim, ali nema potrebe da je gledam, rezultat dovoljno govori.
Ne možeš ni da je gledaš nijedna nacionalna televizija ne prenosi već Nova S koju ukupno ima 7 čoveka u ovoj zemlji :roll:

E sad kreće standarno uprava nesposobna trener neznalica (ne kažem da nije) ali toliki im je kapacitet jbg jednostavno imamo slab tim ne možeš očekivati da pobede Evropske šampione koji u svom timu ima međunajbolje fudbalere sveta. Moglo je bolje ali nije jbg, kvalifikacije su svakako promašaj idemo dalje :)
slika
Odgovori