Ric Flair

Woooooooooooooooo

All Elite Wrestling
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Wulf7X »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Jbg Vince je zajebo Breta, Bret je sada vratio.
Hart se inače vratio u WWE gde se i dalje povremeno pojavljuje...tako da ne razumem zašto je uopšteno ovo postavljeno kao rat WWE i AEW gde bi sad svi koji su imali problem sa WWE trebalo iz nekog inata otići u AEW. Nova su kompanija koja želi nešto ostvariti u wrestling svetu, trebalo bi ići svojim putem, i ove male prozivke i podjebavanja su im sasvim nepotrebne :)

Što se tiče Flaira lično mislim da je on bolja opcija, Flair = wrestling, ne postoji veće i važnije ime za pro wrestling (barem na Američkom kontinentu) od njega pa bi ovo ostavilo jači utisak. Hart deluje onako kao random ime koje je uskočilo kao zamena (što u suštini i jeste :lol: )
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Rio146 »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST tako da ne razumem zašto je uopšteno ovo postavljeno kao rat WWE i AEW
Ali jednostavno je. Na weigh inu bila je prozivka za 24/7 titulu, Cody je imao promo u kojem je odgovorio HHH-u na HoF govor, pojavljivanje Bret Harta, Codyev entrance, debi Moxleya...ima puno tih sitnih stvari. I kažu ljudi treba se AEW koncentrirat na svoj produkt, a ne kako će gledat da zajebu WWE. I upravu su, ali uvijek će tu biti rata, a i treba ga biti.
Yes Sir!
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Melloo »

Meni su i Ric i Bret ok imena za predstavit pojas.Obojica vleiki sampioni najveci svog vremena.Flair najveci 80tih ovaj 90tih.Svejedno :D
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la ejdzejp1 »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST tako da ne razumem zašto je uopšteno ovo postavljeno kao rat WWE i AEW
Ali jednostavno je. Na weigh inu bila je prozivka za 24/7 titulu, Cody je imao promo u kojem je odgovorio HHH-u na HoF govor, pojavljivanje Bret Harta, Codyev entrance, debi Moxleya...ima puno tih sitnih stvari. I kažu ljudi treba se AEW koncentrirat na svoj produkt, a ne kako će gledat da zajebu WWE. I upravu su, ali uvijek će tu biti rata, a i treba ga biti.
to jeste, ali ne treba da ih toliko zanima WWE, barem dok su još na samom početku. neka rade svoju stvar i neka misle o svom produktu

što se tiče Rica i Breta, obojica su bili lice wrestlinga u nekom trenutku tako da su mi obojica ok izbor
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

WON: The health issue that Ric Flair was hospitalized for was blood clots in his leg and chest. He was already scheduled for a heart surgery that week. The blood clots were why they had to delay the surgery a few days until they were able to clear them up. Flair suffered blood clots in his leg years on two different occasions in 2013 including the first time while going to Japan where he was going to do a match for All Japan Pro Wrestling at the time his son Reid was going to start as a full-timer for the promotion
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5263
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la ante »

Zasto Pise Ovako?
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Rio146 »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Zasto Pise Ovako?
Valjda voli kad počinje riječ s velikim slovom. Meni nije jasno koja je poanta ovog tweeta, al ajde...
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

ante je napisao/la:QR_BBPOST Zasto Pise Ovako?
Jeste ikad slušali njehove promoe

Zato
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

Recently, Ric Flair applied to trademark 'The Man' for wrestling and merchandise purposes.

woooooooooooooo
nadam se da će zbog ovoga becky prestati koristiti onaj cringe izraz :D

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nadam se da će dobit copyright :lol:
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Maki »

Haha Flair je kraljina. Lik stvarno pokušava trademarkati "The Man". Pa da je to tako lako, WWE bi to davno napravio.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Haha Flair je kraljina. Lik stvarno pokušava trademarkati "The Man". Pa da je to tako lako, WWE bi to davno napravio.
noup, wwe to nemre napraviti baš zato što je to netko prije njih (upravo on) koristio.

on ima prilično realne šanse da dobije ovaj trademark. Koliko god zvučilo apsurdno, i koliko god zvučilo kao nešto što je standardna riječ, možeš je trejdmarkati u određenu svrhu, kao frazu.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Ric Flair

Post Postao/la Wulf7X »

To sa trademarkom je postalo zaista banalno...svašta se pokušava tm ne samo u wrestlingu već u svim sferama života :roll:

Inače čudno da Charlotte nisu dali ovaj gimmick The Man hah :D
slika
Odgovori