Nasumične WWE vijesti/rasprave

Za sve nedefinirano

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

WWE je imao ženskog sudiju prije nego što je AEW postojao.
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la ~MandyRose~ »

TNA did it first

Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

kao što je tony khan rekao 'zašto svi koji rade za nas ne bi imali osobnosti?' kada je bio priupitan za sutkinju. to što se wwe trudi da mu sudci, komentatori i najavljivaći imaju što manje osobnosti - to je jedan drugi problem
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AleksaVP »

http://xtremewrestlingtorrents.net/deta ... ?id=192536

In celebration of the 40th anniversary of the Intercontinental Championship, join former champion Zack Ryder as he watches 20 of the greatest matches that made the title prestigious, featuring Shawn Michaels, Bret Hart, Seth Rollins and more in classic matches and forgotten gems.

Odlična stvar, 20 meča za IC titulu..
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Roman Empire »

AleksaVP je napisao/la:QR_BBPOST http://xtremewrestlingtorrents.net/deta ... ?id=192536

In celebration of the 40th anniversary of the Intercontinental Championship, join former champion Zack Ryder as he watches 20 of the greatest matches that made the title prestigious, featuring Shawn Michaels, Bret Hart, Seth Rollins and more in classic matches and forgotten gems.

Odlična stvar, 20 meča za IC titulu..
Mislim da je to iz WWE videa:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

zapravo je ovo za jednu dobru raspravu o tome koliko ta titula danas vrijedi. Nekada je vrjedila, danas jako malo. štoviše, unutar zadnjih nekoliko godina jedino je miz konstantno radio nešto s njom, a ostali koji su je držali su češće biti korak nazad nego korak naprijed po pitanju prestiža titule
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Danas jedva i glavne titule išta vride, kamoli midcard titule. IC još ima kakav takav prestiž, US i sve ostalo je mrtvo.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la KOMANIA »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Danas jedva i glavne titule išta vride, kamoli midcard titule. IC još ima kakav takav prestiž, US i sve ostalo je mrtvo.
Vidis ja se ne bih slozio. US titula je ove godine definitivno bolje prosla, evo je sad kod Stylesa, bila je kod Joa, Ricocheta i Reya. IC je ove gofine bila katastrofa. Balor i Lashley su je unistili, a nije ni kod Nakamure bolja. Svakako, koja je god titula na Rawu, bolje prolazi.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

won: There has been a shake-up in the writing teams of WWE television today, which has been brewing for some time.

Ryan Ward, who had been the lead writer for SmackDown, is out, officially called a personal leave. In recent weeks the SmackDown scripts have been heavily edited by Vince McMahon and it was known some type of change on the SmackDown side was inevitable.

Ed Koskey, who had been the head writer of Raw, is being moved to SmackDown, and will be working with Eric Bischoff. Koskey has been with the company for more than 18 years and has been a key writer for more than a decade and is currently Vice President of Creative Writing.

The writing teams for Raw and SmackDown are being split before the official talent split comes the second week of October.

Jonathan Baeckstrom has taken over as the lead writer for Raw. He will work under Paul Heyman. Baeckstrom had been the lead writer for 205 Live since November 2016, although he had been moved from the show when Heyman brought him in when he started being in charge of Raw.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Markovic619 »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Danas jedva i glavne titule išta vride, kamoli midcard titule. IC još ima kakav takav prestiž, US i sve ostalo je mrtvo.
Vidis ja se ne bih slozio. US titula je ove godine definitivno bolje prosla, evo je sad kod Stylesa, bila je kod Joa, Ricocheta i Reya. IC je ove gofine bila katastrofa. Balor i Lashley su je unistili, a nije ni kod Nakamure bolja. Svakako, koja je god titula na Rawu, bolje prolazi.
Po meni Truth je ozivio US titulu i meni najbolji US sampion ove godine.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la AlenB »

Truth ove godine bio US prvak? Ja se uopće ne sjećam hahahaa

inače se slažem da US titula u zadnje vrijeme bolje prolazi od IC titule, IC titula je imala onaj jedan sjajan period kod Ziggler-Miz-Ambrose feudova prije dvije i pol godine i nakon toga ništa
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la HunterDX »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Truth ove godine bio US prvak? Ja se uopće ne sjećam hahahaa

inače se slažem da US titula u zadnje vrijeme bolje prolazi od IC titule, IC titula je imala onaj jedan sjajan period kod Ziggler-Miz-Ambrose feudova prije dvije i pol godine i nakon toga ništa
Zato je treba dati Mizu, možda ga ne bookaju dobro kao facea, ali je lik kralj MC scene.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Truth ove godine bio US prvak? Ja se uopće ne sjećam hahahaa

inače se slažem da US titula u zadnje vrijeme bolje prolazi od IC titule, IC titula je imala onaj jedan sjajan period kod Ziggler-Miz-Ambrose feudova prije dvije i pol godine i nakon toga ništa
Koja titula je na Rawu bolje prolazi. IC titula je imala sjajan period i kad ju je Rollins uzeo na WM 34.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Sherpa »

WON: "Bayley, Banks and Mysterio’s promos on Raw were all done without being scripted word-for-word, basically the old bullet points style and going for it. There is a movement to try and do more of that going forward"
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Nasumične WWE vijesti/rasprave

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST WON: "Bayley, Banks and Mysterio’s promos on Raw were all done without being scripted word-for-word, basically the old bullet points style and going for it. There is a movement to try and do more of that going forward"
Aha, trajaće isto koliko je trajao i onaj tamni izgled trećeg sata Rawa.
Odgovori