Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

WWE/UFC razlike, WWE/TNA, WWE/NJPW

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST da, zato wwe redovito dolazi na balkan - zato što mu je neisplativo, samo iz ljubavi
Jel to hoćeš reći i da Vince ide u Saudijsku Arabiju samo zbog njihove love, a ne zato što zaista želi proširiti demokraciju i američki način života? :shock:
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST da, zato wwe redovito dolazi na balkan - zato što mu je neisplativo, samo iz ljubavi
i zato je wrestling popularan na ovim prostorima - otprilike u razini curlinga
Nije, nego zato što ljudi nenaju minimalac kao oni u Njemačkoj, da ima lako bi se to pokrilo.

crocop97, AEW postoji manje od godinu dana i upravo zato nisu dostojni natjecati se sa WWE-om dok ne zaposle Hrvate, Srbe i Bosance. Uostalom AEW nikad neće imati Donalda Trumpa i Terminatore...
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST da, zato wwe redovito dolazi na balkan - zato što mu je neisplativo, samo iz ljubavi
Jel to hoćeš reći i da Vince ide u Saudijsku Arabiju samo zbog njihove love, a ne zato što zaista želi proširiti demokraciju i američki način života? :shock:
Ne, on želi podržati revolucionarnu viziju velikog princa bin Salmana. Dovoljno je pogledati rezultate njegovog rada. Žene čak smiju voziti auta i ići na javne skupove same. Ovim tempom za jedno 200 godina će ih prestati oblačiti kao nindže. Samo nebo je granica.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

"Toliko su se zanimali za promicanje hrvatskog nacionalnog identiteta pa su mu dali gimmick zlog Sovjeta"

Ali i dalje je jedna od cijenjenih Hrvata u WWE koji je osvajao naslove...
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Nije, nego zato što ljudi nenaju minimalac kao oni u Njemačkoj, da ima lako bi se to pokrilo.
Opće je poznato da Balkanci ne vole "namještene" sportove, zato gledaju nogomet, jer to nije namješteno, jelte :mrgreen:
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST da, zato wwe redovito dolazi na balkan - zato što mu je neisplativo, samo iz ljubavi
Jel to hoćeš reći i da Vince ide u Saudijsku Arabiju samo zbog njihove love, a ne zato što zaista želi proširiti demokraciju i američki način života? :shock:
Ne, on želi podržati revolucionarnu viziju velikog princa bin Salmana. Dovoljno je pogledati rezultate njegovog rada. Žene čak smiju voziti auta i ići na javne skupove same. Ovim tempom za jedno 200 godina će ih prestati oblačiti kao nindže. Samo nebo je granica.

Prije bih rekao zbog mira sa Arapima... i tako da ne bi bili isključeni iz "trendova" kao što je profesionalno hrvanje. I sam Znaš da su Vince i Trum dobri prijatelji.
crocop97, ti voliš Tonyja Khana samo zato što je njegov otac Pakistanac islamske vjere, a ne Irčanin kršćanske vjere? Imam jedne novosti za tebe:
"AEW ne planira nikakva putovanja po Arapskom poluotoku nego po SAD-u i Velikoj Britaniji."

Dalje, to što je bogat znači da može priuštiti bogate i poznate kečere u AEW-u i samo zato je bolji. Inače rad kamera su kao u WWE-iju, hrvanje kao u NJPW-u, gluma kao u TNA-u, a koncept kao u ROH-u. Ovo je Attitude Era 2.0.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST ti voliš Tonyja Khana samo zato što je njegov otac Pakistanac islamske vjere
Ne brini, pozvat ću te na Bajram
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Rio146 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST A to što AEW nema Hrvate i Srbe u svoje kečere?
@Roman Empire molim te možeš li mi pojasniti kakve veze imaju Hrvati i Srbi, s AEW-om?
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Roman Empire je napisao/la:
A to što je Nikolai Volkoff iz Splita hrvao u WWE

Toliko su se zanimali za promicanje hrvatskog nacionalnog identiteta pa su mu dali gimmick zlog Sovjeta
Upravo ovo.
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Dominik Dijaković
Kao prvo, mislim da lik uopće nije Hrvat, kao drugo dali su mu to ime jer je Hrvatska bila druga u svijetu, pa smo bili u nekom “trendu”.
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST WWE se zanima za Hrvatsku i Balkan, a AEW ne.
Kad su održali ijedan show u Hrvatskoj?
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Želite li da naši budu izbačeni iz WWE-ija jer u AEW-u sigurno kako sasa stvari stoje nikad neće ikati prilike?
Šta? :think:
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

AEWu su ukrali pojas. Jel se to ijednoj kompaniji ranije desilo?
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la crocop97 »

Jel se računa ono kad Bork nije htio vratit pojas New Japanu? :mrgreen:
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Rio146 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Prije bih rekao zbog mira sa Arapima
Šta jest, jest, Vinceu treba dat Nobela za mir.
Yes Sir!
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Rio146, Zašto se Hrvati i Srbi ne bi hrvali na velikim promocijama, nego samo na malim indy promocijama?
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Rio146, Kad su održali ijedan show u Hrvatskoj?
Nije ni bitno u Hrvatskoj bi im publika bila vrlo slaba... dovoljno je da zaposle nekoliko hrvatskih kečera.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la AlenB »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST crocop97, AEW postoji manje od godinu dana i upravo zato nisu dostojni natjecati se sa WWE-om dok ne zaposle Hrvate, Srbe i Bosance. Uostalom AEW nikad neće imati Donalda Trumpa i Terminatore...
ahahhahaahahahhahhaahahahhhahaahahhaahahahahahahahhahahahahaha pa ko ovdje koga zajebava majko mila

znači kompanija koja je mlada de facto ne smije postati uspješna i popularna i kao takva se nametnuti odmah u početku kao konkurencija WWE-u? ako po tvojoj logici budemo čekali Impact i ROH da postanu konkurencija, trebat će nam još četiri života da to doživimo

a ovo da WWE-a zanima Hrvatska i Balkan je smiješna izjava, a ovo da AEW nije konkurentan sve dok ne zaposle nekog s ovog područja je još smješnije, kad bi ovo područje bilo presudni faktor popularnosti nekog branda, WWE bi ovdje već gradio kule i gradove, ne želim dalje ni komentirat ovu izjavu jer ne znam što bih napisao iskreno, samo moram reći da je nevjerojatno glupa
Nije ni bitno u Hrvatskoj bi im publika bila vrlo slaba... dovoljno je da zaposle nekoliko hrvatskih kečera.
ti zaista misliš da zapošljavanjem wrestlera iz Hrvatske odmah porasti i popularnost kečera u Hrvatskoj?
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST AEWu su ukrali pojas. Jel se to ijednoj kompaniji ranije desilo?

Mislim da je ti bio Jim Ross ili Bret Hart. Oni su AEW-oca verzija Eric Bischoffa i Hulka Hogana. :lol: :lol: :lol: :lol:
Odgovori