Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

WWE/UFC razlike, WWE/TNA, WWE/NJPW

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Sherpa »

osim toga, tom logikom, nikada ne bi nastala niti jedna nova kompanija, ako već postoji jedna u toj grani
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Isto tako AEW je zagrijao wrestling biznis i to u velikoj mjeri.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Kakve to veze ima

Ispada da gledamo tvrtku i njene kečere koja sve radi uzaludno, koje će uskoro propasti. A imali su desetljećima dobar proizvod.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Dosta upitna tvrdnja, ali isto tako je WWE i razlog zašto je pro wrestling izašao iz mainstreama i postao žešći fringe. Monopol nikada nije dobar.

Istina nema tko nahraniti sve te kečere, nema tko pokazati tvoju pogrešku i u kojem smjeru ti ideš. Ali s druge strane WWE ima brendove koja su konkurencija jednim drugima.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST A jel Vince poštovao NWA po toj logici? Onda ni WWE nije zaslužio da bude glavna kompanija.

NWA nije imala tako dobre planove i koncept kao Vince McMahon i WWE. NWA je radila za sitne pare, a ne za multimilijunski biznis...
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa sad baš ima smisla. WWE ima sve niže ratinge, prodaja karata sve slabija, WWE carstvo odavno nije bilo ovako slabo

A NJPW, ROH i TNA ne zaslužuju svoju priliku? AEW konkurira samo zato što su imaju milijardera iza sebe, ovi drugi nemaju zato i nisu dobro prošli.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Je, al taj show iskreno malo ko prati, a TNA je postao meme i svaka loša stvar koju naprave odmah dovodi do spominjanja LOLTNA.

Oni su druga wrestling promocija koja broji milijune pretplatnika. Gledam Impact i broje više desetina do stotina tisuća pregleda.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jebeno ne postoje ni godinu dana, a prvi show su imali prije 3 mjeseca.

Milijarderi stoje iza showa, a tko ne voli milijardere, nego prodane duše... (to je samo izraz).
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST osim toga, tom logikom, nikada ne bi nastala niti jedna nova kompanija, ako već postoji jedna u toj grani
Jedni se rađaju, a drugi umiru. Jedni žele tradiciju koja se idržava i neće propasti, a drugi nešto novo i zamjenski.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Maki »

Istina nema tko nahraniti sve te kečere, nema tko pokazati tvoju pogrešku i u kojem smjeru ti ideš. Ali s druge strane WWE ima brendove koja su konkurencija jednim drugima.
Lol ne, brandovi nisu konkurencija jedan drugom jer ih WWE nikad ne prikazuje kao jednake već je Raw uvijek važniji.
NWA nije imala tako dobre planove i koncept kao Vince McMahon i WWE. NWA je radila za sitne pare, a ne za multimilijunski biznis...
Lolčina za tvrdnju da je NWA radila za sitne pare. NWA je bila dobro organizovana mafija kroz koju je prošlo dosta para. To što su određeni promotori propadali, ne znači da je NWA bila u lošem finansijskom stanju. Istina da je Vince imao bolji koncept od njih u 80-im, ali Vince očito danas nema dobar koncept jer da ima ne bi mu kompanija imala sve lošije ratinge i posjete. Ovakav koncept i ovakav booking WWE ne vode nigdje.
A NJPW, ROH i TNA ne zaslužuju svoju priliku?
Jel ih iko ugasio? Nije AEW kriv što je ROH sam sebe sabotirao ni što je TNA doveo Hogana i Bischoffa i što su htjeli biti WCW 2.0, ali sa 10 godina starijim kečerima. NJPW je u dobrom stanju.
AEW konkurira samo zato što su imaju milijardera iza sebe, ovi drugi nemaju zato i nisu dobro prošli.
Istina da Khan stoji iza AEWa i da je to bitna stavka, ali nije samo do toga. AEW ima na rosteru neke od najpopularnijih kečera danas.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Isto tako AEW je zagrijao wrestling biznis i to u velikoj mjeri.
Budimo realni Vince je trebao konkurenciju kako bi mu pomogla u pretvaranju prowrestlinga u multimilijarderski biznis, kako ne bi dosadilo ljudima a i sigurno njemu jest, ali se sano hiće uvjeriti jesu li njegiva djeca dovoljno sposobni da WWE izdrži pod ovakvim pritiskom. On ima trenutno 74 godine, a njegova djeca (Shane i Stephanie) i Triple H oko 50 godina. Vince će pola nasljeđa prepustiti Shaneu kao njegovom najstarijem djetetu i sinu (SmackDown), a pola Triple H i Stephanie McMahon sa NXT-ijem, odnosno Rawom.

Ono što mi smeta kod AEW-a jest također što nakon PPV-jua ne stavljaju kratke snimke (kao WWE) na društvenim mrežama od 1 do 3 minute bez prikaza pobjednika.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Sherpa »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Ali s druge strane WWE ima brendove koja su konkurencija jednim drugima.
lol, zar ima netko tko zbilja pušio da su raw i sd konkurencija.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST NJPW je u dobrom stanju.
Nakon što godinama nije bio u dobrom stanju. Preporodili su se
Maki je napisao/la:QR_BBPOST stina da Khan stoji iza AEWa i da je to bitna stavka
roh ima medijsku koću koja stoji iza njih, da je htjela uložiti više... a tko je stajao iza impacta je odavno poznato i znamo kako je dixie trošila novac. šteta što uz ljubav nije imala dovoljno znanja i što je samo pokušala kopirati.
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Vince će pola nasljeđa prepustiti Shaneu kao njegovom najstarijem djetetu i sinu (SmackDown), a pola Triple H i Stephanie McMahon sa NXT-ijem, odnosno Rawom.
a) prošla su vremena kada najstariji dobiva više
b) ti si pročitao vincovu oporuku?
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la crocop97 »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST A NJPW, ROH i TNA ne zaslužuju svoju priliku?
ROH već više od 5-6 godina ima najdosadniji tjedni show i za to krivim Deliriousovog dilera, grozan booking u zadnjih par godina ubio je bilo kakav interes za njima, jebote, pa najveći draw im je bio Omega (i ostatak New Japan ekipe) koji nije niti bio dio rostera. A TNA je priča za sebe, ne možeš samo tako skinut ljagu s brenda.
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST AEW konkurira samo zato što su imaju milijardera iza sebe, ovi drugi nemaju zato i nisu dobro prošli.
ROH ima Sinclair udruženje iza sebe, TNA je doslovno Dixiena familija držala na životu, a to što su se sami upropastili nije Khanov problem ni najmanje, kapitalizam bajo moj
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Šta je ovo svi branite AEW? A to što AEW nema Hrvate i Srbe u svoje kečere? A to što je Nikolai Volkoff iz Splita hrvao u WWE i Great Antonio iz Zagreba. Da ne sponminjem Dominika Dijakovića i Otisa Dozovića? WWE se zanima za Hrvatsku i Balkan, a AEW ne. Želite li da naši budu izbačeni iz WWE-ija jer u AEW-u sigurno kako sasa stvari stoje nikad neće ikati prilike?
Zadnja izmjena: Roman Empire, dana/u 03 ruj 2019, 22:11, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Sherpa »

Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST WWE se zanima za Hrvatsku i Balkan
čestitam, mislim da neće biti gluplja izjava ovaj mjesec
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST WWE se zanima za Hrvatsku i Balkan
čestitam, mislim da neće biti gluplja izjava ovaj mjesec
Zašto se onda Dominik Dijaković i Otis Dozović i jedan onaj Albanac hrvaju u WWE? :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Sherpa »

:picard:
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6651
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST WWE se zanima za Hrvatsku i Balkan
čestitam, mislim da neće biti gluplja izjava ovaj mjesec
Ja bih nominirao i cijeli taj zadnji post
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Šta je ovo svi branite AEW?
Po čemu to branimo AEW?
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST A to što AEW nema Hrvate i Srbe u svoje kečere?
Kakve to jebene veze ima?
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST A to što je Nikolai Volkoff iz Splita hrvao u WWE
Toliko su se zanimali za promicanje hrvatskog nacionalnog identiteta pa su mu dali gimmick zlog Sovjeta
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST Dominika Dijakovića i Otisa Dozovića?
WWE je doveo pola indy scene, kupe ljude samo da ne završe kod konkurencije (i ne mislim da je to loše, samo je to glup potez jer ne znaju ni šta bi s ljudima na vrhu rostera)
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST WWE se zanima za Hrvatsku i Balkan, a AEW ne.
AEW postoji manje od godinu dana, mislim da dalje ne treba ni pojašnjavat
Roman Empire je napisao/la:QR_BBPOST

Želite li da naši budu izbačeni iz WWE-ija?
:lol:
slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
5
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Roman Empire »

:clap: :clap: :clap:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Usporedbe WWE-a s ostalim kompanijama

Post Postao/la Sherpa »

da, zato wwe redovito dolazi na balkan - zato što mu je neisplativo, samo iz ljubavi
i zato je wrestling popularan na ovim prostorima - otprilike u razini curlinga
slika
Odgovori