All Out

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma to će se sve riješit kako budu skupljali iskustvo sigurno.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Melloo »

Jebiga AEW se previse nahajpo u svemu da ljudi zaborave da su oni startup kompanija.Vidim po netu kaze kad ce bit streaming service i slicno.Jbt tamo wrestleri kupe merchandise po backstageu da ocekujes sta vise.
Imali su problema sa cutovima u battle royalu nesto su promasili al eto bice to bolje.
Ovo je bio zadnji PPV pred tv pa su nabacali sve na card jer nemaju tv show.Kad bude tv show nece morat stavljat 10 meceva i nece svak mroat imat showcase na jednom eventu.Svake sedmice ce biti

Eh sad moj review

PP vs Angelico and Evans
Zabavan mec, sve sto je trebao biti.Ocekivan heel turn.Submission Aneglica je bio strasan.Private Party je tako over.Mec sa bucksima ce bit super 3.75

Battle Royale
Po meni najvise su zasjale cure koje nisu full time(Tenille,Ivelise,Mercedes,Shazza)Moraju potpisat Mercedes MArtinez.Vidjelo se sinoc da je u ringu koplje iznad svih.Pobjednik mi je bezveze iskrno.Jos uvijek je jako zelena i odma je bacaju na titulu.Ja bi dao nekom drugom 3

Jurrasic Park vs SCU
Luchasaurus ima megastar potencijal.Pushao bih njega i Jungle Boya do finala tag tim turnira.3 na 3 mecevi su najbolji mecevi za otvoriti svaki show.Zagrijati publiku par dobrih poteza i to je to.Svidjelo mi se 3.5

Kenny vs PAc
Dobra odluka da je mec ranije na cardu.Jako dobar mec njih dvojice.Prvo je prica bila da je Kenny htio na silu raditi svoje signature.Pac mu nije dao.Na kraju ih je Kenny uspio uraditi ali je bio previse cocky da ce zavrsiti mec sto ga je kostalo.Za mec koji je dogovoren prije par dana jako jako dobro.
4.25

Hardcore Threeway
Iako nisam fan hardcore wrestlinga u ovom sam stvanro uzivao.Bio sam "sports entertained".Mnogo mi se svidjelo. 4.25

Dark Order vs Best Friends
Dobar wrestling al publiku nije zanimalo ni sekunde.Krivi gimmick za Dark Order. 3.25

Riho vs Shida
Sporo pocele al jako dobre zadnje minute meca.Ko god je ovdje pobjedio treba biti prvi sampion.

Cody vs Shawn Spears
Dobra prica.Dobar mec i najbitnije malo razlicitih od ostalih meceva na cardu.AA spinebuster je strasan bio.OVo je bila prilika Shawnu da se pokaze.Nije se pokazao.Cody je iznad njega 3 levela po svemu.Tully je bio zvijezda meca.Svoju ulogu je odradio savrseno

Ladder mec
Ponajbolji ladder mec koji sam gledao.Bruka fantasticnih poteza.Vecina poteza koje su uradili su bili safe.Svi su bili fantasticni.Mnogo dobro
4.75

Titula

Podug mec.Razumijem zatso je bio najduzi mec na cardu i main event samo mislim da Page jos nije spreman za ovo mjesto na cardu.Bio je on jako jako dobar u ovom mecu cak su me i uvjerili da moze dobit.Ali publika ga ne gleda kao main eventera koji ima mec za titulu.Zadnjih 5 minuta super.
Pravi izbor za prvog sampiona 3.75-4

Zakljucak: Dobar event gdje nismo vidjeli loseg meca.Svi mecevi su pokusali biti epic na svoj nacin jer je ovo trenutno jedino kako oni mogu ljudima pokazati svoj roster.Jako dobar event ne zalim vrijeme sto sam pogledao.Vjerovatno top 10 ove godine sto sma ja vidio(a nisam puno :mrgreen: )




..
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Melloo »

I da maske za debi LAXa su super bile.Kennedy i Clinton :lol:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

@melloo neću otpisat spearsa iako nije bio najbolji u ovom meču, zato što mi je neka perspektiva bila da je bio točno onakav kakav za ovaj meč treba biti. Da je odradio ulogu unutar potrebnog
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Melloo »

Ma necu ga ni ja otpisati al ovo mu je bila prilika da se pokaze.Od njega Cody Tullya i MJFa on je najmanje dobar bio :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

Ali je odradio potrebno. Osim toga, ne mora biti topy treba i mid cardera
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Melloo »

Ponovo je AEW dao propusnicu za backstage svim wrestling novinarima, youtuberima ko god je bio :D I nakon sto su oni poceli objavljivat sav taj content koji su ih pustili da snime, pocele optuzbe po internetu da imaju aew bias lol
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

postshow

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Maki »

The Young Bucks vs Lucha Brothers
Na početku meča je bilo baš neuvjerljivih izmjena tj. znalo se da ako Bucksi naprave jedan potez, Luche će sljedeći, ali kad se meč ubrzao postalo je veoma dobro. Svidjela mi se dinamika između starije i mlađe braće, prvo su mlađa braća bila na ladderu, pa starija, pa su onda starija braća duplim Spearom poslala mlađu braću kroz stolove na ringsideu. Bilo je odličnih poteza, Fenixov Canadian Destroyer kroz ljestve, Pentagonov Slingblade oko laddera i naravno onaj Canadian Destroyer sa vrha ljestvi kroz sto. No, meni je najbolji trenutak meča bio kad su Nick Jackson i Fenix u isto vrijeme skočili Splashevima sa laddera. Prebrutalno je izgledalo. Skidanje maske Pentagonu je bilo presmiješno iz nekog razloga, nisam to očekivao, ali mi se svidjelo kad je oborio ljestve dok je pokrivao lice. Naravno i kraj je odlično odrađen. Na kreativne načine su izbacili oba Bucksa iz igre i Lucha Brothersi su dobili. Odličan meč.
9/10

Kul post-meč debut.

Chris Jericho vs Adam Page
Joj, ne znam. Bilo je i dobrih i loših stvari. Jericho se fokusirao na Pageovu ruku, ali ovaj to poslije nije nimalo sellao te je dizao Jericha u Fireman's Carry, radio Discus Elbowe, Lariate, nekonzistentno. Prebrutalno je bilo vidjeti Jericha svog krvavog. Što se tiče samog wrestlinga, bilo je dobrih stvari tipa Pageov Swinging Neckbreaker sa top ropea, Jerichov Codebreaker kao kontra Buckshot Lariatu, kul Walls of Jericho. Obojica su predstavljeni dosta jako. Ovaj meč je bio dosta sporiji od ranijih, ali nije bio dosadan. Eh, sad...bilo je i upitnih stvari. Već sam spomenuo Pageovo nosellanje ruke, pa onda Jerichov finisher kickout je bio nepotreban, meč su mogli skratiti jedno 4-5 minuta i ne bi škodilo no najgora stvar je definitivno Jerichov finisher. Taj Judas Effect stvarno loše izgleda i tako je bilo i ovdje. Jericho očekivano uzeo pojas što mi ne smeta. Meč je bio dobar, moglo je i bolje, ali je Jericho imao bolju partiju nego protiv Omege na DoN.
8/10

Vrlo dobar show, dostavio je dosta odličnih mečeva, nijedan meč nije bio loš...bilo je upitnih booking odluka, ali ništa što bi pokvarilo utisak showa. AEW je ispunio očekivanja.
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

All Out

Post Postao/la mone »

Odlični su mečevi bili ladder, triple threat i Omega-Pac
ME solidan, kao i ostali mečevi.
Kvalitetan show. Ne za desetku, ali osmica bez problema
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

All Out

Post Postao/la ~MandyRose~ »

onaj tag team meč nakon zenskog battle royala je bio TOP SHIT, woooooooo!!!!! odlican match!
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

AEW All Out recenzija

Post Postao/la Rio146 »

http://prohrvanje.com/aew-all-out-recenzija/

Oprostite što ovako kasno izlazi, nisam stvarno stigao prije pogledati show
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Rio146 »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Shawn Spears > Tye Dillinger.
Yes Sir!
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4736
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

All Out

Post Postao/la ejdzejp1 »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST
ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST Shawn Spears > Tye Dillinger.
=
obojica jobbaju :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

All Out

Post Postao/la Sherpa »

ako je tebi ovo bilo jobbanje...
slika
Odgovori