Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Lol ja stvarno ne vjerujem da ste popušili da je tenk iz Vukovara. Pa jebote otkud Zvezdi takav tenk? Tenk je kupljen na vojnom otpadu u Leskovcu i veze nema sa Vukovarom ni Hrvatskom. Ne vjerujte srpskim tabloidima.
Nismo mi tad ni imali tenkova, tak da nemre bit oz vukovara

Ali neovisno o tome, tenku nije bilo tamo mjesto. I isto bih rekao neovisno o tome koji klub to napravi (uz par iznimaka kod kojih to može biti dio gimmicka, ala gunners u arsenalu)
Ma je, glupa stvar, ali ono tabloidi su plasirali priču da je ratni tenk i izgleda da su obe strane popušile priču. Dinamo stavio traktor lol. Navijači ostaju veoma prosvijećena zajednica.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Tenk je bio provokacija. I sam to znaš. Pošto je opće poznato kako tenk ima veze sa nogometom i sa crvenom zvezdom. Problem je što se neki na to pale ko šibice.

Al u Britaniji je sve zaninljivije
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Tenk je bio provokacija. I sam to znaš. Pošto je opće poznato kako tenk ima veze sa nogometom i sa crvenom zvezdom. Problem je što se neki na to pale ko šibice.
Al nije. Mislim jeste, ali ne generalno prema Hrvatskoj. Tenk nema veze sa Hrvatskom niti su Delije plasirale priču da je to vukovarski tenk. Da je to stvarno bio vukovarski tenk, zar ne misliš da Delije, koje svako malo skandiraju Вуковар је српски (Vukovar je srpski), ne bi to razglasile na sav glas? Slažem se da su se svi naložili.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Onda ni švicarska na sp nije provocirala srbiju.
Dal je provokacija prema nama ili prema kosovu ili nekom desetom... Nije puno ni važno... Ali tenk ima prilično jasnu simboliku koju je uefa trebala zabraniti. Kao što rekoh, ne samo njima nego i bilo kojem drugom klubu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Onda ni švicarska na sp nije provocirala srbiju.
Ne vidim poveznicu, ali nije kao da mi je nešto taj Šaćirijev orao zasmetao. I srpski igrači su tri prsta dizali u Elbasanu.
Dal je provokacija prema nama ili prema kosovu ili nekom desetom... Nije puno ni važno... Ali tenk ima prilično jasnu simboliku koju je uefa trebala zabraniti. Kao što rekoh, ne samo njima nego i bilo kojem drugom klubu.
Slažem se.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Politika

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne vidim poveznicu, ali nije kao da mi je nešto taj Šaćirijev orao zasmetao. I srpski igrači su tri prsta dizali u Elbasanu
Ali mnogima je. I zapravo ako pogledaš, dobar dio njih koji je tvrdio 'to nije samo orao' sada su oni koji tvrde 'to je samo tenk'. Licemjerno
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Ne vidim poveznicu, ali nije kao da mi je nešto taj Šaćirijev orao zasmetao. I srpski igrači su tri prsta dizali u Elbasanu
Ali mnogima je. I zapravo ako pogledaš, dobar dio njih koji je tvrdio 'to nije samo orao' sada su oni koji tvrde 'to je samo tenk'. Licemjerno
Balkanski nacionalisti licemjerni?
shockedpikachu.jpg
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Politika

Post Postao/la Sherpa »

@maki o ovom sam govorio - ovakve retorika - https://www.index.hr/mobile/clanak.aspx ... id=2112244

Puno previše ljudi se pravi blesavo, pogotovo kada je jasno kako na ovim prostorima određene stvari dobiju konotacije. Ali sve je to meni jasno, pa njima su glasačka tijela baš ta koja se lože na ovo. Sve dok jednom neki državnik ne osudi potez svoje strane, ali baš ono kompletno osudi, a ne sa figom u džepu ili izabranim riječima, do tada neće biti bolje
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Politika

Post Postao/la Maki »

A da, ali šanse da se to desi su male jer sve strane sebe smatraju čistima.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Taj Borussijin tenk koji spominje uopce ne postoji. Tenk sa te slike je iz vojne izlozbe, a dekorirali su ga vojnici kao neku zajebanciju povodom oprostaja njihovog zapovjednika ili nesto tako, ima prica na Deutsche Welle. Mogao je bar provjeriti prije nego je isprintao prvu sliku koja mu je izasla sa pretrage 'fudbal tenk' na googleu :mrgreen:
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10243
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la ~MandyRose~ »



4:05 JA NE MOGU DISATIIIIIIIIIIIIII

AAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Politika

Post Postao/la DVW »

Tenk je čisti ispad pogotovo jer je postavljen na teritoriju zemlje gdje se u periodu 1991-95 metka nije ispalilo (ne računam '99, Kosovo i NATO). Drugo sport i rat ne smiju imati istu konotaciju ni u kojem slučaju. Treće mediji su o ovome pisali jer im sadržaja jednostavno fali. Sve je jasno. Jasan je idiotizam i kako Sherpa kaže provokacija koja će potaknuti odgovor. Pritom sam Srbin iz BiH i ne ulizujem se nikome jer me jednostavno nije briga šta će neko sa neta misliti o meni. Ovo iskreno mislim. Otvoreno sam spremam osuditi bilo šta što očekujem i da su Hrvati kad se govori o NDH, ustašama, Paveliću i sl. Ja nemam ništa sa Miloševićem kao što Sherpa ili bilo ko sa foruma hrvatske nacionalnosti nema ništa sa nekakvim budalama sa desnom rukom u zraku koji vrište ZDS. To je suština.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

Politika

Post Postao/la Roman Empire »

Postoji nogometni klub Trakor-Sazi Tabriz u Iranu i Traktor Čeljabinsk u KHL-u.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Politika

Post Postao/la emirates »

Jedva cekam ovu paradu kod nas. Ljudi su vec poceli da pizde po drustvenim mrezama, mogu samo misliti kako ce biti osmog :mrgreen:
slika
Odgovori