NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Spanish Fly Keitha i Dijakovićev kickout na isti je bio najbolji nearfall u wrestlingu ove godine
Najbolji meč na NXT TV u dugo vremena.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV pregled (28.8.2019.)

Post Postao/la AlenB »

slika
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la Roman Empire »

slika

Kao nema Steve Austin fanova na ovim prostorima.
Roman Empire
Rank 7
Rank 7
Postovi: 523
Pridružen/a: 07 tra 2018, 18:39
6
Lokacija: Split
O meni: Pusti me da živim. Ne pitaj, ali odgovorat možeš. Ako pitaš postavljaj pametna pitanja, inače ću te trollat u pojam. Upozoren si.
Status: Offline

NXT službeno prelazi na USA Network

Post Postao/la Roman Empire »

Pa ovo je stvarno bezobrazno


slika


slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Breezango vs Chase Parker/Matt Martel
Mislio sam da će biti squash, nije bio. Breezango imaju lijep finisher. Nemam ništa više reći o ovome.
4/10

Kad sam vidio Mylesa i Leeja skupa, pomislio sam da će Lee koštati Mylesa u main eventu. Očekujem feud između njih dvojice.

Shirai opet napala LeRae...ništa specijalno, feud se nastavlja.

Nemam mišljenje o ovom Cameron Grimesu. Vidjećemo šta će biti sa njim.

Velveteen Dream vs Kona Reeves
Ni ovo nije bio squash. Dobro su napravili tu poveznicu između njih dvojice da su obojica arogantni i umišljeni i da ne poštuju protivnike. Reeves je imao dosta ofanzive, svidio mi se onaj spot kad je uhvatio konopce dok je pinao Dreama. Naravno Dream dobio na kraju.
5/10

Prejeben segment sa Strongom i zapaljenim kaučom.

Okej package za Ripley.

Bianca Belair vs Taynara (Conti)
Još jedna koja je izgubila prezime. Solidan meč, Belair je na početku imala kul Dropkick, a Taynara kul Drop Toehold u corner. Međutim, ono kad je Conti kao vukla Belair uz konopce je bio toliko loše izvedeno, nije izgledalo nimalo realno. U nastavku meča smo vidjeli kul Taynarin Bicycle Kick i onako, solidan Belairin Fallaway Slam na ringside. Belair je imala i kul Moonsault. Naravno Belair dobila. Ništa mega, ali okej meč.
8/10

Koliko buildaju tu Garganovu odluku, očekujem da ostane u NXTu, mada ne znam koliko je to dobro pošto je njegov NXT arc stvarno završen.

Jel realno da su doveli Rheu Ripley da ima non-title meč sa Shaynom? Io vs Bianca vs Mia zvuči kul, ali valjda će i Ripley biti ubačena.

Adam Cole vs Jordan Myles
Eh, sa jedne strane ispričali su kul priču. Cole je ušao u meč totalno opušteno sa onim Headlockovima, Myles ga iznenadio onim Dropkickom i Cole se uozbiljio i odmah preuzeo inicijativu te oborio Mylesa sa aprona, bacio ga u ringpost i onda ga i u ringu izlemao. Cole je onda opet postao prearogantan i Myles ga je opet sačekao i preuzeo prednost. Dobro su to odradili. Bilo je stvarno dobrih stvari, Mylesov Penalty Kick sa aprona je izgledao kul, onda oni njegovi Splashevi, Cole naravno uvijek sjajan sa kickovima, vidjeli smo i Figure Four, Ushigoroshi. Bilo je dobrih izmjena u kojima je Myles izgledao jako tipa kad je odradio German Suplex Coleu. I komentatori su odigrali dobru ulogu, pogotovo Nigel. Cijelo vrijeme je bio u fazonu "ma nema Myles nikakve šanse", ali kad je Myles napravio onaj Splash sa top ropea i Nigel je počeo vjerovati da Myles nešto može. Tako da definitivno meč odrađen na nivou. No, sa druge strane, potpuno predvidljivo, pogotovo jer je i title meč. Mislio sam da će Lee uletiti i da će tako malo zaštititi Mylesa u porazu, ali eto nije. Cole naravno dobio, meč vrlo dobar, ali eto možda bih više volio da je Myles izabrao NA title meč jer bih onda možda i povjerovao da ima neke šanse, ako ništa kao transitional šampion.
8/10

Praznjikava epizoda.
7/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Kul najave

– WWE has set two big matches for NXT’s debut on USA Network. WWE has announced that the September 18th show, which will be the first episode on USA Network, will see Roderick Strong face Velveteen Dream for the NXT North American Championship.


In addition, Io Shirai, Bianca Belair, and Mia Yim will do battle in a triple threat match to determine the #1 contender for the NXT Women’s Championship.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57829
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
DRAPED IN GOLD
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23282
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bilo bi dobro da im to služi ko neka TV titula.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Vjerojatno hoće, pretpostavljam kako će se često braniti na TVu.

A vjerojatno će i nastaviti s time da povremeno vidimo i NXT title meč na TVu što uopće nije loše
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jel realno da su doveli Rheu Ripley da ima non-title meč sa Shaynom? Io vs Bianca vs Mia zvuči kul, ali valjda će i Ripley biti ubačena.
Io/Bianca/Mia je vjerovatno za prvog izazivača nakon Ripley
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

ejdzejp1 je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Jel realno da su doveli Rheu Ripley da ima non-title meč sa Shaynom? Io vs Bianca vs Mia zvuči kul, ali valjda će i Ripley biti ubačena.
Io/Bianca/Mia je vjerovatno za prvog izazivača nakon Ripley
Rhea već ima non-title sa Shaynom sljedeće sedmice. Stvarno ne vidim svrhu tog triple threata sad. Prvo ne vidim zašto Yim dobija ponovo priliku kad je na TakeOveru izgubila clean. Ajde Bianca i Io razumijem, ali i Io je još u feudu sa LeRae tako da očekujem da ona košta Shirai meča. Ostaje Bianca, ali to smo već vidjeli.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la AlenB »

Kakvo je sad ovo kompliciranje



slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24574
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

NXT TV

Post Postao/la Maki »

Zašto su na banneru Roderick Strong i Io Shirai, a ne Kyle O'Reilly i Bobby Fish kao NXT Tag Team Championi?
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

NXT TV

Post Postao/la ejdzejp1 »

AlenB je napisao/la:QR_BBPOST Kakvo je sad ovo kompliciranje



realno me i ne zanima hahah, ionako ne gledam live
slika
Odgovori