Premier Liga 2019/20

Engleski nogomet

Arhiva nogometnih događanja sezone 2019/20
Odgovori
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Ovo je oduvek bio crveni ko kuća, sudija sa malo više autoriteta se ne bi previše razmišljao tu. Za sam start ja bih dao i meč suspenzije. Čudno da je Aguero igrao, ni Pep nije ko što je nekad bio :lol:

Totenhem.. :lol: :lol: Vulfsi klasika maltretiraju ove iz top 6 dok im lekciju očitavaju timovi iz relegation sekcije :roll:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Ovo je oduvek bio crveni ko kuća
ljudi, jel možete pogledati pravila prije nego komentirate. A pravila su jasna i tu su godinu ili dvije od kada su to mjenjali. dal je bila izgleda situacija za gol? ne - uz sam je rub igrališta. dal je ovo samo po sebi start za crveni? ne. tako da dati crveni za ovo bi bila ogromna pogreška

isto ovo vrijedi i za mnoge komentatore. kao recimo našega kada je vrištao kako je crveni modriću preoštar, a pravila jasna.

problem je što se mnogi ne drže pravila
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST dal je bila izgleda situacija za gol? ne - uz sam je rub igrališta. dal je ovo samo po sebi start za crveni? ne. tako da dati crveni za ovo bi bila ogromna pogreška
složićemo se da se ne slažemo :)

Daj bre čoveče poludivljački start na igrača koji da je prošao imao bi prazan gol situaciju i nekih 43% šansi za gol (poseban algoritam računanja) što je čak i najmanje bitna stvar rekoh za sam ovakav potez bi mogao dobiti i meč suspenzije. Po meni ovakve stvari su nedopustive u fudbalu.
To što savremena fudbalska nazovimo ga pravila ovo ne ocenjuju kao ozbiljan prekršaj pa onda imamo Kompanija Van Dajka Veratia i još mnoge slične situacije to je neka druga priča.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Išao je na loptu, zakasnio. Nije mu startao niti na nogu niti na tijelo. Više je grozno izgledalo nego što se nešto dogodilo - praktički je bio sudar u punom trku. Da se ovo dogodilo na 16m od gola, gdje je šansa za gol, onda da, pnda je crveni - ovako nije.

Dal je pravilo glupo? Je - zato što su stavili sudačku interpretaciju što je, a šro nije izgledna situacija. To je ono protiv čega se treba buniti, no sam faul nije za crveni. Pa bilo ih je nekoliko gorih na utakmici.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Nova sezona ista priča, čekamo da vidimo kad će Solskjer dobiti otkaz...a to što su igrači Southamptona ciganski pola nadoknade izležavajući se "ukrali" je posebna priča, treba deliti kartone za takve stvari, počevši od golmana npr.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

5 bodova u 4 utakmice. apsolutno katastrofa

i opet identičan priča. zabiju gol i prestanu igrati. skoro sat vremena ničega nakon gola, onda prime gol te tek onda krenu ponovo ganjati rezultat. u tim igračima nema niti malo želje, a zadnjih 20 minuta kada smo imali igrača više se napokon nešto događalo, premda mi nemamo akcije na postavljenu obranu. osim toga, mi igramo cijelu utakmicu s igračem manje. pereira ili lingard? koji god da krene taj je igrač manje, toliko mediokritetni igrači, pa oni ni u hnlu ne bi bili klasa. apsolutno sramotno koliko se njih forsira, pogotovo lingarda, koji je britanac, da neki švabo ovako igra za united, ili neka druga nacionalnost, razapeli bi ga... on ako nema prostora gdje će trčati on je nula

ili uvođenje matića... ok, mislim si, igraju na centrašute, gurnut će ga visoko pa nek skače. kurac, matić stoji 40 metara od gola, gdje je potpuno beskoristan, i ne donosi baš ništa.

a lindelof nemre dobiti skok da mu život o tome ovisi. opet preko njega gol...

@Wulf7X kartoni nemaju smisla, kada si zadnji puta vidio da je golman dobio drugi žuti zbog odugovlačenja? daj karton i dosudi indirekt zbog nesportske igre. pa da vidiš kada protivnička ekipa odjednom ima indirekt u tvojih 15 zato što kradeš vrijeme. Ili još bolje - 30 minuta poluvrijeme na štopericu i bok. čista igra.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Abraham dva komada za poluvreme četvrti gol ove sezone. Ovaj transfer ban Čelzia na kraju ispao odličan za njih, dobili šansu Mount i Abraham i igraju odlično.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Klop i njegovo rotiranje i potcenjivanje timova :icon-rolleyes: danas je prošlo i to zbog povrede Origia pa je FIrmino morao da udje i odigrao vrhunski ali tamo kad najviše treba verovatno će se okliznuti :roll:
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheViper »

Kakva golcina Tomorija :shock:

Chelsea ce na kraju profitirati ovim transfer banom (rezultatski jos ne, ali dobice dobru osovinu za buducnost), jos kad se oporave Hadson-Odoi i Loftus-Cheek.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Markovic619 »

Tomori, Abraham i Mount dali golove sa Chelsea. Momci koji ove sezone dobili šansu i odlično je iskoristili.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

Pa zato sam ja rekao da lampard ima savršenu početnu sezonu, iz nevjerojatan alibi i gotovo nikakva očekivanja zbog transfer bana.

Btw, jel itko dobio više penala od uniteda ove godine. Koji je ovo bio? Četvrti?
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

Ispucali bonus na vas pa nisu hteli Noriču da sude čist penal :palica:
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Wulf7X »

YOUR DEFENSE IS TERRIFIED PUKKI'S ON FIRE :dance: Hajd sad ne primiti 5 gola :lol: :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la Sherpa »

City kiksao, Liverpool za sada nije, iako je u par navrata izgledao klimavo obrambeno u ovoj sezoni (plus kada krene i drugi front), moglo bi se ovo dobrano zakomplicirati

ps: pukki je igrač mjeseca bi, sada cilja na igrač godine D:
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Status: Offline

Premier Liga 2019/20

Post Postao/la TheBesir »

Samo nek City kiksa, samo nek kiksa.
Odgovori